Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orijinal rom yüklemek knox sayacını etkilemiyor. forumdaki ana konuya bakarsın ilk sayfada mesaj mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cecoti

arkadaslar kliksadan distiribitor garantili gold rengi siparis verdim.almadan once kodunu ogrenmek istemistim fakat geri donmelerini beklemeden siparis verdim.cihaz n910fq kodluymus.siparisi iptal edip cq bir cihazmi almalimiyim.yardimci olmanizi rica edicem.simdiden tesekkurler

Bende bu sorunun cevabini merak ediyorum ikisi arasinda ne fark var
  • Death Time kullanıcısına yanıt
    Ana konuya bakmıştım ama yanlış anladım o zaman orjinal yazılımda garanti dışı kalmıyorsa sorun yok. Bilgi için çok teşekkürler

• aliass kullanıcısına yanıt
    fq modeli snapdragonluymus anladigim fakat kullanmalimiyim cq modelinimi almaliyim bilemiyirum

• adriyatik94 A kullanıcısına yanıt
    Hocam babama maxipuanı kullan dedim puan gözükmüyor kartta en geç ne zamana kadar yüklenmesi ve kullanılması gerekiyordu :/
  • 2 hafta içinde hocam..

yani kampanya 30 nisanda bitti, 14 mayısa kadar yüklenecek, son kullanma 21 mayıs. aman 21'ini geçirmeyin.
  • quote:

arkadaslar kliksadan distiribitor garantili gold rengi siparis verdim.almadan once kodunu ogrenmek istemistim fakat geri donmelerini beklemeden siparis verdim.cihaz n910fq kodluymus.siparisi iptal edip cq bir cihazmi almalimiyim.yardimci olmanizi rica edicem.simdiden tesekkurler

hocam kliksa size yanlış bilgi vermiş yada siz yanlış anlamışsınız. note4 ün n910fq diye bi modeli yok. n910f olarak modeli var o da avrupada satılıyor. türkiyede samsung türkiye garantili satılan tek cihaz n910cq modelidir.
  • emir.seymen kullanıcısına yanıt
    kliksa personeli fq oldugunu belirtti. linktede fq modelinin var oldugu gozukuyor.artik gelince gorucez neymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cecoti -- 11 Mayıs 2015; 22:44:45 >
  • GSMArenadaki Note 4 model noları :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 12 Mayıs 2015; 9:59:30 >
  • mm'de 1904 liraya geliyor beyaz olanı.

isteyen değerlendirebilir. bana gezerken bu üründe özel 200 lira indirim diye mesaj geldi.

1505GSM200 kodu. deneyin isterseniz arkadaşlar
  • B@R!$ B kullanıcısına yanıt
    Garantisi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

mm'de 1904 liraya geliyor beyaz olanı.

isteyen değerlendirebilir. bana gezerken bu üründe özel 200 lira indirim diye mesaj geldi.

Kodu kullanıyorum kod kabul edildi diyor ama fiyat düşmüyor.

Edit: Beyazda fiyat düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNKaLe -- 12 Mayıs 2015; 11:58:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

avantajix i unutmayın hocam

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 12 Mayıs 2015; 12:19:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

avantajix i unutmayın hocam

yok hocam benim telefonu alma gibi bir durumum yok :) şans eseri indirime denk geldim paylaşayım dedim belki yararlanan olur diye

yine de hatırlatma için teşekkürler

• quote:

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-4-benchmarks-Snapdragon-805-vs-Exynos-7-Octa_id63111

linkte karşılaştırma var.
    ikisi arasında bir fark yok sayılır.
    bence iptal etme hatta bence snapdrogon daha iyi oyun performansı sunabilir. ayrıca bir çok program snapdragonla daha uyumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

quote:

Kodu kullanıyorum kod kabul edildi diyor ama fiyat düşmüyor.

Edit: Beyazda fiyat düştü

Şu an sitede yalnızca siyah renk görünüyo, onda da kodu kabul ediyo ama fiyat düşmüyo.

• Arkadaslar note edge de n915g ve n915f farklarini nedir bilginiz vsr mi? Somut bir veri bulamadim.

• Arkadaşlar dün hepsiburada.com 1.999 TL yaptı. 100 TL'de maksi puan hediyesi vardı.
    Ama sabah yeniden 2.099 TL'ye çıkarmış. Bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.