Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edge güzel telefon. efsane telefon olacak samsung yada başkası 2 ekran mantığını kullanmamakta israr ederse.
    satıcılar fazla uyanmadan bende bi tane kapmaya çalışıyorum.
  • adıyaman bim marketler de koca koca afişler var camlarda.26 şubatta note 4 1495 lira diye.akşam bana yakın olnada sordum her şubeye 2 tane geldiğini,ayıramayacaklarını söyledi çalışan arkadaş.
  • kadirsu kullanıcısına yanıt
    istanbul da 4 tane bim e baktım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun, dün 1679TL'ye edge vardı şimdi 1800 - 1900Tl civarında. Fiyat konusunda altın ile yarışıyor. Ay sonunda fiyat olarak 2000TL^yi devirir diye düşünüyorum.
  • Mediamarktta mobil uygulamaya ozel yuzde 10 indirim var su anda telefonlarda. Kampanya ne zaman bitecek bilmiyorum. Bunun icin icin indirim kodu kismina "CEBEOZELGSM" yazmaniz gerekiyor. Bu sekilde kargoyla beraber 1625 tl ye maloluyor. Ayrica 15 marta kadar maximum kartla yapilan ilk 1000 tl uzerine de belli sartlar saglanirsa 60 tl maxipuan var. Bu sayede note 4 1565tl ye maledilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "SAMSUNG EB PG850BSEGWW 8400mAh Taşınabilir Güç Ünitesi" ile olan paketi alirsaniz da aynı kodla 1640 tl ye maloluyor. Sarj aleti 15 tl ye geliyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakın zamanda Amerikaya gidecek gelecek akrabanız eşiniz dostunuz kendiniz varsa şu an ebay de sıfır fakat AT&T ve ya Verizon simlock lu note 4 ler 320 USD = 938TL yapıyor :- ))))

Unlock olayını At&T arayarak yatırabiliyormuşsunuz. ve ya 10-20USD gibi rakamlara unlock kodu gönderen firmalar var

Belki sıcak fırsat ahalisinde değerlendirmek isteyen çıkar diye yazayım dedim.

http://www.ebay.com/itm/131735062447

Bu arada 2 tane den fazla alınca 5USD daha indirim var :-))))

Tabi üzerine 140TL pasaport kayıt ücretini eklemeyi unutmayın, devlet baba sağolsun, Sırtımızdan sopası, karnımızdan sıpası , eksik etmiyor

AT&T unlcok kodu istemek için Link

AT&T Resmi unlock kod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 26 Şubat 2016; 8:31:54 >

• sabah kablosuz mouse almak için gittim,hemen kasada 2 tane satıldı.yani ilk gelen aldı.hatta hanım yarımsaat sonra aradı evin yakınındaki bimde hala bitane var diye.yalnız cihazlar delta garantiliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Y

"SAMSUNG EB PG850BSEGWW 8400mAh Taşınabilir Güç Ünitesi" ile olan paketi alirsaniz da aynı kodla 1640 tl ye maloluyor. Sarj aleti 15 tl ye geliyor.

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar

bu müthiş bir fırsat değil mi?
    acaba 4g olmayan veya samsung garantisi olmayan model mi?

• laider kullanıcısına yanıt
    iş bankası 60TL puan ve avantajix i unutma
    Bildiğim kadarı ile Mediamarkt sadece Samsung Türkiye garantili satıyor.

BIM ürününe bakarak müthiş fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Y

"SAMSUNG EB PG850BSEGWW 8400mAh Taşınabilir Güç Ünitesi" ile olan paketi alirsaniz da aynı kodla 1640 tl ye maloluyor. Sarj aleti 15 tl ye geliyor.

gold rengini aldım bende bu fiyata :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

onları ayarlayana kadar stok kesmişler sağolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

onları ayarlayana kadar stok kesmişler sağolsunlar.

önceden kayıt olanlara selam olsun
  • Bu avantajix'e üye oldum fakat bir türlü üye girişi yapamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mıdır acaba? Yolu yordamı nedir bu işin? Alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim dostlarım.
  • nasıl oluyor da bu telefon hala 1300- 1400 tl seviyelerine düşmüyor. amma zorladılar yaa..
  • Note 5 bundan hızlı iner.Pek tutmadı gibi
  • 2 yıllık telefonu almaya ısrar etmeyin dostlar. Tamam Samsung Note serisine destek veriyor da, bir sonraki Android update i almayacak muhtemelen.
  • arkadaşlar, Note Edge tipi hoşuma gittiğinden eşime almak istiyorum ancak 1750-TL den ucuza bulamıyoruz.
    Amerikada bulunan bir arkadaşım var sizce ABD den gelebilir mi? Amazon da baktım 500 usd civarı ki bence değmez bu fiyata oradan getirmeye.
    Şöyle 1300 civarına mal etsek harika olur.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.