Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
79.873
Cevap
453
Favori
2.671.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    770 Mesaj
    yanlis anlamayin ama bu note 4 cok eski bir cihaz fakat hala konusu canli bu cihazin ozelligi nedir neden hala kullaniyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 7 Haziran 2019; 21:43:17 >

note 4 efsanedir, sağlam ve özel bir cihaz, kimse telefonundan kopamıyor bu yüzden, hani bozulsa değişsek diyor herkes ama zalım cihaz bozulmuyor kolay kolay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sturmgewehr44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1621 Mesaj

Bende Türk Telekom var. Sebeke sorunu var. Hattan daha çok telefon ile ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Note4 arizasi yoksa kamera hariç son model bir telefonun yaptığı herşeyi yapar. Pili değiştiği için zayıflayan pili at yenisini al. Telefon eski performansına ulaşır. Kronik sabeke sorunum var. Bunun için ulasilamayan aramaları öğrenmek için arayanıbil servisi kullanıyorum. Telefonu atmaya kıyamıyorum. 5 yil oldu.Bu TLF yetiyor ve aynı ayardaki bir TLF en az 2500 TL civarı. Değmez deyip gittiği yere kadar devam diyorum.

|
    |
    sturmgewehr44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.xda-developers.com/note-4/development/exynos-lineageos-15-1-beta-t3937956

xda da şöyle bir başlık açılmış haberiniz olsun istedim :)

-----------------------------------------------------------------
    ekran kalkması için şu tarz bir yapıştırıcı işinizi görecektir.
    https://urun.n11.com/diger/b7000-ekran-dokunmatik-yapistirici-15ml-P298722439?gclid=Cj0KEQjw3PLnBRCpo8PCoaGM99MBEiQAppRuC-3Gne66zZKTTjwWOB2EI0z8YTOk7zOAw6JEdCInvhwaAjwW8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

taş gibi yapıyor maşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra.005 -- 9 Haziran 2019; 11:51:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bedevi1903

• Binbaşı
    1442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kobra.005

https://forum.xda-developers.com/note-4/development/exynos-lineageos-15-1-beta-t3937956

xda da şöyle bir başlık açılmış haberiniz olsun istedim :)

-----------------------------------------------------------------
    ekran kalkması için şu tarz bir yapıştırıcı işinizi görecektir.
    https://urun.n11.com/diger/b7000-ekran-dokunmatik-yapistirici-15ml-P298722439?gclid=Cj0KEQjw3PLnBRCpo8PCoaGM99MBEiQAppRuC-3Gne66zZKTTjwWOB2EI0z8YTOk7zOAw6JEdCInvhwaAjwW8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

taş gibi yapıyor maşallah :)
    Hocam üstüne akşamdan 8 saat ağırlık koydum şimdilik sıkıntı yok eğer yaşarsam tekrar sorun Büyük ihtimal telefoncu ya yaptırırim kendim cesaret edemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 9 Haziran 2019; 19:24:13 >
    |
    |

Gigabyte GA-X58A-UD3R -- İ7 950 -- Asus 7870 DCUII V2 -- Corsair 12GB XMS 1600 CL9 -- Enermax Modu82+ 625 Watt -- Thermaltake Element T -- Gelid Tranquillo -- Philips 244E1SB 24" Full HD

• Er
    10 Mesaj

Hocam öncelikle merhabalar birkaç sorum olacak. Elimdeki İphone 5 ile Note 4 ü takas etmeyi düşünüyorum. Cihaz Temiz
    Sadece Sosyal medya ve office programı kullanıyorum.
    Kamerayla Pek işim yok (Ara sıra arka kemera ile fotoğraf çekiyorum)

Sizce Note 4 bunlarda sıkıntı yaratır mı ? Kasma,Donma vs..
    Kronik Sorunları var mı?

Birde en son güncellemesiyle ve android sürümü hakkında bilginiz var mı ?
    Bilen Hocalarım Aydınlatırsanız Sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozkader -- 9 Haziran 2019; 22:21:10 >
    |
    |
    bozkan23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kesinlikle tavsiye ederim, zevkle kullanırsın, temizse ve arızası yoksa eğer alabilirsiniz yıldız kare 0 kare yaparak test menüsündeki bütün her şeyi kontrol edin. Herşey çalışıyor ise düşünmeden alabilirsiniz. Her konuda sizi memnun edecek bir telefondur Note 4

|
    |
    tozkader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Temiz olduğundan şüphem yok hocam ancak dediğim gibi kasma probleminden korkuyorum.
    Samsung genellikle güncelleme ile telefonları yavaşlatıyor deniyor;
    o nedenle sordum android sürümün kaç ve nasıl çalışıyor diye ?
    |
    |
    bozkan23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hiçbir kasma hiçbir donma yok son güncelleme gayet güzel

|
    |
    tozkader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Selamun Aleyküm arkadaşlar,

Orjinal batarya ya da orijinali kadar kaliteli batarya arıyorum. Ne kadara ve nerden bulabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

Selamun Aleyküm arkadaşlar,

Orjinal batarya ya da orijinali kadar kaliteli batarya arıyorum. Ne kadara ve nerden bulabilirim. Teşekkürler şimdiden.
    Ben ankarada samsung servisinden aldım 120 tl ye Ankarada isen necatibey caddesinde
    http://www.destekbilisim.com/iletisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 11 Haziran 2019; 18:24:18 >

Gigabyte GA-X58A-UD3R -- İ7 950 -- Asus 7870 DCUII V2 -- Corsair 12GB XMS 1600 CL9 -- Enermax Modu82+ 625 Watt -- Thermaltake Element T -- Gelid Tranquillo -- Philips 244E1SB 24" Full HD
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

hiçbir kasma hiçbir donma yok son güncelleme gayet güzel
    Maalesef telefonlarımız açıkçası "yağ" gibi akıyor, artık istiyorum ki yavaşlasın, yetmez olsun da gönül rahatlığıyla değiştireyim..
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    RazoR1717

Öncelikle selamın aleykum,Aramızda Air Rom v3.0 for kullanan var mı?Varsa batarya nasıl onu soracaktım.

"Samsung A50"
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

Ve aleykümselam.
    Şu an erobot v34 kullanıyorum. Bundan önce benim için uzun bir süre sayılacak but dilimde airromu kullandım şarjı görselliği akiciligi tam istediğim gibi bir rom du fakat bir süre sonra başta instagram olmak üzere bazı uygulamalarda durduruldu hatası almaya başladım can sıkmaya başlayınca da erobot a dönmüştüm...
    Sd maid gibi temizlik programları kullanıyorum ondan kaynaklı sıkıntı yaşamış olabilir deneyin güzel romdur.

|
    |
    RazoR1717 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben kullandım ömrü ortalama 12 ay kadar o süre zarfında orjinal bataryayı aratmaz...
    Ben garanti bitmesine birkaç gün kala garantiye yolladım (performans ciddi ciddi düşmüştü) garantiden sıfır batarya yolladılar. Bu bataryayida 5, 6 aydır kullanıyorum şu an için sıkıntısı yok ama bu garantiden gelen batarya da hızlı şarjı hiç kullanmadım. Sanırım hızlı şarj deji yi biraz çabuk öldürüyor.

|
    |
    Börcır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam deji ile ortalama kaç saat ekran suresi alıyorsunuz oyun oynamadan wifi ile

|
    |
    kobra.005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2839 Mesaj

Eyvallah, orijinal batarya bulma şansım var mı? Yoksa alayım bunu 80 lira fena değil aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börcır -- 12 Haziran 2019; 20:0:51 >
    |
    |
    kobra.005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

Ben ankarada samsung servisinden aldım 120 tl ye Ankarada isen necatibey caddesinde
    http://www.destekbilisim.com/iletisim

Alıntıları Göster
    Hocam buraya bir bak batarya icin bende yeni aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 12 Haziran 2019; 20:7:55 >
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.