Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37163717371837193720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskisede Mihrap yerinde duruyor yani değilmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Peel smart remote programını devre dışı bırakmanız gerekiyor. Sorunun kaynağı o program.

Teşekkürler
  • Teşekkürler hocam
  • altunok kullanıcısına yanıt
    Whatsapp bildirimi gelsin yeter modundayım şu anda yoksa hatunla papazlık olacam bu gidişle

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    bende papaz oldum. sıkıntı büyük. şimdide air romda gelmemezlik yaptı. whatsapp tan mı kaynaklı acaba?? çözüm bulursan haber verirsin
    Valla sen bulursan sen haber ver boşuna geçmeyeyim Google hizmetleri ve whatsappın bütün verilerini silmeyi dene uygulama yoneticisinden bi derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Arkadaşlar pil belli seviyenin altına düşünce ingilizce bi uyarı çıkıyor. Dismiss ya da ok, do all seçeneği ne basmadan kaybolmuyor. Her seferinde çıkıyo nasıl kapatıcam bunun çıkmasının bilen var mı acaba.

Uyarıdan bir ekran görüntü alıp paylaşır mısınız? ne istediğini anlamak adına faydalı olacaktır.
  • kozgel K kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş air rom da whatsapp bildirim sıkıntısı yaşadığını yazmış. Nemesis ve erobotta bu sıkıntıyı yaşadım, denemediğim şey kalmamıştı. Greenify ile alakası oldugunu düsünüp silmiştim fakat yine devam etmişti. Sen yaşadın mı whatsapp sorunu? Ona göre bugün veya yarın akşam yükleyeceğim. Cevapların için teşekkürler...

Nemesis Lite ın kamerasında fotoğraf çektikten sonra 'fotoğraf çekme tuşu' birkaç saniye işlevsiz kalıyordu. Sırf bu yüzden Open Camerayı kullanıyordum. Airde de durum aynı mı?

• Klavye kendiginliginden sembol kismina geciyor bu sorunu yasayan var mi acaba ?

• Bende yukledim hocam :))))

• Kamera üst üste takılmadan resim çekiyor. Nemesiste ben de sizin gibi bu sorundan şikayetçi idim bunda sıkıntı yok. Fredy hocam ben de whatsapp bildirimleri sıkıntısız çalışıyor ki ben greenify aktif olarak kullanan biriyim.

• Yakınlarda pil alan var mı? Pil performansı zayıf gibi gerçi deji pil var ama ... alan varsa tavsiye bekliyorum ..

Bilgi için teşekkür ederim. Hocam bir de vaktiniz varsa, üşenmezseniz bahsettiğiniz klavyenin bir ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Şahsen klavyenin görünümüne çok takan bir insanım, merak ettim siz öyle deyince.
  • Lord Kinross kullanıcısına yanıt

Air Rom

• Teşekkür ettim.

• andios kullanıcısına yanıt
    Sorun çözülde teşekkürler,. Arkadaşlar yardımcı oldu sorun Peel remote programındaymış. Ayarlardan girip bildirimleri kapattım düzeldi.
  • air romda yeni 2 tane sorun ile karşılaştım.
    1. takvime hatırlatma eklemek istedim saatini değiştirmek istediğimde durduruldu hatası aldım.
    2. dışarıda telefonun ışık ayarı fule gelince ekranı daha da aydınlatması gerekirken ekran kapkara oluyor. ışık ayarıda sorunlu. elimde gölge yapıp birini aramak zorunda kaldım.

yav erobot v27 kullanan var mı ona geçeyim mi?
    DPI değeri note 4 orijinal rom gibi mi yoksa daha küçük mü??
    520 DPI değerine çok alıştım.
    Bunlara ek olarak hesap makinesi de durduruldu hatası verip duruyor. Verileri silmeme rağmen durum aynı.
  • hesap makinesinde sıkıntı yaşamadım kullanıyorum ;)
    telefon seçiyor olabilir mi :)
  • 
Sayfa: önceki 37163717371837193720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.