Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39453946394739483949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cihaz home güç ve ses arttırma tuşuna basınca kurtarma menüsüne giriyor mu yani basılı tutun
    Pilde sorun olabilir veya anakartta sorun olabilir bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam cihaz home güç ve ses arttırma tuşuna basınca kurtarma menüsüne giriyor mu yani basılı tutun
    Pilde sorun olabilir veya anakartta sorun olabilir bilemedim
    Evet öyle yapınca kurtarma menüsüne giriyor. Dediğim gibi 3 farklı orjinal batarya kullandım kesinlikle bu sorun batarya sorunu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

İkisinden birisini tercih edecek olursam yüksek ihtimalle ben de note 4'ü tercih ederdim
    S6 edge artıları, kasa olarak daha premium ve güzel duruyor işlemci olarak bir nesil daha üstün, en önemlisi de Android sürümü Android 7
    Hocam sana göre aralarındaki ve farklar neler kısaca özetler misin
    Note 4:

+S-Pen
    +Daha büyük ekran
    +Çıkarılabilir arka kapak, batarya
    +Hafıza kartı desteği
    +Daha güçlü batarya
    +Çok sağlam ve dayanıklı bir telefon

S6 Edge:

+Daha iyi işlemci
    +Daha iyi RAM frekansı
    +Daha keskin ekran
    +Daha keskin kamera
    +Çok daha keskin ön kamera
    +Daha iyi şebeke frekansı (4,5g'de özellikle, Note 4'ten daha iyi her türlü.)
    +Bu biraz değişken olabilir ama, küçük telefon isteyen biri için daha küçük ve daha hafif bir telefon.

Durum bu, tamamen senin telefondan beklentine göre şekillenecek bir durum. Benim için hafıza kartı desteği, büyük ekran, dayanıklılık vb. önemli, ben o yüzden Note 4 derim. Arada uçuk kaçık bir fark olmasa da, bir tık daha performanslı bir cihaz isteyen ise S6 Edge tercih edebilir.

• Note 4 de uygulamalar açıkken alt soldaki tuşa basınca " son kullanılan uygulama yok" yazıyor. Bu sebeple uygulamlar arasında geçiş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim batarya ölmüştü gittim samsungdan 120 tlye orjinal yenisini aldım fakat şarj yine aynı şekilde çabuk bitiyor.Telefonu sıfırlasam düzelir mi acaba yoksa ömrü bitti mi dersiniz? 2016da almıştım bu arada
  • frkn3439 F kullanıcısına yanıt
    Batarya sorunu halen devam ediyorsa batarya orijinal olmayabilir. Piyasada orijinal note4 batarya bulabilmek nerdeyse imkansiz. Deji batarya kullanabilirsiniz. Halihazırda kullanmaktayım. Memnunum.

• frkn3439 F kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=BFy5x2YqfTk&feature=youtu.be
    Öncelikle videodaki uygulama ile pil sağlığınıza bakın, aldığınız pil orjinal olsa bile muhtemelen raf ömrünü doldurmuştur çoktan, deji tavsiye ederim.

• Note 4 de uygulamalar açıkken alt soldaki tuşa basınca " son kullanılan uygulama yok" yazıyor. Bu sebeple uygulamlar arasında geçiş yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 5 yıl note 4 kullanımdan sonra iPhone XR e geçtim. Ekran parlaklığını çözünürlüğü ekran boyutunu şimdilik arıyorum
    Note 4 ü bırakma sebebim ise günde 3 bazen 4 defa şarj ve artık batarya kaynaklı telefonda yavaslama hissiyatı veriyor du
    Şimdi birkez daha anladım note4 çıkış yılından bahsedersek çağın ilersinde bir modelmiş. Güncelleme ve batarya problemi olmasa yine severek kullanırdım
    Note 4 ün kıymetini bilin bırakınca daha çok anlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahKırmızı26 -- 13 Mayıs 2020; 17:25:43 >
  • SiyahKırmızı26 kullanıcısına yanıt
    2942mAh bataryalı bir model ve iphone. Eminim batarya konusunda dertlerinizde artmıştır :)
  • arkadaslar sebeke problemine herhangi bir cözüm bulundu mu? eski telefonum uzun suredir yatiyor sebeke sikintisi var lte ve wcdm aldigimizda sebekeyi cekmiyor telefon. yalnizca gsm seceneginde kullanabiliyordum yalnizca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

arkadaslar sebeke problemine herhangi bir cözüm bulundu mu? eski telefonum uzun suredir yatiyor sebeke sikintisi var lte ve wcdm aldigimizda sebekeyi cekmiyor telefon. yalnizca gsm seceneginde kullanabiliyordum yalnizca.
    Paylaşılan yöntemlerin çoğunu denedim derman olmadı. Bende de 3g tam ya da bir tık altı çekerken, 4gde bir kademe çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

Paylaşılan yöntemlerin çoğunu denedim derman olmadı. Bende de 3g tam ya da bir tık altı çekerken, 4gde bir kademe çekiyor.

Alıntıları Göster
    maalesef benim telefonda 3g veya 4g aldigimda tamamen gidiyor şebeke
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedevi1903

4-5 gündür kullanıyorum oyunda biraz fazla ısınıyor gerçi çok oyun oynamıyorum onun dışında en ufak bir sorun yok birde custom romlar arasında çağrıda eko sorunu olmayan tek rom

Alıntıları Göster
    hocam merhabar tavsiye ettiginiz romu yukledim dün. konusurken karsi tarafa kendi sesi geri gidiyor. stok romda boyle bir problem yoktu.

var midir bu durumun bir cözümü?

• Telegramdaki 7,1,1 i mi kurdunuz konudaki romu mu telegramdakini kuracaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 18 Mayıs 2020; 23:14:40 >
  • slm arkadaşlar

custom rom yüklerken rom için(tbelteskt tre3calteskt trelteskt treltexx) böyle seçenekler var. Telefonun hangi model olduğunu nereden bileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 20 Mayıs 2020; 0:51:40 >
  • android 9 pie tabanlı çalışan bir rom var mı? teşekkürler.
  • 5. yıl içerisinde bende note 4 efsanesine elveda diyorum arkadaşlar.
    Dün realme 6 pro siparişi verdim.

Şu zamana kadar sıfır sorun mutlu şekilde kullandım note4'ü. Zamanında 1540TL ye almıştım.
    Realme 6 proya 3900TL bayıldım. İnşallah bir 5 yıl da bu idare eder beni.
  • farfara kullanıcısına yanıt
    N910c modeline sahipseniz trltexx dir sizin cihazını

• Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    Aosp romlarda ses kalitesi, stock romlara göre çok kötü. O yüzden ses öyle geliyor. Aosp çok telefon görüşmesi yapmayan, telefon uygulamalarinda uzun zaman geçirenler için ideal...

• 
Sayfa: önceki 39453946394739483949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.