Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım o iyiymiş ama ticari kartlara olmuyormuş malesef :( Bireysel kartlara oluyor ve peşin almak gerekiyor mecburen bunun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugüne özel gitti gidiyorda anında %5 indirim var 1756 liraya geliyor 50 lirada world puanla birlikte 1706 liraya geliyor cazip görünüyor..
  • Şu an bu note 4 en uygun hangi siteden nasıl alınabilir
    bazı arkadaslar
    turkcell temalı gelıyor dedi bunu servsite tekrar normal halıne dondurebılırmıyız?
    ve bu işlem ücretlimidir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

bugüne özel gitti gidiyorda anında %5 indirim var 1756 liraya geliyor 50 lirada world puanla birlikte 1706 liraya geliyor cazip görünüyor..

tlcard (hesap/maas karti) da bu puandan yararlanabiliyor mu ve daha onemlisi bu firsat sicak mi, zaten 1800-1900da geziyor su aralar, sanki duser gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 16 Eylül 2015; 15:28:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

bugüne özel gitti gidiyorda anında %5 indirim var 1756 liraya geliyor 50 lirada world puanla birlikte 1706 liraya geliyor cazip görünüyor..

tlcard (hesap/maas karti) da bu puandan yararlanabiliyor mu ve daha onemlisi bu firsat sicak mi, zaten 1800-1900da geziyor su aralar, sanki duser gibime geliyor.

O konuda hiç bilgim yok ama sanmıyorum yararlanılacağını. Bende vakıfbank world var faydalanamıyorum mesela. Düşecek elbet ama ne kadar sürer düşmesi bilemem

• quote:

quote:

quote:

O konuda hiç bilgim yok ama sanmıyorum yararlanılacağını. Bende vakıfbank world var faydalanamıyorum mesela. Düşecek elbet ama ne kadar sürer düşmesi bilemem

acikcasi biraz telefon iyicene lazim olmaya basladi, bu 1600-1700 civarina dusse bunu 1400 civari g4 dusse onu almayi dusunuyorum, bir de yeni kafama meizu pro5 takilmaya basladi bu ay tanilitilacakmis, bakalim hayirlisi, ah su mate8i bir halledemediler ki onume rahatca bakayim

• quote:

quote:

quote:

quote:

acikcasi biraz telefon iyicene lazim olmaya basladi, bu 1600-1700 civarina dusse bunu 1400 civari g4 dusse onu almayi dusunuyorum, bir de yeni kafama meizu pro5 takilmaya basladi bu ay tanilitilacakmis, bakalim hayirlisi, ah su mate8i bir halledemediler ki onume rahatca bakayim

bu telefon için şu an 1756 TL gayet cazip görünüyor dolara bakıldığında

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu telefon için şu an 1756 TL gayet cazip görünüyor dolara bakıldığında

ya hocam iste gozumu karartsam mi diyorum, bir yandan da beklesem mi diyorum. cok kararsizim:)

edit: kredi kartlarinaymis sadece puan, kendileri kaybeder:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 16 Eylül 2015; 16:13:06 >

• Htc Desire Eye tavsiye ederim Note 4 alamayanlara arkadaşla birlikte ben note 4 o Htc desire aldı gayet güzel benımkı takılıp donarken Htc 4 çekirdeğiyle gram donmuyor takılmıyor ve şarjı daha uzun gıdıyor
  • arkadaşlar şimdi kliksa'ya baktım, ana sayfasında 1000 lira ve üzerine 150 lira hediye çeki diyor, eğerhttp://www.kliksa.com/urun/samsung-n910-galaxy-note-4-32-gb-siyah-akilli-telefon/902274991 şuradan alırsak 1900 telefon ama 150 hediye çeki, sizce nasıl? Eğer güzelse buradan alırım (nasılsa kılıf falan alırken harcarım kupon kadar para, normal de kullanırım)
  • Hediye ceki akilli telefonlardada gecmiyor artik cop vaziyetine geldi

• GG dan 1756 TL ye kaptım 1 tane bakalım..

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Note 5 çıktı 1 ay içerisinde 1500 olur aceleniz yoksa bekleyin

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • %7 İNDİRİM İLE 1859TL YE GELİYOR NOTE 4 EDGE
    BİR DE 50 TL WORD KART PUANI VAR

NASILDIR FİYAT ?
  • %7 İNDİRİM İLE 1859TL YE GELİYOR NOTE 4 EDGE
    BİR DE 50 TL WORD KART PUANI VAR

NASILDIR FİYAT ?
  • Bence pahalı, N11 her ürüne %11 veriyormuş. Degerlendirilebilir, kuponla falan birlesirse olur gibi

• CriticalWave kullanıcısına yanıt
    +1 bizim arkadaşa da aldık. Ön kamerası muazzam zaten

• Arkadaslar turkcell romsuz cihaz yok mu?
    Birde her yer kvk garantili ben samsung turkiye garantili istiyorum bulamadim uygun fiyata :(

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaslar turkcell romsuz cihaz yok mu?
    Birde her yer kvk garantili ben samsung turkiye garantili istiyorum bulamadim uygun fiyata :(

Türkiye garantisi demek zaten samsung garantisi demek diğer cihazlar ithalat garantili oluyor. ancak ithalat ürünlerde turkcell siz bulabilirsin ama turkcell olması sıkıntı değil devre dışı bırakabilirsin turkcell uygulamalarını bir mahsuru yok yani.. Ben 17 eylül de 1756 liraya kaptım 1 tane 18 eylülde 1719 liraydı kısmet artık.. cihaz muazzam yalnız herkese tavsiye ederim şiddetle..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaslar turkcell romsuz cihaz yok mu?

Türkiye garantisi demek zaten samsung garantisi demek diğer cihazlar ithalat garantili oluyor. ancak ithalat ürünlerde turkcell siz bulabilirsin ama turkcell olması sıkıntı değil devre dışı bırakabilirsin turkcell uygulamalarını bir mahsuru yok yani.. Ben 17 eylül de 1756 liraya kaptım 1 tane 18 eylülde 1719 liraydı kısmet artık.. cihaz muazzam yalnız herkese tavsiye ederim şiddetle..

hocam hayırlısı olsun nereden aldınız cihaz tr logolumu geldı...
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.