Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #002#

arkadaşlar bu telefonu hala önerir misiniz?
    1500 civarında.
    güncellemelerden dolayı 2 yıla kadar bir sıkıntı olur mu?
    whatsapp destek çekilmesi vs gibi
    1500 lira veriyorsanız hemen satayım size Temiz vuruğu çiziği yok, 3-4 tane de yedek batarya var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -HKN-

1500 lira veriyorsanız hemen satayım size Temiz vuruğu çiziği yok, 3-4 tane de yedek batarya var.

Alıntıları Göster
    sizden alacağıma sıfır alırım:)

sağlam telefon olarak gördüm.

note 2 note 3 kullananlar var bi sıkıntısı yok hala telefonun.
  • #002# # kullanıcısına yanıt
    sizden alacağıma derken? kendiniz demişsiniz 1500TL ye kadar diye
    note 4 çok sağlam telefon. ben 3,5 sene kullandım. 1,5 senedir de oğlum kullanıyor. deji marka batarya ile batarya sorunu da yaşamazsınız ama yine de 1500 lira verilmez.
  • #002# # kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden 1500 TL verilmez
    ben şahsen maksimum 700-800 veririm ikinci el alıp bir de deji pil takıp en az 2 sene daha sorunsuz kullanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim Hocam.. Ne demek kullanıcılara faydamız olduysa ne mutlu...Keşke herkez yapabilsede bu şekilde kullanabilse..
    Note 4 gerçekten güzel bir cihaz. deji bataryada olmak üzere bir süre sonra bozuluyor. dejiden tam 4 tane batarya aldım hepsini geri gönderdim en son parami iade etiler :) orjinal bataryada eki üretim olduğu için pil ömürlerini tamamlamış oluyor. piyasadaki uyduruk orjinal diye sattıklarını saymıyorum bile.

note 9 taze kan hemde daha güçlü ve verimli.

Batarya olayindan gerçekten sıkılmıştım. Bu gerçekten güzel oldu..

iyi forumlar dilierm.
  • Arkadaşlar samsung servisinden aldigim orjinal batarya nin performansı alalı yaklaşık 6 ay felan oldu stok rom yüklü Son sürüm kullanmadığım uygulamalar devre dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 5 Ocak 2020; 13:1:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bedevi1903 kullanıcısına yanıt
    Bataryayı kaça aldınız öğrenebilirmiyiz. Teşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanankara2005

Bataryayı kaça aldınız öğrenebilirmiyiz. Teşk.
    130 TL ben Ankara şubesinden aldım.http://www.destekbilisim.com/
  • aslında note 9 batarya kullanılması çok mantıklı. uygulanabilir. ancak bu bataryayı uygun bulma sorunu var. Ben Ankarada destek bilişimden fiyat aldım değişim dahil 210 TL fiyat verdiler. Bu fiyat doğal olarak ekonomik değil. uygun fiyat olması halinde denemek isterim.
  • orhanankara2005 kullanıcısına yanıt
    Değişim derken note 9 olarak algıladıkları için onu söylediler. sadece bataryayı verin desem belki 180 TL ye verebilirler. Bu haliyle ekonomik mi tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanankara2005

aslında note 9 batarya kullanılması çok mantıklı. uygulanabilir. ancak bu bataryayı uygun bulma sorunu var. Ben Ankarada destek bilişimden fiyat aldım değişim dahil 210 TL fiyat verdiler. Bu fiyat doğal olarak ekonomik değil. uygun fiyat olması halinde denemek isterim.
    Neden note 4 ün orjinal bataryasini almiyorsunuz

• 4 yıllık note 4 kullanıcısı olarak eşime huawei p30 pro hediye aldım. 2 gün kullandım şimdi note 4 zor gelmeye başladı :D

Özellikle batarya ömrü konusunda çağ atlamış huawei, bitmiyor arkadaş bataryası :)

Bunaldım sıfır bir deji alayım
    çünkü, Note4:3200 Mah, Note9:4.00 Mah. bataryaya sahip. Eğer ekonomik olsa tabii doğal olarak 4.000 mah batarya tercih edilecektir. detayı aslında yukarıda ki bölümlerde paylaşılmıştı.
  • LineageOS 16.0 for the Samsung Galaxy Note 4

Bu romu kullanan deneyen var mı içimizde arkadaşlar?
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Onu kullanmadım ama erobot, air rom, notefe port romu ve nemesis refined kullandım. Port rom harici stabil hepsi neredeyse, şuan nemesis kullanıyorum oldukça memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

Onu kullanmadım ama erobot, air rom, notefe port romu ve nemesis refined kullandım. Port rom harici stabil hepsi neredeyse, şuan nemesis kullanıyorum oldukça memnunum.
    Teşekkürler hocam,

Ama ben Android 6 harici denemek istemiştim. Android 7 olarak şunu Refined Nougat N7FE Port kullanmıştım ama bazı özellikleri çalışmadığı için 6 ya geri dönmüştüm. Bu yazdığım rom Android 9 tabanlı olduğu için merak etmiştim.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Touchwiz alıştıysanız pek kullanamazsınız.

Kabak android.
    Ben bir ara kullandım. Stabilite sorunları yüzünden kaldırdım.

• cdemir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Ben uzun süre android one kullandım, launcher olarak zaten hiç orijinal kullanmadım. Sıkıntı olmaz, ben donanım olarak sıkıntılı olur mu ki diye düşündüm. Wifi hücresel veri, bt kamera vb şeyler sıkıntılı mı ki

• quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Teşekkürler hocam

Ben uzun süre android one kullandım, launcher olarak zaten hiç orijinal kullanmadım. Sıkıntı olmaz, ben donanım olarak sıkıntılı olur mu ki diye düşündüm. Wifi hücresel veri, bt kamera vb şeyler sıkıntılı mı ki
    Kamera düzgün calismiyor stabilite sorunları var otomatik dondurme düzgün çalışmıyor bende hepsini denedim ama stok roma geri dondum

Teşekkürler hocam

Peki bu rom yüklemelerden sonra orjinale nasıl döndünüz. Odin ile stock rom kurarak mı? Tek dosyalı olan mı yoksa 4 dosyalı olan mı? Bende bir kaç rom denemesinden sonra Odin ile tek dosya dönüş yaptım ama aklımda soru işaretleri kaldı, eskiden kalma diğer romlardan kalma dosyalar varmı ki diye.

• 
Sayfa: önceki 39353936393739383939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.