Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S8 deki yüz tanıma ile kilit ekranını hızlı bir şekilde açabileceğimiz apk var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdemir301

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Hocam siz polonya romundan memnunmusunuz

Bir kaç gün gözlemlicem.

Hocam nasıl polonya romu türkiye romuna göre iyiyse bende geçmeyi düşünüyorum

Ben pek bir değişiklik hissetmedim açıkçası. Bir kaç gün daha geçsin hele de bir açıklama yaparım zaten mutlaka. Belki de benim pil ölmeye başlamıştır. Zaten onu anlamaya çalışıyorum aslında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam siz polonya romundan memnunmusunuz

Bir kaç gün gözlemlicem.

Hocam nasıl polonya romu türkiye romuna göre iyiyse bende geçmeyi düşünüyorum

Ben pek bir değişiklik hissetmedim açıkçası. Bir kaç gün daha geçsin hele de bir açıklama yaparım zaten mutlaka. Belki de benim pil ölmeye başlamıştır. Zaten onu anlamaya çalışıyorum aslında.

Tamam hocam wifide ekran süresi daha iyi alıyorum ama mobil veride iyi ekran süresi alamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Hocam kusura bakmayın ama hiçbir note 4 hicbir romda orta ağır kullanımda 8 saat ekran süresi vermez bırakın 8 ı 5 bile vermez tecrübe ile sabittir. Kaldı ki ben bu mesajı ve görseli bunun için yazmadım sadece kullanıcıların ekran süresine yakınmalarını ve sanki ekran süresi iyi ise batarya iyiymiş gibi gösterilmesini eleştirdim çünkü bu tam olarak doğru bir olgu değil önemli olan bataryanın kullanıcının genel kullanımına göre günü kurtarabilmesidir ki bunun ekran süresiyle alakası yok. Benim vurgulamak ıstediğim buydu.

Bence doğru olmamış tam olarak anlattığın. Daha önceleri 5 saati aşkın süreler alabiliyordum gündelik kullanımlarda. Yani 5-6 saatler alınabilir kullanılan programlara bağlı olarak. Fakat son güncellemede ekranda bariz bir ısınma vardı mesela. Web'de bile gezerken hissediliyordu. Polonya romunda bu yok mesela. Yada bize verilen iki önceki güncelleme de mesela gayet iyiydi.

• Arkadaşlar hoparlörü bozulan var mı? Benim ses müthiş az çıkıyor bazen bir anda ses artıp azalıyor belli ki donanımsal bir sorun. Garanti de bitti. Yaptırılabilir bir şey mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kozgel

Hocam kusura bakmayın ama hiçbir note 4 hicbir romda orta ağır kullanımda 8 saat ekran süresi vermez bırakın 8 ı 5 bile vermez tecrübe ile sabittir. Kaldı ki ben bu mesajı ve görseli bunun için yazmadım sadece kullanıcıların ekran süresine yakınmalarını ve sanki ekran süresi iyi ise batarya iyiymiş gibi gösterilmesini eleştirdim çünkü bu tam olarak doğru bir olgu değil önemli olan bataryanın kullanıcının genel kullanımına göre günü kurtarabilmesidir ki bunun ekran süresiyle alakası yok. Benim vurgulamak ıstediğim buydu.

Bence doğru olmamış tam olarak anlattığın. Daha önceleri 5 saati aşkın süreler alabiliyordum gündelik kullanımlarda. Yani 5-6 saatler alınabilir kullanılan programlara bağlı olarak. Fakat son güncellemede ekranda bariz bir ısınma vardı mesela. Web'de bile gezerken hissediliyordu. Polonya romunda bu yok mesela. Yada bize verilen iki önceki güncelleme de mesela gayet iyiydi.

Yoğun kullanım dediğiniz bumu ?

https://hizliresim.com/1LzD3G

https://hizliresim.com/2rGNlN

7 saat hatta lollipop yüklü iken 8 saat 20 dakika aldığım oldu resimleri mevcut atabilirim ki zamanında paylaşımda bulunmuştum ...

• Az önce çektim, taze taze gelsin

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Harika, note 4 yerine daha güncel bir telefon alın diyenlere gelsin
  • quote:

Az önce çektim, taze taze gelsin

Yahu hocam sizin oralarda da ne cok börtü böcük var.

Gecenler macro lens aldim,sinek fotografi cekeyim dedim sinek bulamadim

• quote:

quote:

Az önce çektim, taze taze gelsin

Yahu hocam sizin oralarda da ne cok börtü böcük var.

Gecenler macro lens aldim,sinek fotografi cekeyim dedim sinek bulamadim

Hahahaha, öyle olur hep zaten. Macro çekmeye çalışırken bende sinek arar dururdum sonra sattım bütün ekipmanı. Tesadüf denk geliyor işte. Bugün çocuğu sitenin parkına indirmiştim oynaması için. Ordan bakkala giderken yolumdan uçtu ve bir yere kondu. Çocuk da merak edince gittik yanına , o da sağolsun boy boy poz verdi bize . Bu arada bunu flash ile çektim.

Bu da balkona gelen bir anofel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 22 Mayıs 2017; 16:21:52 >

• Börtü böcek dediniz aklıma geldi bende zamanında note 4 le sineklerin müstehcen bir fotosunu çekmiştim.

• O çekirge nasıl birşey ve o detay seviyesi nedir öyle.

Alien filminden fırlamış gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

O çekirge nasıl birşey ve o detay seviyesi nedir öyle.

Alien filminden fırlamış gibi.

Teşekkürler. Ama senin fuhuş fotosu da fena

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Batarya yüzde 25 kalınca fotodaki uyarı çıkıyor. Hangi programdan kaynaklandığını bulamadım. CpuX olabilir mi acaba. SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Peel remote programı devre dışı bırakırsanız o uyarılar gider hocam

Teşekkürler. Bu peel remote programı her güncellemede bildirimleri aktif ediyor. Programın bildirimini kapattım. Çok Teşekkürler tekrar.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Ben beyaz arka kapağa ilave bir de siyah arka kapak almıştım..Neredeyse 2 senedir değiştşre değiştire kullanıyorum..Tırnaklar halen sağlam.😀

• SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Arkadaşlar Samsung 64 GB Evo Plus Micro sd Kartım var, yazma 20 mb/s okuma 80 mb/s. Fakat bir süre kullandiktan sonra kartin ici boş gözüküyor ekteki gibi. Dosyalar ünlem işareti gözüküyor yani. Bunun nedendi nedir sizce? Kartı kullanmam için ayarlar çıkarip aktif etmem gerekiyor tekrar. Daha önce bir kere degistirdim fakat tekrsr yolladığımda bir sıkıntı yok dendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Börtü böcek dediniz aklıma geldi bende zamanında note 4 le sineklerin müstehcen bir fotosunu çekmiştim.

Hahaha iyiymiş

Nasil bu kadar yaklastiniz?O kadar yaklasinca bulaniklasmamasi güzel. Macro mesafesi biraz az bence bizim cihazlarin.

Ben onun icin macro lens aldim

• Evet makro mesafesi az bencede ama izin verdiği kadar yakınlaşıp çekincede çok fazla detayı yakalayabiliyor.

• cgunay kullanıcısına yanıt
    Kart sahte gibi geldi bana gerçek boyut düşük yeni veri kaydedince eskisinin üstüne yazıyor gibi çünkü.

• Evet şarj ile ilgili durum paylaşma zamanı. Aldığım süre pilin durumuna göre gayet iyi bence çünkü pil ölmeye başlamış, kapasite kaybı var bu programa göre çünkü. Pilin kapasitesi 2600 mah civarına düşmüş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 23 Mayıs 2017; 9:7:38 >

• 
Sayfa: önceki 36883689369036913692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.