Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilginiz icin tesekkur ederim ancak ne denediysem olmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlighoul

Arkadaşlar 2017nin eylulune telefon alacağım ve not 5 düşünüyorum.t abi üzüm kullanım 4 sene en an kullanmam lazım öğrenciyim biriktirdiğim para ile alacağım.iki uç senedir Note 5 kullanan arkadaşlar yazabilirmi .
    Telefonda fazla oynanan bazen işte çok canım çeker.daha çok video düzenleme ,fotoğraf,video,sosyal medya,indir izle sil ...veeeee asıl benim için en çekici özellikleri olan kalem.birşeyler çizmeye heleki kâğıtta çizip sanalda renklendirmeye bayiliyorum.tasarimida oldukça cezbedici .touchwiz sorunu filan olmuyormu bu bir iki senede.bi sure sonra arada sırada ulaşabilir bu oldukça normal.
    Ayrıyetten 2018 E girerken Note 5 eski kalirmi korktuğum şey android sürümünün yeni uygulamalar için yeterli olmaması.şoyle bir şeyde var telefon teknolojisi bir yarış içerisinde ve ne zaman telefon alirsan al teknolojinin gerisinde kalman eğer milyoner değilsen kaçınılmaz.n öte 7 android N alacak diye biliyorum.sd kart ve batarya önemli değil okadar zaten telefonlara girebilen usb bellekim var ayrıca bowerbank almayı her halükarda düşünüyorum.istediğim şey en az1 senelik kullanıcıların telefon hakkında ayrıntılı yorumları.birde lütfen Samsung anticiliği yapmayın her telefonun iyi ve kötü yanları vardır.birde uzun kullanım için iPhone önermeyin.cevap verecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Başda öğrenmen gereken elektronik ürünlerde bir yıl sonra alıncak ürünler için bir yıl önce tavsiye istenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Şimdiden araştırmaya başladım.Ne var ne yok diye .telefonların gelecek modelleri filan kaç zamandir araştırıyorum ve Note 5 seçeneklerinin arasında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlighoul

Şimdiden araştırmaya başladım.Ne var ne yok diye .telefonların gelecek modelleri filan kaç zamandir araştırıyorum ve Note 5 seçeneklerinin arasında.

Hocam millet note2 kullanıyor çatır çatır bu işin dibi yok .

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Az önce teslim aldım kargoyu. Şuan şarjım %66 , tam şarja 59 dk kaldı yazıyor. Hızlı değil sanırım ama yine de kablo tak çıkar sıkıntısından kurtarıyor. Üstüne koy, bu kadar
  • Hızlı şarj ibaresi göstermiyor mu telefonda? Birde 5eleronu ne kadar yakın koymak lazım yani 30 cm uzakta elde oynasanız eder mi?

• ayarlar> kilit ekrani> kilit ekranindaki bildirimler den icerigi goster yaparsaniz 3 mesaj diye yazmaz sadece hocam tam olarak gösterir.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj diye yazıyor. - Telefonu tam yapıştırmak gerekiyor cihaza. fakat anlamadım şey cihaz açıklama kısmında cihazın ledi maviden yeşile doğru olur diyor. Fakat komple mavi benim cihaz. O biraz garip geldi.

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
  • Arkadaslar note5 e tam uyan spigenin filmleri vardi degil mi sadece ? Elinde fazla olan varsa 1 adet alabilirim uygun bir fiyata.

• quote:

Orijinalden alıntı: formtraining34

Az önce teslim aldım kargoyu. Şuan şarjım %66 , tam şarja 59 dk kaldı yazıyor. Hızlı değil sanırım ama yine de kablo tak çıkar sıkıntısından kurtarıyor. Üstüne koy, bu kadar

hocam hangi ürünü aldınız link varmı
  • formtraining34 kullanıcısına yanıt
    Bir gün sıfırdan şarj ettiğinizde bana kaç dakikada ettiğini söylermisiniz yine?

• quote:

Orijinalden alıntı: formtraining34

Bunu aldım

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPTFSTSSYH
    quote:

Orijinalden alinti: formtraining34

Bunu aldim

http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPTFSTSSYH

hocam ben nfc hiç kullanmıyorum nfcnin açık olmasımı gerekiyor şarj etmek için?

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Bulamadim :( SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

ana ekranda alt kenar boşluğu var onu yüksek yap.
  • Önder kullanıcısına yanıt
    NFC gerekmiyor. Denedim az önce.
  • Tamam, yarın denerim.
  • Tahmin ediyorum bu gece yarısından sonra sabaha karşı güncelleme alacağız. Demişti dersiniz. Bu sabah Android web view tekrar güncellendi. ;) hemde büyük boyutta.

• size kalan ram miktarı ne kadar arkadaşlar 4gb den
  • PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Hocam onun gibisini bulamadım valla ya.

• Schwach kullanıcısına yanıt
    Şu an kullanımıma bağlı olarak 0.9GB

• 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.