Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39443945394639473948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Refined Nougat N7FE yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, hiç bir sorun yok eko vs. gibi. Sadece gelen aramalarda 1 saniye kadar ekran kapalı duruyor, bu benim için sorun değil. 7.1.1 test aşaması bitip stabil hale gelince ona geçiş yaparım büyük ihtimal.
  • mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Ne bu romda nede baska bir romda, hesaplarla ilgili oyle bir şey yaşamadım.

Yukledigi 3. parti yazılımlardan kaynaklı bir sorundur yuksek ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    Tamm dir hocam teşekkür ederim

• mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim:)

• Yaklaşık 5 yıldır severek kullandığım Note 4'e batarya ve ara sıra olan donmalardan dolayı veda etmek ieteyip Samsung Galaxy M31 modelini aldım.Hem şarjı uzun gitsin hem hızlı olsun diye ama M31 bana note 4 ü aratır oldu. O yüzden Note 4 müzün kıymetini bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Yaklaşık 5 yıldır severek kullandığım Note 4'e batarya ve ara sıra olan donmalardan dolayı veda etmek ieteyip Samsung Galaxy M31 modelini aldım.Hem şarjı uzun gitsin hem hızlı olsun diye ama M31 bana note 4 ü aratır oldu. O yüzden Note 4 müzün kıymetini bilelim.
    Hangi açıdan arıyorsunuz note 4 ü?
  • andios kullanıcısına yanıt
    M31:ince uzun ve nispeten ağır olduğu için tek elle kullanmak çok zor
    Note 4: daha geniş tek elle çok rahat kullanıyordum.
    M31: Gelen mail bildirimlerini note 4 deki gibi ayarlayamadım. İlla mail uygulamasına girmem gerekiyor mail senkronize olması için.

M31: Ana ekran ayarlarında her tarafı kurcaladığım halde, uygulama simgeleri Note 4 ‘e göre çok küçük. Ekranda çok boş yer kalıyor.

Benim için en önemlisi de aslında tuş kilitli iken siyah ekran iken Note 4 de 2 hareket ile telefonu açıyordum. Orta tuş ve şifre girerek. M31 de ise ekrana 2 kere tık tık yapacağım, sonra yukarı kaydracağım sonra şifre gireceğim.(4 tuş hareketi).
  • arif32 A kullanıcısına yanıt
    Hocam peki performans olarak nasıl bir fark var ikisinin arasında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Note 4 artık kasmaya başlamıştı. Ve kamera çok kötüydü. Ayrıca telefonu açtıktan 5 dakika sonra wifiye ancak bağlanıyordu. Hiç tamir görmediği ve düzgün kullandığım halde. Bazen arayan ulaşmıyordu.Sanırım kasıtlı olarak bir bilinçli eskitme denilen olay var yani Samsung telefonu kasıtlı olarak yavaşlatıyor ve bu suretle yeni telefon almaya zorluyor. Telefonda oyun falan oynamam. İnternette gezinme ve uygulamalar üzerinden işlerimi hallederim. Sonuç olarak performans olarak fark var tabi ama benim için çok fark olmadı diyebilirim.
  • Sırf kamerası kötü diye efsane note4 ümü satıyorum.şu hali ile günümüz telefonları geride bırakabilecek özelliklere sahipti.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-note-4-810925084/detay

• Merhaba

Telefon durduk yere yeniden başlatıyor kendini.

Sebebi ne olabilir? 1.5 yıl önce deji batarya almıştım, 1 ay önce de format attım.

Yeni batarya alsam düzelir mi sizce?

• Pil için tavsiyesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Pil için tavsiyesi olan var mı?
    Orijinal batarya, bulamıyorsanız deji batarya alabilirsiniz

• 90-100 tl civarı satılıyor ve yorumlar fena değil gibi. Fakat, nfc çalışmıyormuş. Kullanmakta olduğum anker marka batarya yurtdışından gelmişti ve nfc kullanabiliyorum. Neyse bakalım olmazsa powerbank ile idare ederim bir süre daha.

• Note4'ten S6 Edge'ye geçtim. Mote4 daha iyiydi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Note 4 artık kasmaya başlamıştı. Ve kamera çok kötüydü. Ayrıca telefonu açtıktan 5 dakika sonra wifiye ancak bağlanıyordu. Hiç tamir görmediği ve düzgün kullandığım halde. Bazen arayan ulaşmıyordu.Sanırım kasıtlı olarak bir bilinçli eskitme denilen olay var yani Samsung telefonu kasıtlı olarak yavaşlatıyor ve bu suretle yeni telefon almaya zorluyor. Telefonda oyun falan oynamam. İnternette gezinme ve uygulamalar üzerinden işlerimi hallederim. Sonuç olarak performans olarak fark var tabi ama benim için çok fark olmadı diyebilirim.
    Normalde Note 4 kamerası hala cam gibi günümüz telefonlarıyla dahi kıyaslandığında, sanırım kameranın sorunu sizin telefonunuzdan kaynaklı. Lens değişimi vb. yaptırdınız mı hiç?
  • İkisinden birisini tercih edecek olursam yüksek ihtimalle ben de note 4'ü tercih ederdim
    S6 edge artıları, kasa olarak daha premium ve güzel duruyor işlemci olarak bir nesil daha üstün, en önemlisi de Android sürümü Android 7
    Hocam sana göre aralarındaki ve farklar neler kısaca özetler misin

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Aralarında yok denecek kadar az fark var. Şebeke ve batarya sorunu yok :). Ben bu kadarını tespit edebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 25 Nisan 2020; 13:28:34 >
  • Anladım hocam bilgilendirme için teşekkürler
    Hayırlı Ramazanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sata90

Merhaba

Telefon durduk yere yeniden başlatıyor kendini.

Sebebi ne olabilir? 1.5 yıl önce deji batarya almıştım, 1 ay önce de format attım.

Yeni batarya alsam düzelir mi sizce?
    Bende de sürekli kendini yeniden başlatma olayı başladı sebebini bien varmı? Bataryam orjinal yazılım orjinal ayrıca açma kapama tuşumda da herhangi bir sorun yok
    Şurda paylaşılan videonun aynısı oluyorhttps://www.youtube.com/watch?v=zsBuC0QSNeU
  • 
Sayfa: önceki 39443945394639473948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.