Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Şebeke sorunu bende de başladı arkadaşlar. Samsung un verip verebileceği en saçma güncelleme oldu.

Mobil ağlardan şebeke modunu 3g 2g olarak seçin düzelecek muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan3er

quote:

Orijinalden alıntı: ByR0N

Arkadaşlar Samsung Browserine girip Yeni Sekme açtıgınız yerin fotografını çekermisiniz ? Marshmallowda Yeni Sekme Butonunun yanında Gizli Sekme butonu vardı.

Kaç defa romu flashladım ama gizli sekme butonu yok ve gizli sekme açınca parmak izi ile giriş yapmıyor.

Sebebini bilen var mı ?

Herhangi bir sorun yok çalışıyor bende

Ben root yaptıktan sonra kayboldu . Birdahada gelmedi . Odinden tekrar flashlıyorum romu ama samsung browsere gelen yenilikler gözükmüyor. Parmak iziyle gizli mod gibi vs.
  • bestanime B kullanıcısına yanıt
    Hattınız Vodafone mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.sammobile.com/2016/03/24/themes-thursday-here-are-some-interesting-themes-from-this-week/

Güzel temalar var. Bunları nasıl indirip kurabiliriz.
    Teşekkürler paylaşım için.
  • güncellemeyi indirdim ama hala kurulum yapmadım,şarj süresi ve bazı kararsızlıklar korkutuyor beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bende biri hariç diğerleri çıkmıyor.
  • Normal günlük kullanımda ısınma oluyor mu sizin note 5 lerde? Bende 5 dk kUllanırsam kameranın altında fark edilir derecede Isınma meydana geliyor acaba bu normal midir? CihazI alır almaz 6'ya güncellemiştim. Acaba wipe yapmadığım için mi ısınıyor? Sizde durum nedir ? (ŞU an baktım 57°)

• fiko_cmax F kullanıcısına yanıt

Ayarlar > tema dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 24 Mart 2016; 17:36:35 >
  • Evet hepsi yok bende de durum ayni. Neden ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: burhany43

Normal günlük kullanımda ısınma oluyor mu sizin note 5 lerde? Bende 5 dk kUllanırsam kameranın altında fark edilir derecede Isınma meydana geliyor acaba bu normal midir? CihazI alır almaz 6'ya güncellemiştim. Acaba wipe yapmadığım için mi ısınıyor? Sizde durum nedir ? (ŞU an baktım 57°)

sağlıklı kullanım için wipe yapmak iyidir. wipe yaptıktan sonra da sorun devam ederse yazarsınız.

• ottorehagel kullanıcısına yanıt
    sizde Isınma sorunu Mevcut Mu hocam? telefonu alır almaz 6'ya güncelledim wipe'a gerek Varmı acaba?

Ücretli olanlar bizim mağazamızda görünmüyor
  • Samsung un hızlı kablosuz şarj aletini kullanan arkadaşlar şarj da zaman zaman kopmalar yaşıyor musunuz? Her zamanki gibi pedin üzerine doğru şekilde yerleştirdiğim ve her zamanki kullandıgım kılıf ile şarj yaptıgım halde kopmalar yaşıyorum zaman zaman. Bu önceden olmuyordu. Acaba 6.0.1 ile bir bağlantısı olabilir mi? Güncellemeden sonra bu sorun çıktı çünkü

• Herkese merhaba babakin telefondan arama yapilmiyor ag hatasi gibi bir yazi cikiyor bazen arama yapiliyor arama yapmak icin telfonua cip kapatiyotuz duzeliyor bir surelik sonra yeniden arama yapiomiyor bunun cozum yolu nedir

• Arkadaslar kafayi yemek uzereyim telefonu aldigimdan beri sinir stres sahibi oldum. Telefon surekli kilitleniyor, ses tuslari kamera parmak izi hersey calisiyor ama dokunmatik calismiyor.bazen ekrani kapatip acinca duzeliyor bazen 2-3 kere reset atmak zorunda kaliyorum. Telefonu servise gonderip degisim istedim, dalga gecer gibi yazilim guncellemesi yapip yollamislar. Turkce olarak hicbir yerde cozum bulamadim yabanci sitelerde problemi yasayan varr ama onlarin da cogu wipe cache yapin diyorlar. Kafayi yemek uzereyim neden boyle yapar bu telefon? Tuketici haklarina basvurmayi dusunuyorum yardim edin

• Denis Cheryshev kullanıcısına yanıt
    Neden ucretliler gozukmuyor peki ?
  • Hızlı şarj özelliğini kapatınca böyle olması normal mi 13 saat nedir ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bende bilmiyorum ama gözükmüyor malesef

• Çok güzel temalar var ama göremiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogiveogi

Herkese merhaba babakin telefondan arama yapilmiyor ag hatasi gibi bir yazi cikiyor bazen arama yapiliyor arama yapmak icin telfonua cip kapatiyotuz duzeliyor bir surelik sonra yeniden arama yapiomiyor bunun cozum yolu nedir

....

• 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.