Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz arastirip soran sorgulayan insanlarsiniz. Bu kadar detayıni araştırmayan kim bilir kac kişiye yapmışlardır bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende başıma geleni anlatım başkasının başına gelirse faydalanır.
    Yaklaşık 1 ay önce düğünde kendimden geçmişim telefonda cebimdeydi.cebimde baskidan dolayi ekranin sol üstüne ilk önce bir mürekkep gözüktü daha sonra dokunmatik gitti sabah kalktığımda ekranın her yeri mürekkep vardı. Hemen servise götürdüm verdim ama telefonumda 1 tane bile çizik yoktu garanti 4-5 gün sonra aradı gittim garanti kapsamında yapmışlardı arka kapakla ekranı değiştirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tapmaz14

Beyler bende başıma geleni anlatım başkasının başına gelirse faydalanır.
    Yaklaşık 1 ay önce düğünde kendimden geçmişim telefonda cebimdeydi.cebimde baskidan dolayi ekranin sol üstüne ilk önce bir mürekkep gözüktü daha sonra dokunmatik gitti sabah kalktığımda ekranın her yeri mürekkep vardı. Hemen servise götürdüm verdim ama telefonumda 1 tane bile çizik yoktu garanti 4-5 gün sonra aradı gittim garanti kapsamında yapmışlardı arka kapakla ekranı değiştirdiler.

O nasıl kendinden geçme ya

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Hep bu modacılar yüzünden yapıyorlar dar kesim giyiniyoruz telefona yer kalmıyor ee haliyle buda note5 büyük telefon

• Odin ile Irak romunu yüklerken MD5 hash value is invalid hatası aldım. nette dosyanın sonundaki .md5 uzantısını silip adını değiştirince düzeliyor dediler ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: Qynir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Qynir

quote:

Arkadaşlar Haritalarda Çevrimdışı Alanları açınca 90mb'lık bir güncelleme çıkıyor ve güncellenmezse 10 Eylülde süresi dolacak yazıyor. güncelle dediğimde ise güncellemiyor iptal oluyor güncelleme. bunu yaşayan var mı?

Hocam o ileride güncellemezsen anlamına geliyor yani 10 Eylüle kadar güncellemezsen kullanamıyorsun

işte güncellemeye çalışınca da iptal ediyor durduruyor güncellemeyi. güncellenmiyor. bu sadece benim başıma mı geldi?

Hocam bugün indirdiğiniz yada kendini bugün güncellediği için öyle oluyor yarın deneyin güncellenecektir :)

yok, daha önce de verdi bu uyarıyı. Dün de oldu. bugün gene denedim gene aynısı oldu. hem kablosuzdan hem de 4.5 G'den indirmeyi denedim gene indirme iptal oldu ama dediğini dikkate alacağım. tekrar deneyeceğim bugün yarın...

Arka plan data aktif değil ve birde power save ile kullanıyorsunuz galiba.

Bende bugün farkettim wifi ve power save de olduğumda play store güncellemeyi yapmıyor.

Power save kapayın.

her şey açık. güç tasarrufu hiç kullanmıyorum. arka plan verisi açık. ayrıca diğer uygulama güncellemeleri gayet sorunsuz ve hızlı yapılıyor. çevrimdışı alanı silip yeni çevrimdışı alan seçtim gene olmadı. sağ ol.

• bu şekilde kaldı.. hata nedir arkadaşlar?

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

bu şekilde kaldı.. hata nedir arkadaşlar?

hata yok ap kısmının yüklenmesi biraz uzun sürüyor biraz bekle düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esasmevzi

quote:

yok hocam maalesef yine hata verdi. başka yerden bir ırak romu bulayım nereyi tavsiye edersiniz? sammobile'dan indirmiştim

• arkadaslar bızım telefonlara yenı gelen game launcher ı kullanan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam maalesef yine hata verdi. başka yerden bir ırak romu bulayım nereyi tavsiye edersiniz? sammobile'dan indirmiştim

neden ırak romu yüklemek istiyorsun ki.
    o zaman samfirm programından ırak a ait csc kodunu yaz auto yu seç sonra diğer yerleri işaretle
    download dersen 4 parcalı rom iner zip ten çıkarıp yükleyebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

neden ırak romu yüklemek istiyorsun ki.
    o zaman samfirm programından ırak a ait csc kodunu yaz auto yu seç sonra diğer yerleri işaretle
    download dersen 4 parcalı rom iner zip ten çıkarıp yükleyebilirsin

ırak romunu kullanan arkadaşlar, telefonun daha iyi çektiğini söylediler.

• quote:

quote:

quote:

bu şekilde olacak

• Peki hazir beklerken bu uygulamalar ram'de tutulmuyor mu ? Ram gucunu nerden aliyor ? Insanlari yanlis yonlerdirmeyelim arka planda ki uygulamalar her zaman sarj yer arka planda oylece durmaz calismaya devam eder.Insanlar android ekosisteminde yillarca ram yonetimi programi kullandilar o zaman dediginize gore bosuna kullanmislar ne de olsa sarj yemiyormus..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

arkadaslar bızım telefonlara yenı gelen game launcher ı kullanan var mı?

Ben kullanıyorum ekran resmi alma, oyun videosu çekme ve enerji tasarrufu gibi özellikleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Peki hazir beklerken bu uygulamalar ram'de tutulmuyor mu ? Ram gucunu nerden aliyor ? Insanlari yanlis yonlerdirmeyelim arka planda ki uygulamalar her zaman sarj yer arka planda oylece durmaz calismaya devam eder.Insanlar android ekosisteminde yillarca ram yonetimi programi kullandilar o zaman dediginize gore bosuna kullanmislar ne de olsa sarj yemiyormus..

Aynen.

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Peki hazir beklerken bu uygulamalar ram'de tutulmuyor mu ? Ram gucunu nerden aliyor ? Insanlari yanlis yonlerdirmeyelim arka planda ki uygulamalar her zaman sarj yer arka planda oylece durmaz calismaya devam eder.Insanlar android ekosisteminde yillarca ram yonetimi programi kullandilar o zaman dediginize gore bosuna kullanmislar ne de olsa sarj yemiyormus..

Arka plan kullanımında şarj tüketimini günlük kullanımda hissedeceğini düşünmüyorum. Ben uygulamaları hiç kapatmıyorum ve Şarja etkisini hiç görmedim.

• Bahadır_fb B kullanıcısına yanıt
    Kullandiginiz uygulamaya gore degisir ayni kullanim sekillerin de bi deneme yapin arada farki illaki goreceksiniz ben bunu daha once denedigim icin biliyorum.Ornegin gece yatarken arka planda uygulama biraktigimda sarj sabaha kadar %7 %8 giderken arka planda uygulama olmayinca %2 gidiyor buda tesaduf degildir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahadır_fb

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

arkadaslar bızım telefonlara yenı gelen game launcher ı kullanan var mı?

Ben kullanıyorum ekran resmi alma, oyun videosu çekme ve enerji tasarrufu gibi özellikleri var.

aynen bende şimdi denedim video çekme falan çok iyi olmuş 1080 p kayıt yapabiliyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu şekilde olacak

hocam dosyayı indirdim. zıplı klasör içinde 4 ayrı dosya var. odine bunların hepsini de koyayım mı?

• 
Sayfa: önceki 13881389139013911392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.