Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4gb mı 3 gb mı, su geçirmez mi, metal kasa mı , exynox mu, snapdragon mu çok soru var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jagenhagar

4gb mı 3 gb mı, su geçirmez mi, metal kasa mı , exynox mu, snapdragon mu çok soru var

3 GB, Su geçirmezlik yok, metal kasa, iki işlemci de olacak, bize umarım exynox gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jagenhagar

4gb mı 3 gb mı, su geçirmez mi, metal kasa mı , exynox mu, snapdragon mu çok soru var

Bence de 3gb, su geçirmezlik var, kasa değil çerçeve metal, exynos gelecek
    edit: daha önce snapdragon gelir diyordum ama exynos gelecek gibi yine maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 24 Ağustos 2014; 21:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar samsung'a mesaj mı atsak ? umarım note 3 deki gibi ayrımcılık yapmazlar demek istiyorum ama sanırım farklı modeller yine çıkacaktır.

benım çözemedigim olay tamam ülkemizde 4G yok , 4K belki şuanda gereksiz görünsede note 4 gibi bir telefon en az 5 yıl rahat kullanma imkanı tanıyacaktır.
    ülkemizde 2-3 yıl sonra 4G ve 4K hem piyasaya girecektir hemde gelişecektir. kaldı ki bu telefon iş telefonu oldugundan yurtdışına çıkan bir çok iş sahibi ve çalışan vardır.
    umarım ayrımcılık yapmazlar ve amerikaya sunulan telefonun aynısını ülkemizede sunarlar...

bu arada 3 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

arkadaşlar samsung'a mesaj mı atsak ? umarım note 3 deki gibi ayrımcılık yapmazlar demek istiyorum ama sanırım farklı modeller yine çıkacaktır.

benım çözemedigim olay tamam ülkemizde 4G yok , 4K belki şuanda gereksiz görünsede note 4 gibi bir telefon en az 5 yıl rahat kullanma imkanı tanıyacaktır.
    ülkemizde 2-3 yıl sonra 4G ve 4K hem piyasaya girecektir hemde gelişecektir. kaldı ki bu telefon iş telefonu oldugundan yurtdışına çıkan bir çok iş sahibi ve çalışan vardır.
    umarım ayrımcılık yapmazlar ve amerikaya sunulan telefonun aynısını ülkemizede sunarlar...

bu arada 3 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum

Neyin kafası bu. Her 2 chipset de 4G ve 4K kabiliyetine sahip.

Okumadan ön yargıyla yorum yapmaktan vazgeçin, yoksa böyle saçmalarsınız işte.

Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm dünya Samsung'un e5433 işlemcisi bomba gibi gelecek diyor, bir tek bizim ülkemizdekiler ayrımcılık yapılıyor, Qualcomm gelsin diyor. Hey Allah'ım :)
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    5 yil kullanamazsin, max. 3 yil kullanabilirsin. Ziramguncelleme kesilecek, sistem sisecek, gelisen teknolojiye yetmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

5 yil kullanamazsin, max. 3 yil kullanabilirsin. Ziramguncelleme kesilecek, sistem sisecek, gelisen teknolojiye yetmeyecek.

o mantıkla düşünürsek zaten 1 yıl ideal. ama geriye dönüp bakiyorum mesela bugun note 2 , S3 gibi telefonlar hala kullanılıyorsa note 4'te güncelleme ve destek olmadan 5 yıl gideri olur. elbette ilerleyen yıllarda teknolojiye yenik düşecektir.
    3 yıl boyunca destek gelirse o da iyi tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Neyin kafası bu. Her 2 chipset de 4G ve 4K kabiliyetine sahip.

Okumadan ön yargıyla yorum yapmaktan vazgeçin, yoksa böyle saçmalarsınız işte.

Kolay gelsin

he he saçmaliyorum ! bizde biliyoruz herhalde 2 chipsetinde destekledini, note 3 'te de destekliyordu. 3 tane farklı note 3 çıktı piyasaya... ne malum note 4tede bunun yapılmayacagı ?

ha pardon tabii siz özellikleri kesin olarak biliyorsunuzdur çok özür utandım bak şimdi
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Google bile 18 ay taahhüt ediyor güncelleme desteğini.
    Ama su var, sürüm yukselmese bile eger cihaz stabilse kullanilir. Olmadi rom atilir, devam edilir. Ama Apple gibi yıllarca güncelleme hayal. Gerçi o da her güncelleme ile cihazları yavaşlatıyor.
    Güncel ama kagniya donen bi cihazdansa, eski sürüm yüklü ama hızlı cihazı tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: atercuman

quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Önceden yakın güçte olan Snapdragon-Exynos farkı yeni işlemciler de Exynos yönünde olumlu anlamda gelişti. 5433 ile tanıtılırsa ve bize S805 gelirse ben de yurt dışı cihaza yönelirim. :)

Kesinlikle katılıyorum ayrıca hergün arama motorlarına note 4 yazmaktan bir hal oldum belki bir sızıntı vardır vb olaylar için az kaldı geri sayım başladı gibi birşey sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyoruz :)

Aynen tüm forumları dolaşır oldum en ufak bir foto vs. herşeye bakıyorum. Birde inşallah 16GB modeli gelmez. 16GB devri bence bitti artık. Videoların bitrateleri arttı. 4K video çekeceksin zaten Samsungun uygulamaları çok yer kaplıyor birde 16GB olursa gözümden düşersin Samsung. Biyerde 16GB de görmüştüm o yüzden yazdım. Sizce 16GB gelme ihtimali var mıdır?

Katılıyorum artık 16 gb devri bitti diğer cihazlar için bilemem ama Note serisinde şu saatten sonra 16 gb diye bir durum söz konusu olamaz olmamalı ayrıca 4k video koyacaksın sonrasında 128 gb a kadar arttırılır hafıza koyacaksın sonra da 16 gb lık versiyon çıkaracaksın tamamen mantık dışı neyse ki az kaldı yineliyorum geri sayım başladı 3 eylül de dananın kuyruğu kopuyor bakalım

• Net bir tarih var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Net bir tarih var mı arkadaşlar?

3 eylül .

• Teşekkür ederim.
    Umarım iphone 6 da eylül ayında beklenildiği gibi gelirde şöyle aynı anda karşılaştırma fırsatı buluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

3 eylül .

Takriben 10 gün falan kaldı...

Off ki ne off :)

Umarım etkileyici tarzda gelipte beni Note 3 ile iki arada bir derede bırakmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

quote:

3 eylül .

Umarım etkileyici tarzda gelipte beni Note 3 ile iki arada bir derede bırakmaz :)

Bekledigine degicektir samsungun satis yapabildigi tek seri note serisidir s serisi o kadar reklama karsi yinede fazla satis yapamadi . samsung kotuye giden satislari note 4 ile duzeltecegine emin gibi gozukuyor . iphone 6 devrim gibi gelicek onada bir goz atin derim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 eylül .

Bekledigine degicektir samsungun satis yapabildigi tek seri note serisidir s serisi o kadar reklama karsi yinede fazla satis yapamadi . samsung kotuye giden satislari note 4 ile duzeltecegine emin gibi gozukuyor . iphone 6 devrim gibi gelicek onada bir goz atin derim :)

Evet evet bakalım merakla bekliyorum :)

iPhone için sordum soruşturdum da pek iç açıcı bilgiler sunmadılar diyebilirim. Android gibi keyifli ve Özgür olmuyormuşsun. Bende o yüzden Note 4 dedim..)

• quote:

Teşekkür ederim.
    Umarım iphone 6 da eylül ayında beklenildiği gibi gelirde şöyle aynı anda karşılaştırma fırsatı buluruz.

rica ederim iphone 6 da eylül ayında gelecektir muhakkak . açıkcası ben iphone 6 dan çok beklentiliyim samsung note 3 2 yıl daha yeter fakat iphone 5s o küçük ekranla yetmez . bakalım neler olacak :)
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim.

rica ederim iphone 6 da eylül ayında gelecektir muhakkak . açıkcası ben iphone 6 dan çok beklentiliyim samsung note 3 2 yıl daha yeter fakat iphone 5s o küçük ekranla yetmez . bakalım neler olacak :)

Aynen hocam. Eğer ekran büyür ve beklentileri karşılarsa iphone 6 alınır yoksa note 3 ümle giderim daha..

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 eylül .

Yanlış bilgi vermeyin S serisi her zaman note serisinden çok satış yaptı.Aradaki fark azalıyor sadece.S serisinin az sattığı falan yok sadece eski seviyesinde değil yoksa rakiplerinin amiral gemi modellerinin toplamı kadar satış yapıyor...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.