Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bulunduğum il için mağazadan teslim seçeneği vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDGE cok ucuzladı ya 2700 almayı cok dusundum vazgectım daha 4-5 ay oncesıne suan n 11 ındırımlerı ıle 1500 alınabılıyor

samsung ilk 6ay para verılmez sonra fıyatı oturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

quote:

Orijinalden alıntı: tege

http://m.teknosa.com/arama?s=n910

Teknosa note 4 kampanya yapmış 1799₺

mağazadan alışta 75 tl indirim veriyor.
    180 tl de hediye çeki.

hediye çeki 172 tl ye düşüyor. ama yine de iyi gibi sanki. n11 de en düşük kaça düşmüştü acaba note4
  • Arkadaşlar hızlı bir şekilde eşime note 4 gold alıcam. Samsung Türkiye garantili almak istiyorum.
    Şu an 2 farklı alternatif buldum:

1)Ereyon= 1849 TL (75TL Worldpuan hediyeli, maliyet 1774)
    2)Vatan Vatan'da 1749TL, herhangi bir indirim çeki, puan vs bulamadım. Maliyet 1749TL olacak. Ancak buradaki telefon 910CQ mu anlamayadım. Bildiğim kadarıyla sadece 910CQ'lar Samsung Türkiye garantili

Veya bu ikisini de düşünmeyip farklı bir öneriniz var mı, bugün içinde almayı düşünüyorum.

• gligaMesH kullanıcısına yanıt
    Pahalı n11 den %25 kuponla 1564 e aldım geçen hafta

• gligaMesH kullanıcısına yanıt
    ben de pusuda bekliyorum.
    yakın zamanda teknosa kampanyası kaçtı. onun dışında n11 ayın 11inde uğurlu gün de yapmadı, resmen yeni yılla birlikte indirimi kıstılar, 17 gündür gelişme yok.
    yine de teknosa ve n11i bekle derim. bimde 1990 a note 5 satıldığını düşünürsek, note 4 için 1600-1700 yakın zamanda belirir bence. 100 lira bile fark etse, hafıza kartı alırsın kendine ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrocalypse -- 17 Ocak 2016; 11:24:40 >
  • Bu telefon heralde samsung tarihininde fiyat düşmeme rekoru kıracak.
    Samsung dan artık galaxy serisi alınmaz s6 yakında 1500 e düşer bu hala 1800 de

• Edge almaya niyetlendik ya fiyat düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Edge almaya niyetlendik ya fiyat düşmez.

Ben nasıl 1650+50 bonus la Note 4 ü kaçırdım sende 1400 küsür le edgeyi kaçırdın. Bence edge alma her ne kadar snapdragon artısı olsa da batarya ve o ekran seni üzebilir. Açıkçası S4 den sonra Note 4 ilaç gibi geldi.
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    Edge için 1400 lü fiyatları kaçırdığımda kredi kartımda limit yoktu.

Hala S4 kullanıyorum ve eşime vereceğim edge'yi aldığımda. Şuan yaklaşık 4 saate yakın ekran süresi ve 1 günlük kullanım rahatlıkla yetiyor. Telefonlardan pek beklentim yok günü çıkartsın yeter. Nasıl olsa 3 - 4 yılda yenisi almak zorunda kalıyoruz.

Tavsiyen için teşekkür ederim.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 17 Ocak 2016; 21:02:50 >

• quote:

note 4 = 1699TL

http://www.mediamarkt.com.tr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelSearch?storeId=103452&langId=-14&searchProfile=onlineshop&channel=mmtrtr&searchParams=&path=&query=Galaxy+Note+4+Ak%C4%B1ll%C4%B1+Telefon+-N920

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 20 Ocak 2016; 22:18:42 >

• Mediamarkt fiyatı sanki iyi gibi?
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Şu an 1799 gözüküyor. Hepsiburada kampanyası ile bakalım fiyatlar nasıl olacak bekleyip görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaz1309 -- 21 Ocak 2016; 9:14:29 >
  • quote:

Edge için 1400 lü fiyatları kaçırdığımda kredi kartımda limit yoktu.

Hala S4 kullanıyorum ve eşime vereceğim edge'yi aldığımda. Şuan yaklaşık 4 saate yakın ekran süresi ve 1 günlük kullanım rahatlıkla yetiyor. Telefonlardan pek beklentim yok günü çıkartsın yeter. Nasıl olsa 3 - 4 yılda yenisi almak zorunda kalıyoruz.

Tavsiyen için teşekkür ederim.

edit: imla

S4 ile 4 saat ekran süresi nasıl alıyorsun hocam? 3g açınca şarjı sömürüyor.

• cLk kullanıcısına yanıt
    S4 için I9500xxuHOK2 romu kullanıyorum. İlk çıkan 5.0.1 romları şarjı sömürür. Aralık2015 tarihinden sonra çıkan romları deneyin.

S4 konusunda paylaşımlar var.
  • Mediamarkt'ta beyazı 1799TL şu an, siyahı da bitmiş. İş Bankası kullanıcılarına, internet bankacılığına girince MediaMarkt'ta 1000TL üstünde geçerli 100TL indirim var.
    Yani beyazı direkt 1699TL+kargoya alınabiliyor.

Teknosa'da da 1799TL'ye düşmüş şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Mediamarkt'ta beyazı 1799TL şu an, siyahı da bitmiş. İş Bankası kullanıcılarına, internet bankacılığına girince MediaMarkt'ta 1000TL üstünde geçerli 100TL indirim var.
    Yani beyazı direkt 1699TL+kargoya alınabiliyor.

Teknosa'da da 1799TL'ye düşmüş şimdilik.

bende öyle alacağım büyük ihtimal gece kuşunda kaçırmıştım aynı fiyata geliyor
  • 1650ye buldum telefoncuda,n910c, kapalı kutu, genpa 2 yıl vs ama müşteri faturalı olduğunu söyledi.

*** müşteri faturalı olmasının handikapı nedir? ±±± imei farklı çıksa bile alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrocalypse -- 24 Ocak 2016; 19:43:49 >
  • Siyah renk Note 4 bulamadim max 1700 verecem samsung turkiye garantili takipteyim ne zaman fiyat duser acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: pyrocalypse

1650ye buldum telefoncuda,n910c, kapalı kutu, genpa 2 yıl vs ama müşteri faturalı olduğunu söyledi.

*** müşteri faturalı olmasının handikapı nedir? ±±± imei farklı çıksa bile alınır mı?

fatura başkasının adına kesilmişse yarın öbürgün teknik serviste bir sorun yaşayıp tüketici mahkemesinde hak aramayamazsınız.Bunun dışında samsung yetkili servislerinde imei no dan tüm işlemler yapılıyor fatura olmaksızın.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.