Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39333934393539363937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tshangedd

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    cevabınız için teşekkür ederim,o kadar bilgim ve tecrübem yok maalesef

görünen o ki canımız sağolsun diyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

cevabınız için teşekkür ederim,o kadar bilgim ve tecrübem yok maalesef

görünen o ki canımız sağolsun diyeceğiz

Alıntıları Göster
    irili ufakli baska programlar var hepsini kurtaramasaniz bile cogunlugunu kurtarabilirsiniz, bir deneyin. Mesela "Digdeep" deneyebilirsiniz.

Ve ayrica bir dosya yoneticisi ile whatsapp turevi uygulamalardaki gecmiste gonderdiginiz ve aldiginiz fotograflari bulabilirsiniz."Nomedia" uygulamasini indirip bir bakin.
  • Konudan bildirim gelmiyor .

Valla benim önerim üst segmentte o aralıkta One plus 7 pro olacaktır. Fakat yasal yollardan ülkemize gelmiyor satılan cihazlar hep malum yöntemle kayıtlı cihazlar.

Kendim şu an 9t pro kullanıyorum kamerasını başarılı buluyorum. Eksi olarak kamerasında Optik sabitleyici yok (OIS) BU cihazın daha düşük işlemcili düz modelini de inceleyebilirsiniz aynı batarya daha az güç tüketen bir işlemciyle birleşince telefonu zırt pırt şarja takma ihtiyacı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tshangedd

irili ufakli baska programlar var hepsini kurtaramasaniz bile cogunlugunu kurtarabilirsiniz, bir deneyin. Mesela "Digdeep" deneyebilirsiniz.

Ve ayrica bir dosya yoneticisi ile whatsapp turevi uygulamalardaki gecmiste gonderdiginiz ve aldiginiz fotograflari bulabilirsiniz."Nomedia" uygulamasini indirip bir bakin.

Alıntıları Göster
    ilginiz için tekrar teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Konudan bildirim gelmiyor .

Valla benim önerim üst segmentte o aralıkta One plus 7 pro olacaktır. Fakat yasal yollardan ülkemize gelmiyor satılan cihazlar hep malum yöntemle kayıtlı cihazlar.

Kendim şu an 9t pro kullanıyorum kamerasını başarılı buluyorum. Eksi olarak kamerasında Optik sabitleyici yok (OIS) BU cihazın daha düşük işlemcili düz modelini de inceleyebilirsiniz aynı batarya daha az güç tüketen bir işlemciyle birleşince telefonu zırt pırt şarja takma ihtiyacı olmuyor.
    Yakınım da bir mağazada teşhir note 9 4.500 tl veriyor tesadüf buldum
    tabi daha pazarlik yapılabilir 2 yıl garantili ihale ile mediamark teknosa gibi mağazalardan alınmış kulaklık yok almaya degermi sizce ?
    Suan medimarktada indirimde 5.900 tl gördüm uygun olur diye s serisi bakıcakım ne önerisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xioami Note 10
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_10-9936.php

Şu anda fiyatı 6.000 civarında. 2-3 aya 5.000 civarlarına düşer sanırım.
    İsterseniz bir araştırın performanslı ve şık bir telefon.

5260 mAh pil var. Sanırım pil ömrü de uzun olur.
  • İçinde kulaklık yoksa o cihaz benim gözümde 2 ci el kategorisine girer.

İhale falan değil fixpack cihazıdır o Samsung'un geri ödemeli değişim kampanyasıyla geri dönmüş cihazlar.

Riskli uzun süre çalışmış ise amoled yanığına çok yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Aralık 2019; 17:5:47 >
  • Degerli Arkadaşlar Note 4 lere gcam yükleniyormu rootsuz bilgisi olan varmı
  • Benim de note 4 anakart bir sabah gitti telefon açılmadı bir daha. Ankara'da bir telefoncuya gönderdim. Youtube'da note 4 tamir videosu mevcut. Hafızasına ulaşabilmek için boot ekranına gelebilsin dedim. Anakartta birşeyler değiştirmiş boot ekranına gelmiş telefon. Telefona root yapıp recovery menüsünden dahili hafızaya erişim sağladım ve içindeki bana gerekli dosyaları alabildim. Sonra telefonu sıfırlayıp tekrar aynı telefoncuya geri gönderdim. Ancak anakart tamiri mümkün olmadı. Note 4 anakartlarında bu sorun kronik olabilir. Yurtdışında açılmış konular var bu konuda. Cihazım kenarda yatmakta iken bir arkadaşımın eşinin note 4'nün düşme sonucu ekranın bozulduğunu öğrendim. Bana satar mısın dedim, olur dedi. 300 TL'ye kutusuyla beraber telefonu aldım. Anakartını söküp, benim telefona taktım ve note 4'üm tekrar hayata döndü. Arkadaşımın da bilgilerini yedekleyip ona gönderdim. Ben bu şekilde hallettim. Ancak ne kadar daha kullanırım orası belirsiz. Ben de note serisinden devam niyetindeydim ancak bu fiyat aralıklarında artık eski cihazlarımla devam edeceğim gibi. Yeni telefon alacak maddi durumun mevcut ancak bu paraları haketmiyorlar bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

İçinde kulaklık yoksa o cihaz benim gözümde 2 ci el kategorisine girer.

İhale falan değil fixpack cihazıdır o Samsung'un geri ödemeli değişim kampanyasıyla geri dönmüş cihazlar.

Riskli uzun süre çalışmış ise amoled yanığına çok yakın
    Medimarktada bugün indirim Son günü 5.600 tl fiyat varken sıfır note 9 için vazgeçtim bin TL için riske girmeye değmez uzun süredir piyasayı takip etmediğim için fiyatlara hakim değilim ama mediamark bayağı uygun piyasadan s9plus s9 aralarında ne fark var bilmiyorum ama note 9 s10e bu Modeller arasında kararsız kaldım bozulan kadar kullanicilagim bi model istiyorum note 10 yada s10 plus fiyatları çok çok yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Benim de note 4 anakart bir sabah gitti telefon açılmadı bir daha. Ankara'da bir telefoncuya gönderdim. Youtube'da note 4 tamir videosu mevcut. Hafızasına ulaşabilmek için boot ekranına gelebilsin dedim. Anakartta birşeyler değiştirmiş boot ekranına gelmiş telefon. Telefona root yapıp recovery menüsünden dahili hafızaya erişim sağladım ve içindeki bana gerekli dosyaları alabildim. Sonra telefonu sıfırlayıp tekrar aynı telefoncuya geri gönderdim. Ancak anakart tamiri mümkün olmadı. Note 4 anakartlarında bu sorun kronik olabilir. Yurtdışında açılmış konular var bu konuda. Cihazım kenarda yatmakta iken bir arkadaşımın eşinin note 4'nün düşme sonucu ekranın bozulduğunu öğrendim. Bana satar mısın dedim, olur dedi. 300 TL'ye kutusuyla beraber telefonu aldım. Anakartını söküp, benim telefona taktım ve note 4'üm tekrar hayata döndü. Arkadaşımın da bilgilerini yedekleyip ona gönderdim. Ben bu şekilde hallettim. Ancak ne kadar daha kullanırım orası belirsiz. Ben de note serisinden devam niyetindeydim ancak bu fiyat aralıklarında artık eski cihazlarımla devam edeceğim gibi. Yeni telefon alacak maddi durumun mevcut ancak bu paraları haketmiyorlar bana göre.
    Ekran kartı degismesi gerekiyor daha önce garanti kapsaminda anakart değişmişti. Servis ekran kartı değişmeden bilgilere ulaşamazdım dedi. Çatlak kırık note 4 satanlar var ekranı alıp taktirsam bilgileri alana kadar işime yararlı acaba ? Benim note 4 aldigimdan beri kamera net çekmiyordu esimle aynı yerde aynı tonda çekiyoruz onun note 4 daha net ve bir çok sorunu daha vardı bu yüzden ramire değmez sıfır geçer masrafi

• Arka kamera odaklama sıkıntısı yaşıyor. Değiştireceğim. Orijinal kamera nasıl bulabilirim? Daha önce değiştiren oldu mu?

• Telefonun ekranını bozdum. Hayırlı olsun bana XD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum geçmiş olsun nasıl oldu düşürdün mü

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Sağolun.

Düstükten sonra ekranın en altı tek çizgi çizgi oldu. Arada sırada ekran gelmiyordu. Ekranın bazı yerlerinde mor mor noktalar oluştu. Sonradan büyüdü falan. En son sabah bir baktım. Ekran komple yok. Ne yapalım hocam. Sağlık olsun. Buraya kadarmış. Zaten sorunluydu. Bluetooth'tan tutun bataryaya kadar. En son ekran değişimi olacak.

Nazar çıktı diyelim :D

• Aynen hocam sağlık olsun yapacak bir şey yok
    Note 4 sağlamlığıyla bilinen bir telefondu çok mu sert düştü hocam
    Tekrar note 4 ile devam mı yoksa hemen yeni bir telefon alacak mısın

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Sert düştü :(

Hocam şuanlık telefon almaya niyetim yok. Tuşlu bir tane telefon var (GT-E1190). Derslerime odaklanacağım. Bilgisayarda Linux/Windows/Android yani 3 yazılım var. Arada android'e giriyorum. Mesajlara falan bakıyorum.

• Anladım hocam
    Dersler önemli iyi çalışmak gerek
    ben de fazla iyi çalışamıyorum yarım saat çalıştıktan sonra kafam dağılıyor dikkatim dağılıyor
    Hayırlısı olsun.
    kaç yıllık telefon olmasına rağmen note 4'ün de ekran fiyatı bayağı pahalı yav 500'den aşağı yok

• Dostlar merhaba şu an note 4 pubg de genel olarak nasıl performans veriyor
    Çok fazla kasma takılma oluyor mu

• excuse mi E kullanıcısına yanıt
    Kasıyor. Özellikle 4x 6x ve 8x dürbünlerde kasma oluyor. Refined Nougat Rom kurup oynadım. Sorun yoktu.

• 
Sayfa: önceki 39333934393539363937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.