Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cümleten merhaba. Hâli hazırda Xperia Z3 plus kullanıcısıyım. Telefondan genel olarak memnunum. Bugüne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür ama yakın zamanda note-5 alma durumum var. Geçmeli miyim sizce? Cidden çok kararsızım fikir verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam odinle stok rom yükleyemedim. uzantısı .md5 şeklinde yüklemeye çalıştığımda "md5 hash value is invalid" hatası veriyor. md5 uzantısını silip .tar şeklinde adlandırdığımda FAIL hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: esasmevzi

quote:

quote:

quote:

bu şekilde kaldı.. hata nedir arkadaşlar?

hata yok ap kısmının yüklenmesi biraz uzun sürüyor biraz bekle düzelecektir.

yok hocam maalesef yine hata verdi. başka yerden bir ırak romu bulayım nereyi tavsiye edersiniz? sammobile'dan indirmiştim

bu şekilde olacak

hocam dosyayı indirdim. zıplı klasör içinde 4 ayrı dosya var. odine bunların hepsini de koyayım mı?

evet 4 parçayı da ilgili kısımlara ekle.

• quote:

hocam odinle stok rom yükleyemedim. uzantısı .md5 şeklinde yüklemeye çalıştığımda "md5 hash value is invalid" hatası veriyor. md5 uzantısını silip .tar şeklinde adlandırdığımda FAIL hatası veriyor.

odin sürümünü değiştirmeyi dene.farklı odin sürümünü kullan.
  • quote:

quote:

hocam odinle stok rom yükleyemedim. uzantısı .md5 şeklinde yüklemeye çalıştığımda "md5 hash value is invalid" hatası veriyor. md5 uzantısını silip .tar şeklinde adlandırdığımda FAIL hatası veriyor.

odin sürümünü değiştirmeyi dene.farklı odin sürümünü kullan.

eski yeni odin de denedim olmadı. acaba şundan olabilir mi: benim cihaz ithalatçı garantili, sim kilitli cihazdı. sim kilidi kırmak için rootlanmıştı.
  • esasmevzi arkadaşımızın tavsiyesi ile Odin3_v3.11.1 yükleyerek denedim oldu. sağol kardeşim..
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın şarj ucu yamuldugu için servise verdik adaptörü ile yeni şekilde teslim ettiler

Saygilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaza gonul rahatligiyla gecebilirsiniz senelerdir surekli telefon degistirir dururum ama note 5 i 8 aydir kullaniyorum en ufak sikinti yasatmadi bana.Batarya konusunda yeterli kamera konusunda cok basarili performansta ayni sekilde zaten cihaz kaliteside ortada dusunmenize gerek yok z3plustan sonra baya iyi gelecektir size

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için.

• Hocam yani telefon sorunuz. Eğer telefonunuzu degisecekseniz note 5 çok güzel bir seçenek. Aradığınız özellikler nedir?

• hsyncb15 kullanıcısına yanıt
    Özellik babında hiç bir kıstasım yok diyebilirim hocam. :) Biraz keyfi bir değişim olacak açıkçası. Beni kararsızlığa sevk eden de bu maalesef :) Mühendislik okuyorum. Daha büyük ekran ve s-pen olayı bu bağlamda çekici gelmiyor değil ama elzem mi bilmiyorum :)

• Hocam cidden telefon çekici. Zaten büyük ekranın hemen hemen her mühendislik bölümünün işine yarayacağını düşünüyorum.
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/
    telefonları karşılaştırmak için güzel site. Burdan da faydalanabilirsiniz. Yakın zamanda 12 ay telefonda taksit çıkacak da diyorlar. Durumunuz iyiyse note 7 normalse de yalandan zorlamaya gerek yok note 5 sizin işinizi hayde hayde görecektir. Aklınızda sorular varsa buyrun. Bu arada ithalatçı garantili mi düşünüyorsunuz veya bunun hakkında bilginiz var mı?
  • note 5 siparişi verdim ithalatçı garantili, bakalım umarım pişman etmez :)
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon gelinde sim takmayıp wifi bağlantısı kurmadan knox sayacı ve deepsleep i kontrol edin. Sonra da sıkıntı olmaz zaten
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Hocam ankara da hangi servis iyi biliyor musunuz? Sincan da ki iyi diye duymuştum acaba Maltepe, Kızılay veya diğerleri nasıldır?
    İnş benimkini de değiştirirler. Şarj kablosu ufaktan yırtılma ya başladı kendiliğinden ve hızlı şarj aktif hemen olmuyor :(

• Arkadaşlar bu Asus zenpower lar note 5 için geç mi şarj ediyor acaba? Orjinaller pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Hocam ankara da hangi servis iyi biliyor musunuz? Sincan da ki iyi diye duymuştum acaba Maltepe, Kızılay veya diğerleri nasıldır?
    İnş benimkini de değiştirirler. Şarj kablosu ufaktan yırtılma ya başladı kendiliğinden ve hızlı şarj aktif hemen olmuyor :(

Biz iş yerine yakın diye Sincan a verdik ertesi gün aradılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Sanırım Sincan diğer yerlere göre biraz daha az yoğun olabilir,neyse artık düşünüyüm hangi servise diye çünkü emek tarafında oturuyorum Sincan da uzak biraz o nedenle :)
    Çok sağolun hocam...

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sincana vermiştim ekrandan dolayi onlar aramadan almaya gittim ekran bedavaya değişti normalde arka cam catlak oldugu icin 580 tl civarinda bir ucretle degisecekti. Sizin sorununuza gelirsek orda calisan birine sarj kablosunda soyulma oldugunu soyledigimde samsungun bunu kullanici hatasi olarak degerlendirdigini soylemisti fakat bircok arkadasa degisim yapildi

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

Hocam bende sincana vermiştim ekrandan dolayi onlar aramadan almaya gittim ekran bedavaya değişti normalde arka cam catlak oldugu icin 580 tl civarinda bir ucretle degisecekti. Sizin sorununuza gelirsek orda calisan birine sarj kablosunda soyulma oldugunu soyledigimde samsungun bunu kullanici hatasi olarak degerlendirdigini soylemisti fakat bircok arkadasa degisim yapildi

Kullanıcı hatası diyen çalışanın olduğu serviste mi değişim yapıldı garantiden

• 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.