Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39533954395539563957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hala eksikleri var. bluetooth kulaklık çalışmıyor. ara sıra yeniden başlıyor.Bencede bir kaç sürüm sonra yükle.

• quote:

Orijinalden alıntı: farfara

Hala eksikleri var. bluetooth kulaklık çalışmıyor. ara sıra yeniden başlıyor.Bencede bir kaç sürüm sonra yükle.

Hocam çok teşekkürler, sanırım ekran kapalı iken de wifi kapanıyormuş, o önemli bir sorun, onu halletsin de deneyeceğim inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meb arkadaşlar. 2015 yılının Şubat ayında aldığım nerdeyse 6 yıl olacak olan note 4 u artık bırakıp iPhone 11e geçtim. Ancak şunu söyleyebilirim gerçekten note 4 o kadar rahat o kadar kolay ki iPhone geçtiğimde kendimi kısıtlanmış hissediyorum. Tamam iPhone yağ gibi çok akıcı ama note 4u ariyorum kalemi bırakmak gerçekten kolay değil. Ben de sizler gibi çok rom yükledim yıllardır bu formlarda yorumlari okudum xda ya girdim onu bunu yaptım artık midem bulandı. Akıcılığı stabili bulamadım romlarda. İllaki biyerleri çalışmıyor. Neyse uzun lafın kısası note 4 gerçekten çok güzel tlfdu. İnsallah sizler de daha iyi tlflara geçiş yaparsınız.

• 2014 yılından beri kullandığım note 4 le dün itibariyle vedalaştım ama note serisiyle vedalaşmadım tabiki note 10 lite a geçtim çağ atlamış gibi hissediyorum. Umarım isteyen herkes alabilir.

• inventive kullanıcısına yanıt
    Note 10 sayfası note 4 kopyası gibi.. Exynos işlemci ile çekmiyor şebeke sorunu vs.. Keşke sd işlemcili modeline baksaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Note 10 sayfası note 4 kopyası gibi.. Exynos işlemci ile çekmiyor şebeke sorunu vs.. Keşke sd işlemcili modeline baksaydınız.

Şimdilik çekmeme sıkıntısı hiç yaşamadım, pili bir günü rahat çıkarıyor, hız olarakta memnunum. Herkese tavsiye ederim F/P note cihazını

• farfara kullanıcısına yanıt

Selamlar

Ben de uzun zamandır yatan note4 ümü tekrar kullanacağım için yeni rom arıyordum. Xda dan konuyu baya okudum. los17.1 i flashladım ancak telefon lineage simgesi dönüp durduktan sonra twrp ye geri dönüyor. Sizce nerede hata yapıyor olabilirim ?

Aynı hatayı los16da da alıyorum. Eski kullandığım RR Nougat romu flashladım. Onda böyle bir sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORKIR1 -- 7 Aralık 2020; 23:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORKIR1

Selamlar

Ben de uzun zamandır yatan note4 ümü tekrar kullanacağım için yeni rom arıyordum. Xda dan konuyu baya okudum. los17.1 i flashladım ancak telefon lineage simgesi dönüp durduktan sonra twrp ye geri dönüyor. Sizce nerede hata yapıyor olabilirim ?

Aynı hatayı los16da da alıyorum. Eski kullandığım RR Nougat romu flashladım. Onda böyle bir sorun yaşamadım

Hocam advanced wipe ile herşeyi sildim ben sonra rom, gapps, magisk flashladım, sorun yok iki haftadır falan. Gapps ta sorun olmasın

• quote:

Selamlar

TWRP sürümünüz nedir

• quote:

Selamlar

Bende bir türlü kuramıyordum en sonunda bi çözüm buldum kurulum bittikten sonra twrp yi kuruyummu diye soruyor hayır deyin

• Herkese teşekkürler :)

@flintstones Gapps ı flashlamıyorum bile. Rom yüklense onlara devam edicem ama rom yüklenmiyor heralde açılmıyor telefon. Gapps olarakta 10.0 stock yükledim.

@x-calibur Twrp xda konusunda geçen son sürüm 3-3-1

@bedevi1903 Bu şekilde son bir kez daha deneyeyim. Bugün orjinal yazılımla kullanmaya başlayacaktım. Asıl telefonumu yedeklerken biraz daha kurcalayayım bari :D

• Hocam @bedevi1903 arkadaşın dediği sorun da olabilir, Nexus 6 telefonumda aynı sorunu yaşamıştım, ondan beri twrp yi sistem uygulaması olarak kurmuyorum.

• @bedevi1903 un dedigi gibi yaptim ve rom yüklendi. Sim kartsiz komple test ettim sorun yoktu.

Sim karti taktim hic ag gormedi komple. Bootlader ve modem i tekrar flashladim. Acilista 2 3 kere pin kodu girip aciliyor telefon. Cekiyor gözüküyor ancak ne arama yapabiliyorum ne arama alabiliyorum. Otomatik ag bulmayi acmiyor... Simdi de boyle bir sorunum var :/

• quote:

@bedevi1903 un dedigi gibi yaptim ve rom yüklendi. Sim kartsiz komple test ettim sorun yoktu.

Sim karti taktim hic ag gormedi komple. Bootlader ve modem i tekrar flashladim. Acilista 2 3 kere pin kodu girip aciliyor telefon. Cekiyor gözüküyor ancak ne arama yapabiliyorum ne arama alabiliyorum. Otomatik ag bulmayi acmiyor... Simdi de boyle bir sorunum var :/

Ben 17 yi hiç kurmadım 16 yi kurmuştum şuan nugat i kullaniyoorum aşırı stabil o yüzden 17 nin oturmasını bekliyorum

• Los16 android pie degil miydi ?

• TORKIR1 T kullanıcısına yanıt

Ben 16 yi daha önce kurdum evet pie ama ben şu an note 8 nougat romu kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 9 Aralık 2020; 21:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

Ben 16 yi daha önce kurdum evet pie ama ben şu an note 8 nougat romu kullaniyorum

Note 8 romu hangisi şimdi baktım bulamadım, note 7fe romu var ama o da kasıyor biraz

• 7.1.1 rom var linki bahsettiginiz konudaki telegram kanalında mevcut

• bedevi1903 kullanıcısına yanıt

peki 16 daki deneyiminiz nasıldı ? Tavsiye eder misiniz

• quote:

peki 16 daki deneyiminiz nasıldı ? Tavsiye eder misiniz

Çağrıda eko sorunu vardı otomatik döndürme düzgün çalışmıyor du bazen kendi kendine reset atıp twrp de açılıyordu ben şahsen beğenmedim en kullanılabilir custom rom benim için 7.1 1 aylardır sorunsuz kullanıyorum tabi bununda bazı eksikleri var ama bence en stabil bu

• 
Sayfa: önceki 39533954395539563957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.