Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37753776377737783779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha önce neredeydiniz hocam.
    telefonu değiştirmezdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

Yok olmadı zaten son editte dediğim gibi telefon kaçamak yapıp şebekeyi 0 lıyor yine. Çözüm kesin değilmiş. Yani değişim gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

quote:

Yok olmadı zaten son editte dediğim gibi telefon kaçamak yapıp şebekeyi 0 lıyor yine. Çözüm kesin değilmiş. Yani değişim gerekli.

hayırlısı olsun
  • Note 4 ile Note 8'i takaslayacak var mı güncel güzel kampanya dostlar, Xiaomi MI6'e doğru gidiyorum yoksa :)
  • Beyler cihazımda amoled yanığı oluştu ve bataryam çok az gitmeye başladı , şebeke sorunu zaten vardı. Bu sorunlar için cihazımı servise vereceğim yarın fakat şunu öğrenmek istiyorum bu şebeke sorunu çözülmesse eğer ki çözülmeyecek gibi duruyor bu sorundan dolayı tüketici hakem heyetine şikayet etsek bir sonuç çıkar mı acaba? birebir ürün değişimi ya da para iadesi almış olan var mı bu sorundan dolayı?

YARDIMMMM

• quote:

Orijinalden alıntı: hakales

İyi forumlar arkadaşlar
    eşimin severek kullandığı note 4 telefonu kaza sonucu maalesef ekranı kırıldı ve görüntü hiç gelmiyor. piyasada 600 tl karşılığında tamir edebileceğini söyleyen bir sürü tamirci var ancak yaptırırken de kandırılmak istemiyorum.
    tamir konusunda güvenilir ve uygun fiyata tamir edebileceğini bildiğiniz yada önerebileceğiniz tamirci mevcutmudur.
    nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bende birkac gun once ayni problemle karsilastim.Turkiye de fiyat arastirmasi yaptim.Servis dahil 600 tl den agzini aciyor.Aliexpressten 370 tl ye ekran,kasa siparisi verdim.Telefonum goldtu.Kasa soyulmasi yuzunden birde kasa siparisi verdim.Batarya artik bitmisti,onuda degistireyim dedim.15-16 gune lkadar hepsi gelir.Sonuclari buradan paylasirim.Orjinal vietnam batarya,siyah kasa,arka kapak,komple ekran 500 tl.Bakalim memnun kalacakmiyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

İyi forumlar arkadaşlar
    eşimin severek kullandığı note 4 telefonu kaza sonucu maalesef ekranı kırıldı ve görüntü hiç gelmiyor. piyasada 600 tl karşılığında tamir edebileceğini söyleyen bir sürü tamirci var ancak yaptırırken de kandırılmak istemiyorum.
    tamir konusunda güvenilir ve uygun fiyata tamir edebileceğini bildiğiniz yada önerebileceğiniz tamirci mevcutmudur.
    nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bende birkac gun once ayni problemle karsilastim.Turkiye de fiyat arastirmasi yaptim.Servis dahil 600 tl den agzini aciyor.Aliexpressten 370 tl ye ekran,kasa siparisi verdim.Telefonum goldtu.Kasa soyulmasi yuzunden birde kasa siparisi verdim.Batarya artik bitmisti,onuda degistireyim dedim.15-16 gune lkadar hepsi gelir.Sonuclari buradan paylasirim.Orjinal vietnam batarya,siyah kasa,arka kapak,komple ekran 500 tl.Bakalim memnun kalacakmiyiz

Hocam satın aldığınız ürünlerin linklerini paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaky

quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

İyi forumlar arkadaşlar

Hocam satın aldığınız ürünlerin linklerini paylaşabilir misiniz?

Tabiki umarim sorun olmaz

Samsung Galaxy Not 4 için N9100 LCD Ekran Dispaly Sayısallaştırıcı Montaj Değiştirme-Gri/Beyaz Renk Note4 LCD'LER Ücretsiz Sticker

http://s.aliexpress.com/6reAZFfu

(from AliExpress Android)

Samsung Galaxy Not 4 için yüksek Kalite Yedek Orta Çerçeve Note4 Not 4 için Orta Konut Ekran Plaka Onarım Bölümü N910F

http://s.aliexpress.com/NzaQFzU3

Samsung GALAXY NOT 4 Için 100% Orijinal Yedek Pil EB-BN910BBE N910a N910u N910F NOTE4 N910H Telefonu Pili 3220 mAh

http://s.aliexpress.com/iQVbIbIj

Samsung Galaxy Not 4 Için yeni Konut Arka Kapak Kılıf Note4 N910 N910F Pil Arka Kapı Yedek Parçaları

http://s.aliexpress.com/QvAvmAba

Samsung Galaxy not 4 Için orijinal Parmak Izi Sensörü Tarayıcı Flex Kablo Ana Düğme Dönüş Anahtar

http://s.aliexpress.com/MbieuAZb

• Orijinal batarya alacağım bir yerden alan deneyen memnun olan var mıdır?

• Arkadaşlar air rom v2.0ı uzub süredir kullanıyorum memnunum ancak son 1 haftadir samsung klavye durduruldu hatasi alıyorum onbellek temizleme vs herseyi denedim düzelmiyor. Bu roma ait samsung klavyeyeyi twrp den flashlanabilir olarak nereden bulabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    vatandan almıştım orjinaldi sıkıntısız kullandım.
    telefonculardan orjinal diye aldıklarımda telefon birden kapanıyordu.
    bataryanın üstünden anlaşılmıyor.o yüzden vatan gibi teknoloji mağazalarından ya da direk samsung mağazalarından alın.
  • arkadaşlar telefonumun garantisi bitti. garanti varken iki defa gönderdim çekim problemi var diye hala aynı şekilde. telefona rom vs bir şey yapsam çekim gücü artar mı? veya varsa rom tavsiye edebilecek olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oddly

arkadaşlar telefonumun garantisi bitti. garanti varken iki defa gönderdim çekim problemi var diye hala aynı şekilde. telefona rom vs bir şey yapsam çekim gücü artar mı? veya varsa rom tavsiye edebilecek olan varmı?

hocam 5.1 e donebılırsenız onda cekım sıkıntısı yok ben hala devam edıyorum...
  • Ben cihazı aldığım ilk ay root attım. Şuana kadar hiç şebeke problemi yaşamadım ama Amoled yanığı ve ekran sarması problemi için servise verdim. Ekran değişimi yaprılar. Sonra cihaz geldiğinde ekranı tam oturtmadıkları için ön kamera toz almıştı. Tekrardan servise verdim. Ön kamerayı düzeltip geri verdiler. Garanti bitimine son 2 ay kala kasadaki çizikler ve soyulmalar için servise verdim. Kasayıda değiştirdiler. 2 yıl sonunda cihazı serviste sıfırlattım adeta ekran kamera kasa herşeyi sıfırlattım üstelik 1 kuruş parada vermedim bunların hepsini İzmir destek bilişimde yaptırdım

• e6750 kullanıcısına yanıt
    Ben de perşembe günü verdim hocam.
    amoled yanığı,şebeke hatası ve pilin az gitmesini sorun olarak yazdım aldılar ve cevap bekliyorum.
    kabul edilmezse aynı şekilde hakem heyetine başvuracağım. Hakem heyetinden bir geri dönüş olursa eğer bildirirseniz sevinirim hocam bide dm atayım size ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

quote:

Orijinalden alıntı: oddly

arkadaşlar telefonumun garantisi bitti. garanti varken iki defa gönderdim çekim problemi var diye hala aynı şekilde. telefona rom vs bir şey yapsam çekim gücü artar mı? veya varsa rom tavsiye edebilecek olan varmı?

hocam 5.1 e donebılırsenız onda cekım sıkıntısı yok ben hala devam edıyorum...

Bende de 5.1 sim kartı 4g çevirince çekmeme sinyal düşüklüğü başladı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

quote:

arkadaşlar şebeke sorunundan dolayı çok beğendiğim note 4 den a7 2017 ye geçiş yaptım dün.
    hız performans farkı yok,ikiside android 6 da ama a7 nin arayüzü farklı.
    kamera a7 bi tık iyi gibi geldi.
    şarj için daha yorum yapmam için erken.
    şebeke sorunu olmasa geçmeye değmezdi.

Bende sıkıldım şebeke sorunundan bunun yüzünden sürüm düşürdüm. Sonra bazı eksiklikler yüzünden son sürüme çıkarttım. Ama bir daha 5.1 e döneceğim şebeke sorunu yine çıktı ortaya. Ama telefon değiştirmeyi düşünmüyor değilimde. Ben huawei p10 lite almayı düşünüyorum. Telefonun şebeke sorunu olmasa hala daha piyasada gözümde ki en iyi telefon. Ama maalesef şu lanet şebeke sorunu...

Sürümü nasıl düşürdünüz 5.1 e bu güvenlik yamaları yüzünden düşmüyor diye biliyordum marsmallow traş çıktı En iyisi lollipop hatta kitkat da bakmayın :) sürüm düşürme olayını detaylı anlatımını yaparsanız düşünüyorum bende şebeke sorunu 5.1 de yoktu değil mi yoksa her zaman mı vardı dikkat etmedim hiç ...

Güvenlik yaması olayı şöyle. Belli bir sürümün altına düşüremiyorsunuz. Güvenlik yaması yüzünden. Üstte alıntıladığım arkadaşın romu güvenlik yaması vs de sıkıntı çıkarmadan kuruluyor. Bende internetten daha eski 4 veya 3(net hatırlamıyoeum) parçalı rom kurmaya çalışmıştım ama daha odin de direk hata çıkartmıştı. Tek parçalı bu romda sorun yok

Şebeke olayını da şöyle diyim android 5.1 de iken evin deposunda(0 diş gösteriyor) hiç çekmemesine rağmen arandığı zaman ulaşılabiliyor. Ama 6 da ise odamda bazen full çekiyor bazen 1 dişe düşüyor bazen 0 a düşüyor. İşte burdaki fark 0 diş gösterdiğinde bana arayan ulaşamıyor. Ama android 5.1 de öyle değil. Ve 5.1 de odamda herhangi bir zaman full çektiğini görmedim doğruyu gösteriyor her zaman 2 diş çekiyor.ve aramalarda hiçbir sıkıntı olmuyor.asıl doğru göstergenin bu olduğunu biliyorum çünkü eğer android 6 da gösterdiği gibi full çekseydi herhangi bir kesinti hiçbir zaman olmazdı. Benim telefonumda şebeke sorunu olsa dahi iyi çeken yerlerde hiç şebeke sorununa rastlamadım.
    Kısacası android 6 nın şebeke yazılımı sıkıntılı ve şebeke göstergesi hatalı. Stabil şartlar altında telefonun normal telefonların altında bir çekim gücü var . Ama kesinlikle sorun olacak kadar değil. Android 6 sadece bunu daha kötü yapıyor. Yoksa 1 yıl boyunca hiç sorun çıkmamışken son 4 ayda birden çıktı bu sorun bende.

6.0.1 YUKLE modem olarakda akn6 yukle.mm surum 5.1 modem olur.sayet dedıklerınız reel ise dedıklerımıde yapabılırsınız.sadece sebeke ıcın 5.1 e donmek mantıksız bence.deıdıgım gıbı seneke ıcın 5.1 modemı olan ve en sorunsuz modem gıbı gorunen akn6 modem tavsıye ederım.twrp ıle flaslanacaktır bılgınıze.ıyı guner

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    note4 SM-N910C veya SM-910CQ model ıcındır
    5.1 modemler
    akn5::::::https://yadi.sk/d/B92hXnsu3PQML2
    akn6::::::https://yadi.sk/d/N63A48hh3PQMLx
    coj5::::::https://yadi.sk/d/1B3p_ewX3PQMM8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 4 Kasım 2017; 13:52:15 >

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    6 ya 5 modem olurmu denedinizmi bilginiz varmı telefon pert olmasın.

• Selam bende note 4 verizon var yani sm-n910v buna android 6.0.1 gunceleme gelmiyor sistem guncel diyor sistemde 4.4.4 dur yardin edin lutfen verizon kotumu telfon

• 
Sayfa: önceki 37753776377737783779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.