Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38363837383838393840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • note 4 ile 4g sıkıntı zaten ulaşılamama sorunlarının sebebide 4g
  • Ben devreye alındığı tarihten bu yana 4.5G kullanıyorum note 4 ile.

Ulaşılmama sorunum kesinlikle olmadı.

Şarja bir tık daha katkıda bulundu. 3G ye göre daha az batarya yiyor.

Vodafone kullandım 2 yıl turkcell şimdi yine vodafone fark yok.

Vodafone hız konusunda bir tık önde.
  • Note4'ün bataryası değiştirilebildiği için, 5G çıkana kadar kullanmaya devam ederiz inşallah...

5G çıkınca da, 5G'nin hayatımıza getireceği kolaylık ve yeniliklere bakarız. Avantajlı ise, Note4'e işte ancak o zaman veda ederiz.
  • yeni çıkan telefonlara şöyle bir bakıyorum, ne biçimleri ne de sahip oldukları özellikleri itibariyle, bana heyecan vermediklerinden, daha iyisi çıkana kadar Note 4 e devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Note4'ün bataryası değiştirilebildiği için, 5G çıkana kadar kullanmaya devam ederiz inşallah...

5G çıkınca da, 5G'nin hayatımıza getireceği kolaylık ve yeniliklere bakarız. Avantajlı ise, Note4'e işte ancak o zaman veda ederiz.
    3G den sonra 4G ne verdi hocam. Daha fazla hız ki o da belli noktalarda yoğunluğun az olduğu zamanlarda. Bide volte desteği ki çokta lazım değil bence.

5G de ekstra hız verecektir. Belki 4K kalitede kameralı görüşmeler vs.. Yine bize note 4 ü sattıramaz kanaatindeyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

3G den sonra 4G ne verdi hocam. Daha fazla hız ki o da belli noktalarda yoğunluğun az olduğu zamanlarda. Bide volte desteği ki çokta lazım değil bence.

5G de ekstra hız verecektir. Belki 4K kalitede kameralı görüşmeler vs.. Yine bize note 4 ü sattıramaz kanaatindeyim :D

Alıntıları Göster
    Standart kullanım ihtiyaçları kapsamında görüşünüze katılıyorum hocam...
  • Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    You can try editing the first values with game guardian apk which will help you to install the upgraded version with less issues.
  • Arkadaşlar, telefonu 3 yıl sonra düşürdüm ve ön camını kırdım. Servis komple ekrana 850 TL dedi. Ben de bir tamirciye 180 TL'ye cam taktırdım. Ama arka kameranın odaklaması gitti. Daha önce cam kırık olmasına rağmen fotoğraf çekmiştim. Başına böyle birşey gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkoskay -- 19 Mayıs 2018; 21:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkoskay

Arkadaşlar, telefonu 3 yıl sonra düşürdüm ve ön camını kırdım. Servis komple ekrana 850 TL dedi. Ben de bir tamirciye 180 TL'ye cam taktırdım. Ama arka kameranın odaklaması gitti. Daha önce cam kırık olmasına rağmen fotoğraf çekmiştim. Başına böyle birşey gelen var mı?
    Ankarada 590 lira dediler önümdeki adama

• arkadaslar arock romda calisan google camera versiyonu tabsiye eder misiniz lutfen

kac tane denediysem ya videoya geciste uygulamadan atiyo ya da hata filan veriyo kapaniyo

hic sikintisiz calisan google camera sürümü bilen varsa bi soylesinnde indirelim apk sini

• Erobotta "Kamera 2.5.052 (2005148-30)" kullanıyorum sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra.005

Erobotta "Kamera 2.5.052 (2005148-30)" kullanıyorum sıkıntı yok
    tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

2015 ocakta almıştım sıfır tr garantili, şuan hala kullanıyorum telefonu ne bi ekranı kırıldı ne bişiysi ama nedense internette ghost screen yani hayalet ekran diye geçen durum başıma geldi ve ekranın her yerinde nerdeyse bir kalıntı var samsung bunu nasıl bu şekilde üretmiş? Koskoca televizyonlarda yıllarca kullanılan ürünlerde böyle bi durum görmedim ben örneğin 2008de aldığım sony lcd tv hala kullanırım hala ilk günkü gibi, bu duruma karşın ekranı değiştirmekten başka çare yok sanırım benim gibi böyle birşeyle karşılaşan var mı özellikle klavye kısmında klavyenin gölgesi devamlı açık gibi duruyor?
    ekran degisiminden baska careniz yok.bunun baslica nedeni ekran parlakligini max.da kullanmamiz.klavye izleri ekranda kaliyor.kullanima zarar vermiyor ama az da olsa goz kirliligi yapiyor.tek cozum ekran degisimi.sunu bunu yap diyenlere bakma sorun ayni...gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F1FA143F

yeni çıkan telefonlara şöyle bir bakıyorum, ne biçimleri ne de sahip oldukları özellikleri itibariyle, bana heyecan vermediklerinden, daha iyisi çıkana kadar Note 4 e devam..
    hep soyledim hep soyliyecegim.samsung un suana kadar cikardigi en mukemmel telefon note 4. sebeke sorunu-pil sorunu olmasaydi.10 yil kullanilabilecek bir telefon.suan fe kullanicisiyim kamera sebeke pil haric note 4 cok aratiyor..

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Edge ekran nasıl etkiledi note 4 den sonra sırf bundan dolayı samsung dışında birşey almayı düşünüyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Edge ekran nasıl etkiledi note 4 den sonra sırf bundan dolayı samsung dışında birşey almayı düşünüyorumda.
    cok bi rahatsiz etmiyor.ama ben edge ekrani hicmi hic 1 defa bile kullanmadim.kenar egimler dedidigim gibi rahatsiz etmiyor foto kalitesi bayagi iyi.pilde gunu sole bole cikariyor.ekran biraz kucuk geliyor ilkbasta ama alisiyorsunuz 1-2 gunde ..al dermiyimm bence hayir..yedek parca sikintili..halen tam uyan bir ekran cam koruyucu yok piyasada...formda konusu var 40-50 sayfa okursanir fe alacaklar icin kesin bir kanaat olusur.iyi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

cok bi rahatsiz etmiyor.ama ben edge ekrani hicmi hic 1 defa bile kullanmadim.kenar egimler dedidigim gibi rahatsiz etmiyor foto kalitesi bayagi iyi.pilde gunu sole bole cikariyor.ekran biraz kucuk geliyor ilkbasta ama alisiyorsunuz 1-2 gunde ..al dermiyimm bence hayir..yedek parca sikintili..halen tam uyan bir ekran cam koruyucu yok piyasada...formda konusu var 40-50 sayfa okursanir fe alacaklar icin kesin bir kanaat olusur.iyi gunler

Alıntıları Göster
    okumayi sevmeyen bir milletiz nasil onerdiysem 40-50 sayfa..neyse fe alacaklar 2250 tl sizin icin biseydegil..okumaniza gerek yok..o kadar zahmet etmeyin..gidin alin...lanetleriniz simdiden geri iade.tesekkurlerde iade ilerde lanete donusecegi icin....bir ekran degisi 1000-1100 tl..ekran koruyucu cam bulmak tam bir macera..vs.vs...hayirli olsun alacak olanlara..oku olum oku okumazsan yersin b... derdi rahmetli babam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 21 Mayıs 2018; 12:45:59 >

• Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 senedir Note 4 kullanıyorum ve bir sorunum var. Telefon çok yavaş şarj oluyor. Daha doğrusu şöyle bazen normal (hızlı) bazen yavaş.
    Şarjda iken telefon açıksa şarjım gidiyor. (Gelen gideni karşılamıyor) Ekran kapalı iken çok uzun sürelerde şarj oluyor.

Bir de daha yeni fark ettim. Hızlı olacağı zaman tepede hızlı şarj cihazı bağlandı diyor ve sorunsuz bir şekilde oluyor. Bu yazıyı çıkartmak için 10 15 defa sök çıkar yapıyorum ama artık hiç gelmemeye başladı.

Telefon kapalı iken de eğer altta bir yeşil nokta yanıp sönüyorsa; yavaş, üç dört tane nokta yukarı doğru kayıyorsa hızlı oluyor.

Bu sorunla karşılaşan var mı

not: çok özensiz kullandim
    USB kablosunu değiştirdim. Adaptör orijinal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 21 Mayıs 2018; 16:36:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 senedir Note 4 kullanıyorum ve bir sorunum var. Telefon çok yavaş şarj oluyor. Daha doğrusu şöyle bazen normal (hızlı) bazen yavaş.
    Şarjda iken telefon açıksa şarjım gidiyor. (Gelen gideni karşılamıyor) Ekran kapalı iken çok uzun sürelerde şarj oluyor.

Bir de daha yeni fark ettim. Hızlı olacağı zaman tepede hızlı şarj cihazı bağlandı diyor ve sorunsuz bir şekilde oluyor. Bu yazıyı çıkartmak için 10 15 defa sök çıkar yapıyorum ama artık hiç gelmemeye başladı.

Telefon kapalı iken de eğer altta bir yeşil nokta yanıp sönüyorsa; yavaş, üç dört tane nokta yukarı doğru kayıyorsa hızlı oluyor.

Bu sorunla karşılaşan var mı

not: çok özensiz kullandim
    USB kablosunu değiştirdim. Adaptör orijinal
    kablonu değiştir dostum,sorun kabloda

• Arkadaşlar Merhaba,

İp 7 plus telefonumu toz duman ettiğim için bir süreliğine evdeki eski telefonum note 4 kullanıyorum. Pili kötü durumda olduğu için pili orjinal sıfırı ile değiştirdim. Cihaz android 6 da Türkiye cihazı. Sorunum şu ki telefon ciddi anlamda yavaş, hard reset attım wipe cache vs yaptım ama hala bana yavaş geliyor. Özellikle haber sitelerinde yavaşlıyor ki ben haber okumayı çok severim. Hız konusunda öneriniz var mı ? Room falan kurmak lazım mı ?

• 
Sayfa: önceki 38363837383838393840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.