Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu note 4 un fiyatı ne zaman düşecek arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Bu note 4 un fiyatı ne zaman düşecek arkadaşlar..

bahara doğru düşer. ama düşse düşse 1600 olacak en fazla. note 3 bile hala 1500.
  • 1715 tl'ye aldım n11'den.. şunun beyazı 1825 tl idi. %11 indirim ile aldım..

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-4-sm-n910cq-32gb-samsung-turkiye-garantilidir-P53714932
  • ARKADASLAR BU NE YAA HIC BI SITEDE KAMPANYA YOK BANKA OLSUN KUPON OLSUN..ALAMICAZ BIZ TELEFON GALIBA BOYLE GIDERSE ???
  • umut5566 U kullanıcısına yanıt
    Bankalar siteler ay sonu ciroyu tutturmak icin mutluka kampanya yaparlar az bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Hayırlı olsun, bende kendimi size göre şartlandırmıştım. Neyse k.kartı rahatlıyor yakın tarihte bende katılacağım aranıza. :) :)

Takipteyim.

Sağolasın,biraz da N11 sebep oldu %5 artan indirimler var 7 ocak son baktım düşmüyor aldım. Öngörülerim fos çıktı kabul ediyorum :)
  • Bende bonus 50 yi beğenmedim ama ocakta 50 de yok. N11 de hangi satıcı iyi note 4 icin

• bu nedir yaa...hiç dogru durust kampanya yok sıtelerde...biz telefon alamıcaz boyle gıderse..
  • son kalan beyaz rengi aldım.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-note4-sm-n910cq-45g-P49953294

1829 - 250 çek ile. hedef bankadan 100 almaktı ama nasip değilmiş...
  • poet3333 kullanıcısına yanıt
    250TL çek için ne kadar ödediniz ?
  • N11 den cekimle 1600 almistim simdide teknosadan cekimle 1500 esime 2. Aldim n11 den alicaklar gsmavm istanbulda oturanlar icin tavsiye ederim kasa acikligi vardi ilk telefonda 2.haftasi direk magazalarina gittim degisim zorda olsa yaptim gerci 2.de kasa acikligi var ama bir sorun oldugunda direk gidip gorusebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

250TL çek için ne kadar ödediniz ?

%20devirli almıştım 115e %20 ile tv 25 ile de note 4 aldım. 75e geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: macid72

N11 den cekimle 1600 almistim simdide teknosadan cekimle 1500 esime 2. Aldim n11 den alicaklar gsmavm istanbulda oturanlar icin tavsiye ederim kasa acikligi vardi ilk telefonda 2.haftasi direk magazalarina gittim degisim zorda olsa yaptim gerci 2.de kasa acikligi var ama bir sorun oldugunda direk gidip gorusebilirsiniz

O mağazada yok ben cepte aks dan aldım beyazın son kalanını. Sanırım gsm avmdeki de turkcell room de mi. Turkcell de arkadaş var sorun olmaz ama tel açılırken turkcell logosu çıkar ve Turkcell uygulamalarını kaldiramazsin dedi.bugün gelir heralde

• Aksine turkcell romsuz samsung yetkili satici 4 magazalari var soru cevaptan yeniden stok isteyince satisa aciyorlar onlardan daha uyguna satanlar turkcel romlu diye almadim uygulamari devre disi birakabiliyorsunuz ama kaldirabilmek icin rom kurmak gerekiyor teknik servisler ucretle yapiyor diye duydum hat takmadan 4 kenara iyice bakin parmaginizi bastirinca ice dogru göçüyormu kasa acikligi direk bakarak anlasilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 5 Ocak 2016; 13:28:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macid72

Aksine turkcell romsuz samsung yetkili satici 4 magazalari var soru cevaptan yeniden stok isteyince satisa aciyorlar onlardan daha uyguna satanlar turkcel romlu diye almadim uygulamari devre disi birakabiliyorsunuz ama kaldirabilmek icin rom kurmak gerekiyor teknik servisler ucretle yapiyor diye duydum hat takmadan 4 kenara iyice bakin parmaginizi bastirinca ice dogru göçüyormu kasa acikligi direk bakarak anlasilmiyor

Hadi ya ben onlarda kalmadı diye beyaz renk bu mağazadan aldım. Ne dersiniz turkcell room sıkıntı olur mu geri iade edip gsm avmdeki mi istesem ama çekin tanımlanması sıkıntı olur heralde. Bu açıklık konusunu detaylandirabilir misiniz. Teşekkürler

• Sıkıntı olmaz sadece guncelleme daha gec geliyor kasa acikligi yada herhangi sorun yoksa iade etmeyin cekte sıkıntı olabilir sebebsiz siz iade ederseniz cek yanar diye biliyorum
    Kasa acikligi dedigim gibi 4 kenarinada ekranin ozellikle on kamera ustu parmaginiz ile hafif baski uyguladiginizda ice dogru oynuyormu ince not kagidi kenarlardan iceri dogru giriyor ise aciklik var artik uzman oldum fotograftan bile acik varmi anliyorum :( hat takmadan direk ekrana bakin oyle bir sorun olursa hic bir islem yapmadiginiz icin degisim iade sorunsuz olur

• 1669 TL Samsung Galaxy Note Edge 32GB N915F Beyaz Cep Telefonu

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-edge-32gb-n915f-beyaz-cep-telefonu-P71362201

Resmi dist. garantili(Samsung)
  • N11 den geçen 12 Aralık 15' de genpa bandrollü samsung tr garantili kapalı kutuda note 4 siyah CQ modeli 1749 TL- 50 TL n11 bonus-250 TL indirim kuponu 1449 TL ye aldım. günlük indirim yapıyor mağazalar ara ara bakın derim... bir ara da note edge 32 gb 1569 a düşmüştü. ama tipini beğenmediğim için normal notu tercih ettim. Timmy diye bir mağazadan aldım. mağaza iyiydi memnundum. Bu arada ben de Ocakta 100 bekleyecektim. ama iyi ki de beklememişim :))). dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olurduk yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nowhere_man -- 6 Ocak 2016; 8:30:47 >
  • Kliksa da iki ayrı fiyatta note 4 var. Birincisi fiyat 1799 TL ve 50 TL worlpouan var. İthalatçı Firma Garantili yazıyor.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-n910c-galaxy-note-4-32gb-beyaz-akilli-telefon/980006638?OM.zn=LastProductView-12-w12&OM.zpc=980006638

İkincisi 1949 TL ve yine 50 TL worldpuan var. Resmi Distribütör Garantili diyor buna da.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-n910-galaxy-note-4-beyaz-akilli-telefon/902274992?OM.zn=LastProductView-12-w12&OM.zpc=902274992

Fiyatı uygun olanın ithalatçısı kimdir? Kliksa telefonları kimden tedarik ediyor bilen var mıdır? Alalım mı ne dersiniz?

• eksen1 kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayar taksitle daha uygun Samsung turkiye garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan_dk -- 6 Ocak 2016; 23:35:50 >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.