Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.323
Cevap
77
Favori
167.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaslar turkcell romsuz cihaz yok mu?
    Birde her yer kvk garantili ben samsung turkiye garantili istiyorum bulamadim uygun fiyata :(

Türkiye garantisi demek zaten samsung garantisi demek diğer cihazlar ithalat garantili oluyor. ancak ithalat ürünlerde turkcell siz bulabilirsin ama turkcell olması sıkıntı değil devre dışı bırakabilirsin turkcell uygulamalarını bir mahsuru yok yani.. Ben 17 eylül de 1756 liraya kaptım 1 tane 18 eylülde 1719 liraydı kısmet artık.. cihaz muazzam yalnız herkese tavsiye ederim şiddetle..

hocam hayırlısı olsun nereden aldınız cihaz tr logolumu geldı...

teşekkür ederim tr logo derken turkcell logosu yok sadece turkcell temaları var telefon ıcınde o da devre dısı bırakılabılıyo dert degıl yanı

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

+1 bizim arkadaşa da aldık. Ön kamerası muazzam zaten

Aynen dedimki vay be 13Megapixel bizim note 4 e verdiler 3.7 megapixel.
    10 megapixel az değil ama yanyana tutup selfie çekerken gerçekten Açı note 4 de daha geniş ve güzelyüz olayı çok iyi çalışıyor. desire eyenin ön kamerasından daha iyi ve net geldi çözünürlüğü büyüttünüğüzde ortaya cıkacaktır fark. onun dışında yine note 4 iyimiş selfie de çözünürlük hariç
  • CriticalWave kullanıcısına yanıt
    Aynen ama fark belli yani. Ya zaten megapixel önemli değil o kadar asil önemli kısım lens ama note 4 gibi bir telefona da 3.7 ayıp yani. En az 5 olması gerekirdi. 8 daha iyi olurdu. Bir telefonu yapınca neden herşeyi tam yapamaz bu samsung. Hep bir yerden sinir ediyor. Bir modele bakiyon herşey tamam yazılım sorunlu. Birine bakiyon yazılım süper sorunsuz ama şarj yetmiyor. Ne bilim samsung da 4 4 luk telefon görmedim hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an n11 de %10 elektronik indirimi ile birlikte 1624 TL ye geliyor. Bonuskart sahipleri 50 TL puan da kazanıyor. Bana göre 1600 TL de çok. Fiyat 1250 civarına düşse alabilirim.
  • hocam bir iki aya kadar sanki 1250 olmasa da 1400 civarına alınabilecek bu telefon, az daha beklemekte fayda var. yıl başına kadar sağlam kampanyalar olacak belli ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Şu an n11 de %10 elektronik indirimi ile birlikte 1624 TL ye geliyor. Bonuskart sahipleri 50 TL puan da kazanıyor. Bana göre 1600 TL de çok. Fiyat 1250 civarına düşse alabilirim.

1500 e düşse süper 1500 den aşağısı hayal. note 3 bile hala 1500 ün altına inmedi. samsung tr olasın derseniz belki 1250 ye kadar inebilir o ayrı
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-n910cq-siyah-galaxy-note-4-45g-samsung-turkiye-P69468626
    arkadaşlar bu satıcı nasldır yada nereden alım yapmalıyım bugun bu telefon 100 tl chip puanım ıle 1527 tl ye gelıyor 9 taksit sizce alınmalımı? turkcell rom lu cihaz.. saygılar.. acil cevap beklıyorum chip puanım son günü..
    sepette 1799
    ödeme ekranında 1624 tl
    puan ile 1524 tl alınırmı arkadaslar buradan..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    ben şimdi aldım cihazı 1624 TL ödedim en iyi fiyat şuan budur..
    Yorumlardan etkilendiğim şekilde "Hiç açılmamış ve KVK Samsung Türkiye Garantili" ve Turkcell uygulamaları ile geliyormuş silebildiklerimi silerim çokta bir sorun yaratmaz...

güncelleme:kargoya verildi... kayseriden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixeror -- 21 Eylül 2015; 15:09:42 >
  • 1624 TL + 50 TL Bonus ile ben de aldım.
  • arkadaşlar nerden, kaça ve hangi indirimleri kullanarak aldığınızı söylerseniz almak isteyen arkadaşlara fikir vermiş olursunuz.
  • xapex kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-n910cq-siyah-galaxy-note-4-45g-samsung-turkiye-P69468626

bu linkten aldım n11 175 TL indirim yaptı sepete ve bonus vars 50TL bonus veriyor
  • Arkadaşlar peki cihazın içinde turkcell romun kurulu olması bir dezavantaj değil mi?

Toucwiz arayüzü zaten zamanla şişen bi arayüzİleride cihazın bu uygulamalar yüzünden kasma durumu ne denli olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 den note edge aldım. 1824 tl - 50 tl bonus... büyük bir merakla telefonu bekliyorum
    Kusura bakmayı, ben de arkadaşla aynı linkten aldım, kayseriden yola çıktı

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-n910cq-siyah-galaxy-note-4-45g-samsung-turkiye-P69468626
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Çıkalı 1 yıl oldu, ilk zamanlarda 2000 civarıyken şimdi yine aynı fiyatta. Zamanla artarsa bile şaşırmam

Mayıs başında 1590 liraya maletmiştim beyazı. Şuan piyasa berbat..
    Note 5 geçilesi bir cihaz değil. Ben de Note 4 siyah denemeye karar verdim ve siparişi verdim...:)
  • Bende 1524tl ye mal ettım cihaz yolda yarın elimde olur sanırım
    Arkadaşlar urun elimiZe geçince nasıl kontroller yapmamız gerekmekte
    Bilen arkadaslar acıklarsa sevinirim
    Birde spigen kılıf alıcam tmmdır

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar konu hem note 4 hem de note edge konusu...dolayısıyla fiyatını sözylediğiniz veya soru sorduğunuz ürünün hangisi olduğunu da söyleyin ki yanlış anlaşılmalar olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne0n66

Arkadaşlar peki cihazın içinde turkcell romun kurulu olması bir dezavantaj değil mi?

Toucwiz arayüzü zaten zamanla şişen bi arayüzİleride cihazın bu uygulamalar yüzünden kasma durumu ne denli olur ?

format atar kaldırırsın ucunda ölüm yok ya
  • Format atığımızda gideceğinden emin misiniz?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.