Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit : iyi otlandı note 4 aldık sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ans Destroyer -- 26 Aralık 2014; 10:53:56 >
  • Valla samsung bu note 3'ün üzerine nasıl iyi bi model getirebilecek merak ediyorum. Note 3 şu an için bile gayet hızlı premium bi cihaz. Samsung note 4'ü bu sene değil de seneye çıkarırsa şaşırmam vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğmamış çocuğa don dikmek bu arada yeni leğen hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

Valla samsung bu note 3'ün üzerine nasıl iyi bi model getirebilecek merak ediyorum. Note 3 şu an için bile gayet hızlı premium bi cihaz. Samsung note 4'ü bu sene değil de seneye çıkarırsa şaşırmam vallahi

4 ü bırakda 5 i düşünsene

5 GB RAM
    16 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
    ANDROİD 5.0 + TOUCHWİZ

Yavaş yavaş toplama pc gibi telefon topluyoruz
  • Bence de note 3 kullanıcıları note 4'ü değil note 5'i düşünmeliler bence. Touchwiz note 4'ü bilmem ama note 5'le birlikte belki hantallığından kurtulur. 3 gb ram var bilmem kaç tane çekirdek var cihazda hala rehber kapalıyken 1-2 saniye duraksıyor (note 3)

• yerimi alayım. S3'ü emekliye ayırıp Note 4 almayı düşünüyorum
  • Bence cihazın boyutu daha fazla büyümesin. Hatta mümkünse çerçeveler incelsin , yazılımda takılma kasma olmasın kafi. Zaten cihaz en kötü 3 ya da 4 gb ramle gelir. Snapdragon 801'in en güncel hali kesin 805 ile gelirse şaşırmamalı. İşin teknik kısmından ziyade yazılım ve malzeme kalitesi önemli. Tamam metal, alüminyum vs ağırlıktan dolayı olmasın ama bari mevcut kullanılacak olan malzemenin kalitesi artsın. Bu cihaz biraz daha kompakt ve daha kaliteli olursa satışlarını en az 2'ye 3'e katlar.
  • Note 2'yi çıktığından beri kullanıyorum. Note 3'ü atlayıp Note 4'e geçerim diyordum ve galiba öyle yapıcam. Hadi bakalım bekliyoruz.
  • S2'den sonra geçilecek cihaz olur umarım?

• 4gb ram ve 64 bit exynos islemci olacagini sanmiyorum bekleyip gorecegiz.Fiyat 2000-2100 olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 20 Haziran 2014; 1:16:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

S2'den sonra geçilecek cihaz olur umarım?

kesinlikle . S2 Efsane bir cihaz olsada

ISINMA SORUNU AŞIRI DERECEDE oyuna girince elim yanıyor 3-4 dk sonra

PİL SORUNU şarjı su gibi akıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

S2'den sonra geçilecek cihaz olur umarım?

kesinlikle . S2 Efsane bir cihaz olsada

ISINMA SORUNU AŞIRI DERECEDE oyuna girince elim yanıyor 3-4 dk sonra

PİL SORUNU şarjı su gibi akıyo

Aynen

Samsung bence bu cihazı yaptığına pişman olmuştur diye düşünüyorum :)

O yaşanan sorunlara da aslında pek takmıyorum. Neticede az kahrımı çekmedi.

Efsane cihaz S2...

Note 3 alacaktım ama şimdi N4'ü merak ettim nasıl olacak acep?

Acele etmeyeyim diyorum. Yoksa çok sabırsız biriyimdir :)

Bakalım hayırlısı :)

• s3 kullanıyorum ve 4 telefon eylülde cikiyor

ben hazirana dogru note 4 u almayi dusunuyorum

• Galaxy Note 4 test skorlari
    http://www.sammobile.com/2014/06/20/exclusive-more-galaxy-note-4-details-leak-as-its-benchmarks-show-up/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Heyt be yavru geliyor.
    http://www.sammobile.com/2014/06/20/samsung-galaxy-note-4-appears-in-benchmark-in-exynos-sm-n910c-and-snapdragon-sm-n910s-flavors/

3 GB RAM MI ???

Evet öyle olacak gibi. Ram sorununu çözmüşlerdir inşallah

• quote:

quote:

quote:

Heyt be yavru geliyor.
    http://www.sammobile.com/2014/06/20/samsung-galaxy-note-4-appears-in-benchmark-in-exynos-sm-n910c-and-snapdragon-sm-n910s-flavors/

3 GB RAM MI ???

Note 1 = 1 GB RAM
    Note 2 = 2 GB RAM
    Note 3 = 3 GB RAM
    Note 4 = 3GB Ram

Bekledigim gibi olması 4 beklerdim ben . ayrıca ram 3gb gayet yeter fakat şu touchwiz arayüzüne bi çözüm bulmaları lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Heyt be yavru geliyor.

3 GB RAM MI ???

Note 1 = 1 GB RAM
    Note 2 = 2 GB RAM
    Note 3 = 3 GB RAM
    Note 4 = 3GB Ram

Bekledigim gibi olması 4 beklerdim ben . ayrıca ram 3gb gayet yeter fakat şu touchwiz arayüzüne bi çözüm bulmaları lazım

Evet kesinlikle. Note 3te bile ramin dolduğunu gördüm ancak s5te çok bir sıkıntıyla karşılaşan yoktu 2 gb rame rağmen.

• Samsung'un 3 Eylül tarihinde tanıtmasını beklediğimiz Galaxy Note 4 modeli için ilk bilgilerin sızmasından sonra resmi kayıtlarda da model ile ilgili ilk izler ortaya çıkmaya başladı.

Samsung'un SM-N910A numaralı bir model için hazırladığı cihaz profili kodları ve Hintli Zauba nakliyat veritabanında aynı model numaralı bir test cihazının görülmesi, firmanın hazırlıklarını yavaş yavaş tamamladığını gösteriyor.

SM-N910A model numarası muhtemelen ABD'li AT&T operatörü için hazırlanan Galaxy Note 4 verisyonuna ait olacak. Uluslararası versiyonun ise SM-N910/N9100 olacağı tahmin ediliyor. Galaxy Note 3 modelinin de model numarası N900/N9000 şeklindeydi.

Profil bilgilerinde Galaxy Note 4 modelinin 2560x1440 piksel çözünürlük barındıracağı görülüyor. Zauba veritabanında ise ekran boyutunun 5.7 inç olduğu anlaşılıyor. Bu bakımdan daha önce internete sızan 5.7 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte ekran iddiası desteklenmiş oluyor.

Galaxy Note 4 donanım açısından da önemli geliştirmelere sahne olacak. Snapdragon 805 yongasetine geçiş yapacak olan model Exynos 5433 adında yeni bir yongasetini de bazı bölge versiyonlarında kullanacak. Cihazda ayrıca dış ortam aydınlığını daha iyi algılayacak Ultraviole sensörü de barındıracak.

Bunun haricinde cihazda ekran kalemi özellikleri daha gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkarken, 3GB RAM, 32GB/64GB depolama kapasitesi, daha büyük bir batarya gibi bileşenler de yerini koruyacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.