Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lecher

Şu an kullanımıma bağlı olarak 0.9GB

kasma falan oluyor mu
  • Schwach kullanıcısına yanıt
    Hayır. Program geçişleri gayet normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu guncellemeler bize niye gelmiyor yahu :)
    Web view en son 3 agustosta guncellendi bende :)

• Hocam bugün Phonearena'da haber okurken yanlışlıkla bir reklama tıkladım ve cihaza Note 5'in yükseltilmesi gerekiyor diye bir uyarı geldi. Tamam seçeneği vardı ancak ben cihazın geri tuşuyla tarayıcıdan çıktım. Büyük ihtimalle virüs olabilir diye düşünüyorum. Sadece bu işlemleri yaptım sizce virüs bulaşma ihtimali var mıdır ? Ben herhangi bir tuhaflık görmedim ama içim rahat etmedi. size danışmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Eylül 2016; 20:19:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri tıkladın sıkıntı yok.
    Ama yinede için rahat etsin diye malwarebytes kurup bi taratıp sonra kaldır programı.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Web Wiew bende de aynı şekilde. Bazı arkadaşlar yakın zamanda güncellendiğini söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam ama bende hala 3 Ağustos gözüküyor.

• Aynen öyle yaptım hocam. Geri tuşuyla tarayıcıyı kapattığım için tekrar tarayıcıyı açtığımda yine aynı uyarı geldi bende ayarlardan tarayıcının verilerini sıfırladım artık daha gelmiyor görünüyor. Belki virüs yok ama içimin rahat etmesi açısından wipe işlemlerini uygularsam virüs varsa temizler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Eylül 2016; 20:23:37 >
  • Clear data ile tarayıcı ayarlarını temizler ve tüm cookie falan filan. İşe yarar. Tarayıcınız fabrika ayarına döner yani.

• 6 eylül şu anda bende.

• Teşekkürler hocam. Eğer bir virüs olayı olursa Wipe işlemlerini yapmak virüsü temizler mi peki ?

• Virüs tarayıcıya yapıştı ise siler. Durduk yere reklam açılıyormu bazı programlarda?

• hayır hocam taraycıda bir sıkıntı yok ama ola ki böyle bir durum yaşarsak wipe ile mi kutulacağız merak ettim yoksa başka çaresi var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Eylül 2016; 20:31:05 >
  • Hiç bulaştırmadım desem. Maalesef bilgim yok. Ama malwarebytes ve avast çözebilir.

Başıma gelse ama komple wipe atardım. Titizim biraz.

• Bende titizim bu konuda o yüzden en iyisi wipe yapmak sanırım.

• Dediğim gibi tarayın 1 2 gün bakın anormallik var mı? Ona göre karar verin. Araştırın birde Google'da.

Onlar ile bir program yükleniyor genelde. Öyle biliyorum. Note2 ile bi kere tongaya düşmüştüm crackli bir app indirdim diye başka bisi indirmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Bende titizim bu konuda o yüzden en iyisi wipe yapmak sanırım.

Yok hocam bir şey olmaz. Bana kaç kere oldu öyle Torrent indirirken. Rahat olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tamama basmadan hemen geri tuşu ile tarayıcıyı kapattım. Smart Manager da bulunan cihaz güvenliği kısmından tarama yaptım 1-2 saniyede tarama bitti ve cihaz temiz dedi. Google dan araştırma yaptım ancak net verilere ulaşamadım maalesef.

• Benim merak ettiğim Wipe işlemleri virüs varsa temizler mi acaba ? hiç yoktan öğrenmiş olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Eylül 2016; 20:41:10 >
  • Birsey olmamış duruyor. Bulaşan şeyler reklam açıyor genelde. Geçen bi arkadaşın note5 bakarken devamlı bir oyunun indirmesini açıyordu play store da.

Neden olan app I bulup sildim.

• Pek uygulamam yok açıkçası. Youtube ve OneDrive tek sık kullandığım uygulamalar. Onlara göz attım ve reklama rastlamadım play store da gayet normal çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.