Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda Teknosa sitede 1699tl mağazan al olayıda yapılırsa 1624tl çek vs. de bulursanız tadından yenmez....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutiko K kullanıcısına yanıt
    Distribütör garantisi . garantisi de kendileriymis.200 TL fazla verip Samsung garantili almak daha iyi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 30 Ocak 2016; 8:05:04 >
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Teknosa da ki 4.5 g olmayan model değil mi?

• phantasm P kullanıcısına yanıt
    Mobilden bakamıyorum ama eğer 910h ise sıcak olmayabilir @phantasm

• çesna kullanıcısına yanıt
    Konuyu görünce aklıma sen geldin. Bi göz atıp uygun fiyat varsa haber vereyim dedim ama sen zaten burdaymışsın

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    😀😀

• Samsung Türkiye garantili değil hocam n11 de ki söylediğini z

• quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Samsung Türkiye garantili değil hocam n11 de ki söylediğini z

Evet ithalatçı garantili diye belirtiliyor cihaz bana ulasınca bilgi verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Teknosa da ki 4.5 g olmayan model değil mi?

Teknosa da satilan model : SM-N910CQ.

4g yok mu bu modelde acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 30 Ocak 2016; 21:00:17 >
  • laider kullanıcısına yanıt
    CQ olduğundan eminseniz var demektir.

• http://www.teknosa.com/urunler/125071364/samsung-n910-galaxy-note-4-beyaz-akilli-telefon

Linkteki 4.5 g uyumlumu acaba açıklamalarda var yazıyor ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

CQ olduğundan eminseniz var demektir.

hepsi öyle mi bilmiyorum ama en azından siyah modeli kesinlikle CQ.

teknosa'da fiyat yine 1699 fakat mağazadan teslim seçeneğini kaldırmışlar 75TL indirimi yapmamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 31 Ocak 2016; 6:48:03 >
  • Ocak ayı oyunca 1650 - 1700 civarı fiyatlar vardı. Bugün Akbank ın 100 TL chip para kampanyası başlamış ve fiyatlar 1750 - 1800e çıkmış.
  • h.sonu samsung outlet mağazası buldum 1300 garantisiz 1600 1 sene garantili note 4 satıyordu. teşhirmi tamirli servisten gelen ürünmü net bir şey söyleyemedikleri için emin olup alamadım.
  • gittigidiyorda 1574 e samsung garantili sadece kutu hasarlıymış satıcıya mesaj attım teşhir yada yenilenmiş ürün değil dedi arkadaştan daha önce alışveriş yapan oldumu sizce alınırmı axess indirimiylehttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-4-n910c-akilli-telefon-207520541
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutiko

quote:

Orijinalden alıntı: umut5566

Samsung Türkiye garantili değil hocam n11 de ki söylediğini z

Evet ithalatçı garantili diye belirtiliyor cihaz bana ulasınca bilgi verebilirim.

Cihaz elime ulaştı itaat garantili cihaz ve türkiyede resmi olarak satılan CQ modeli açtıktan sonra kendiliğinden yazılım güncellemesi yaptı.Şu ana kadar telefonun üstünde (tepe kısmında )hafif bi kasa açıklığı dışında baska sorunum yok gibi.
  • 1600 sıfır kapalı kutu ama satıcı daha bugün üye olmuş hiç alışverişi yok her şartta karşı tarafafa para yatmıyor diye girilebilir mi sizcehttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-4-n910cq-samsung-turkiye-208071204
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogruinsangezgin

1600 sıfır kapalı kutu ama satıcı daha bugün üye olmuş hiç alışverişi yok her şartta karşı tarafafa para yatmıyor diye girilebilir mi sizcehttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-4-n910cq-samsung-turkiye-208071204

Aynı seyi ben de düşünüyorum.
    Ödeme axess kredi kartı ve bkm ile olursa 140+25 lira düşüyor ve fiyat.1434 e geliyor. İmkansız gibi aslında.Bir de gg hafta sonu mobile 1000 tl üstüne 100 lira indirim kuponu veriyor.

• arif32 A kullanıcısına yanıt
    Valla kupondan haberim yoktu biz sipariş verdik bakalım bahtımıza ne çıkacak
  • bi ilanda media marketten alınan cq modellerinin malzeme kalitesi dandik diye bişeyler demişti ilan sahibi.. aslı astarı var mıdır arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.