Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle ama zorluda yerli sayılmaz.Vurgunu Türkiyede yapıp dışarıda paraları tutan kapitalist şahış ve kurumdur.Gerek batı gerek yahudilerde zaten bu tip üst kurumları şantajla tehditle yola getiyiriyor,bunlada Türkiye istediğini yapmayınca tekelle tehdit ediyor.Bahsettiğim şey Bunu tekel olan telefondan değil başka yerli sermayeden başlamaları.Misal tarım ürünleri ithal edilmesinki çiftcimiz gidip arsayı satıp emlakcılığa soyunacağına arsa eksin biçsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: combin

Öyle ama zorluda yerli sayılmaz.Vurgunu Türkiyede yapıp dışarıda paraları tutan kapitalist şahış ve kurumdur.Gerek batı gerek yahudilerde zaten bu tip üst kurumları şantajla tehditle yola getiyiriyor,bunlada Türkiye istediğini yapmayınca tekelle tehdit ediyor.Bahsettiğim şey Bunu tekel olan telefondan değil başka yerli sermayeden başlamaları.Misal tarım ürünleri ithal edilmesinki çiftcimiz gidip arsayı satıp emlakcılığa soyunacağına arsa eksin biçsin...

Nihayetinde iş dönüp dolaşıp aynı yere geliyor, bir şekilde üretmemiz gerek, sadece tüketerek olmuyor.
  • Guney kore ureticisi amerikaya ozel 200 dolar indirim yapmis bizde 100 lira indirim beklioz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneseg

elektronik marketlere gördüğüm en düşük rakam 1999 tl
    ama malesef ne %10 bipara kampanyası var ne herhangi bir başka banka kampanyası :(
    http://www.bimeks.com.tr/urun/144841/samsung-n910c-galaxy-note-4-black.aspx

2299 fiyat var bimekste, n910cq olarak 1999 fiyat nerde var acaba?
  • allmylife kullanıcısına yanıt
    hocam dün gece fiyat öyleydi tekrar artmıs 300 tl şuan en düşük fiyat 1998 tl mediamarkt
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_SAMSUNG-Galaxy-Note-4-N910-32-GB-Karbon-Siyah-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Telefon,103452,504172,1535925.html?langId=-14
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Bu sorunlar kısmi mi yoksa bütün note4ler sorunlu mu mi?

Hocam bu sorun Note 3 serisinde kronik. Hatta Galaxy S4'te de aynı sorun var. Aramalarım kesiliyor, görüşmelerim kesiliyor-samsung yazarsanız google'a şikayetleri görürsünüz. Firmanın tavrı da tuhaf, bizi şebeke sağlayıcıya yönlendiriyorlar, yahu kardeşim sorun sende şebeke değiştirince iş çözülmüyor ki!

Kısacası Samsung'un bazı modellerinden bu sebeple uzak durun diyorum ki ben de Note serisine hayranım o halde bunu diyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba değerli arkadaşlar. Uzun süredir ben de Note 4'ü takip edenlerdenim. Bir kaç bilgi paylaşmak istiyorum.
    1. Hepsiburadada satılan note 4 ler turkcell uygulamalı geliyor.
    2. Bimekste de trc kodlu olduğundan bu da turkcell uygulamalı zannedersem. Trc liler en geç alır güncellemeyi dikkat!
    3. Vatandakiler tur kodlu. Sıkıntısız.
    4. Mediamarkt tur kodlu. Sıkıntısız ama mağazalarında bile zor bulunuyor. İnternetten siparişlerde geç geliyor.
    5. Tercihim çoğu zaman kliksa olsa da n910 demekle yetinmiş. Tamam 910h değil ama ne? Bangır bangır samsung türkiye garantili yazarken önceki cihazlarda bunda yazmamış. Çekirdek adeti 4 yazmış. Bunlar bildiğimiz note 4 den uzak hareketler.
    6. Diğer bilindik teknoloji mağazaları cazip değil zaten.
    7. Gg ve n11 gibi siteler yerine göre uygun olabilir biraz da şansa ihtiyaç olabilir.
    8. Evkur'dan vodefone'dan avea'dan 2500-3000 e taksitle, senetle alınıp da hemen elden veya telefoncuya satılan 1500 - 1700 bandındaki telefonlar kesinlikle en cazip olanlar.
    9. 8. Maddedekini bulamayanlar için sanırım en cazip olanı şu anda mediamarkt'ta 2000 liraya satılanı.
    10. N910H modeline zaten hiç bakmayın derim. FQ modeline de Türkiye'de denk gelmeniz pek olası değil.

• camoraneisi kullanıcısına yanıt
    çok güzel açıklamışşın hocam sağolasın bayadır araştırıyorum ama özellikle trc kodundan haberim yoktu.
    8.madde için güvenilir bir yer var mı hocam bu arada ?
  • camoraneisi kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada'dan almıştım turkcell uygulamaları yok.
  • Arkadaş a aldık geçen bi tane. Aldıktan sonra araştırın ca anladım telefonun 2 modeli olduğunu. Onunki 910H modeli ve hala telefon 4.4.4 te.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 300 tl hediye ceki ile alalim artik en sicak firsat 300 hediye ceki +50 world puan siparis verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huxley1907 -- 11 Temmuz 2015; 8:27:15 >
  • 8. madde için facebooktan ilinizdeki telefon gruplarını takip edebilirsiniz. Ya da telefonculara sorabilirsiniz.
    Hepsiburadada note 4 için yapılan yorumlarda sıkça bahsedilmiş turkcell uygulamalı geldiğinden. Sasamkn siz ne zaman aldınız hb den?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camoraneisi -- 11 Temmuz 2015; 12:15:10 >
  • 2. el olarak, akakçe sitesinde, sol kısımda yeralan kullanıcı yorumlarında da satan kişiler oluyor. Güvenli bir ortamda alış veriş yapılabilir...

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-note-4-fiyati,3744779.html
  • Sıfır için fırsat kollamaktan sıkıldım. Hepsiburadanın Hediye çeklerini harcatmak için koyduğu kurallarda çok hoş değil. Bu sebeple 1600TL ye CQ model 4 aylık, Samsung Türkiye garantili GOLD rengi sorunsuz, tertemiz bir cihaz için bir arkadaşla anlaştık. Bu fiyatta daha uygun satan yoktur sanırım.
  • Hocam bu telefonun tr de hangi versiyonu var

• hepsiburadada 1999 a düşmüş ve 2000tl ye tamamlarsanız 1 tl lik ürün daha alırsanız 3 adet 100 tl hediye çeki veriyor düşünen olursa bence fena değil
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-4-n910cq-p-TELCEPSAMN910-B
  • eneseg E kullanıcısına yanıt
    tam alacakken siyahın fiyatını tekrar yukarı çektiler
  • sağlık olsun kardeş ben de düşünürken kaçtı gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneseg

hepsiburadada 1999 a düşmüş ve 2000tl ye tamamlarsanız 1 tl lik ürün daha alırsanız 3 adet 100 tl hediye çeki veriyor düşünen olursa bence fena değil
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-4-n910cq-p-TELCEPSAMN910-B

bu kampanya hala devam ediyor mu ? ve 3 tane çekide note 4 alırken kullanabiliyomuyuz
  • Hepsiburada da hs3000 kulaklık yanında hediye geliyor, ben aldım otomatik ekledi

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.