Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39473948394939503951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

arkadaşlar telefonun çekmeme sorununu çözen var mı?

la iphone 11 aldık elim hala note 4 'te
    Aynen. Benim Note 4 bozulmuştu yerine Note FE aldım, halen kullanıyorum. Bir arkadaştan çıkma anakart buldum değiştirdim, Note 4 ayağa kalktı. Onu da kullanmaya devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Aynen. Benim Note 4 bozulmuştu yerine Note FE aldım, halen kullanıyorum. Bir arkadaştan çıkma anakart buldum değiştirdim, Note 4 ayağa kalktı. Onu da kullanmaya devam ediyorum.

Alıntıları Göster
    anakartı değiştirince telefonun çekmeme sorunu oldu mu?
  • quote:

anakartı değiştirince telefonun çekmeme sorunu oldu mu?

Alıntıları Göster
    Telefonu günlük olarak sürekli kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Sim kart takılı ancak aktif kullandığım bir numara olmadığı için telefon uçak modunda duruyor sürekli. Taktığım anakart sorunlu olan serilerden olabilir mi diye aklıma gelmedi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Yazarken bende üzüldüm açıkçası.
    Note 4 ü satarım diye düşünüyordum ama vazgeçtim. Elimde tutacağım :)

Alıntıları Göster
    5 yıl doldu o acıyı biz de tadacağız malesef
  • quote:

arkadaşlar telefonun çekmeme sorununu çözen var mı?

la iphone 11 aldık elim hala note 4 'te
    Telefonu alalı 5 seneyi geçti...tüm bu geçen zaman zarfında şebeke sorunu İllallah dedirtti..sabırla bekledim fakat gelen güncellemeler sorunu çözmedi...sonunda 4 ay evvel snapdragon 855 işlemcili xiaomi mi9tpro satın aldım....jet'e bağladık...note4 şu an çekmecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 17 Haziran 2020; 19:9:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    redmi note 8 kullaniyorum suan ve begendim telefonu , ilkte dandik heralde dedim ama kullandikca alistim, sevdim...

bir sure daha kullanip satacagim sonra iphone 11'ime gecis yapacagim ....

note 4 benim icin bir sevdadir o catlayana kadar kullanicam suan ki gorevi sosyal medya ve youtube

hatta ilk telefonum sony z3 compact da duruyor ama ekrani ve bataryasi bitik ... degistirsem astari yuzunden pahali olacak o da efsanedir benim icin

• Telefonu düşürdüm dış ekranı çatladı. Dokunmatikte ekranda herhangi bir sorun yok. Daha önce değiştiren varsa dış ekran değişim maliyeti ortalama ne kadar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görüyorum ki çoğunluk Samsungtan farklı modellere yönelmiş. Bu bir firmanın başarısızlığıdır diye düşünüyorum.

Şebeke probleminde sesimizi duymayan samsung'a hediyemiz olsun madem :)

• Ben de 5 yıl Note 4 kullandıktan sonra 3 hafta önce P30'a geçiş yaptım. Note 4 çok yavaşlamaya ve donmaya başlamıştı. GSM'den konuşurken ses karşı tarafa kesik kesik gidiyordu. Whatsapptan konuşurken böyle bir problem yoktu. Aslında hala çalışır durumda ekranda kamerada vs kırık yok. Bu sesin karşı tarafa kesik kesik gitmesi problemini çözersem anneme veririm telefonu :D Bu problemi daha önce yaşayan var mı ? Mikrofonu mu bozuldu ki problem ufak bir şey ise yaptırırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 19 Haziran 2020; 10:1:44 >
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Kronik şebeke sorunu olabilir, veya mikrofonlara toz vesaire dolmuş olabilir kürdan gibi bir şeyle temizlemeyi deneyin, atma duysanız temiz bir hard reset atın

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Hocam kronik şebeke sorununu bu telefonda hiç yaşamamıştım polonyadan dan gelmişti telefon. 5 senedir hiç Hard reset atmamıştım. Bugün bir atayım de deneyeyim dedim. Problem ortadan kalktı. Halbuki 7 8 aydır problem vardı arada fabrika ayarlarına geri dön diyip sıfırlama bile yapmıştım. Çok teşekkür ederim yardımınız için.

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam sevindim
    muhtemelen 5 yılda o batarya bitmiştir orijinalini bulmak şu an neredeyse imkansız orijinal bulunsa bile raf ömürleri dolmuş oluyor batarya için deji tavsiye ederim
    ben de 1 yıl kadar önce ikinci el note 4 kullanmıştım eski olmasına rağmen performansı gayet iyiydi
    Her ne olursa olsun note 4 efsanedir benim için

• Ben de bu pil mevzusu nedeniyle note4'ümü değiştirmeyi düşünüyorum da... Almışken en son teknolojili bir ürün alayım diye epeyce bir araştırma yaptım.

Son teknoloji( 7 nm ) telefonların neredeyse tamamında ekran en boy oranları 16;9 değil. İnce uzun telefonları da sevmiyorum. En azından bana kullanışsız geliyor. Evde hanımdan boşa çıkan, leeco le max2 telefon var. Sırf telefon ekranının en boy oranını beğenmediğim için kullanmıyorum. Attım bir köşede duruyor.

E şimdi işlemcisi yeni teknolojili bir cep telefonu alayım diyorum. Tamamında ekran en boy oranları özürlü... Diyelim satın aldım. Kullanamam ki... Yani iyice açmaza girdim.

Geçenlerde bu konuyu mi forumda dile getirdim. Adamın biri dert ettiğin şeye bak, 16;9 telefonlar takoz gibi, niye bu kadar dert ediyorsun demez mi... Yani bu üreticiler gençlerin algılarını öyle bir yönetiyor ki, adam 16;9 için takoz diyor. Oysa kendi kullandığı telefonun ince uzun uzaktan kumanda gibi durduğunun ve kullanışsız olduğunun farkında değil.

Herneyse... Yeni teknoloji işlemcili ve 16;9 ekranlı tek bir model bulabildim. İphone se 2 modeli... Bu modelde de ekran 4.7" Yani ekran çok küçük. Fiyat acayip pahalı. Ne yapacağımı şaşırdım valla.

Ben de aynı şekilde Note4'lerinizin kıymetini bilin diyorum.

• merhaba arkadaşlar

Benim note 4 aşırı ısınıyor, bataryayı adeta içiyor. Yeni batarya aldım yine aynı.
    Arkada çalışan bir programmı vardır nedir. telefonu pil tasarruf modunda kullansam
    faydası olur mu ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • farfara kullanıcısına yanıt
    Mesela ne kadar ısınıyor hocam aldığınız pil orijinal mi, verilerinizi yedekleyip temiz bir hard reset atmanızı tavsiye ederim

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    linage android 9 rom vardı. Telefon reset atmaya başlayınca
    stock roma döndüm yine düzelmedi. önce reset atan telefon
    sonra şarja takmadan açılmamaya başladı. Bende bataryadandır
    diye batarya aldım. Yine aynı. Çok ısnıyo batarya hemen bitiyor.
  • Ben note 4 kullanırken benim de cihaz kapanıyordu ve şarja takmadan açılmıyordu, batarya orijinal olmadığı için yapıyor, bende de ısınma vardı hard reset ile ısınmayı çözmüştüm ama kapanma sorunu düzgün bir batarya alarak çözmüştüm

• deji batarya aldım
  • farfara kullanıcısına yanıt
    Allah Allah o zaman sıkıntı yapmaması gerek, hala telefonda kapanma oluyorsa temiz bir format deneyin yine aynı sorunu varsa muhtemelen anakartta sorun var

• Ben de çıktığından beridir kullandığım telefonumun üzerine 11 i kuma getirmiş olmakla birlikte eskisini de boşamadım. Hala sosyal medya alanında, özellikle bilardo türü kalem gerektiren oyunlarda, banyoda spotify dinlemede vb. halen tam kapasite kullanmaktayım.

Yukarıda bir arkadaşın dediği şey benim için geçerli değil, evet apple 11 aldım ama bu,samsungdan memnun olmamaktan değil, evvelce hiç ios kullanmamış olmamdandı. Hayat kısa, her farklı teknolojiyi, yazılımı denemekte fayda var diye düşünüyorum..Hiçbiri babamızın malı değil neticede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archi33tect -- 28 Haziran 2020; 20:30:25 >
  • 
Sayfa: önceki 39473948394939503951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.