Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38983899390039013902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin adınıza üzüldüm. Hepsiburada çoklu satıcı sistemine geçtikten sonra bozuldu. Umarım iade süreci hızlı olur ve başka sıfır Note 4 bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 28 Mart 2019; 0:23:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar son sürümde sorun yokmuş, bende öyle zannediyodum ama hard reset yapınca gayet güzel gidiyor

• Merhaba arkadaşlar

benim telefon usbden bilgisayara takınca çalışmıyor. Dosya transferi yapamıyorum.
    usb device not recognized diye uyarı veriyor. sorunu nasıl çözebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfara -- 28 Mart 2019; 7:3:7 >

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım benim cihazda bir değişiklik olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mesela gece 12'de şarjım 50 şu an 20 ye düşmüş

• Arkadaşlar merhaba,

Telefonu alalı 3 sene oldu. Ama şarj olayı artık can sıkıyor. AccuBattery ile 3 gündür test ettim. Şuanda pil kapasitesi %61 olarak çıkıyor. Pil ölmüş diyebiliriz. Ancak ben Deji ya da başka yan sanayi bir şey istemiyorum. Ama orijinal pil de bulamıyorum. Nereden bulurum ben bu bataryayı?
  • Teşekkür ederim. N11'de bir satıcıya sordum. Kapalı kutu dedi.Ama artık güvenmek zor.
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Meizu X8,Honor Play falan bakın hocam artık Note5 bile kalmamışken 4 almak iyice uçurum olur. Rastgele bir kullanıcı olarak da yazmıyorum bunu Note5'de Android 7 ile kaldı bazı yerlerde ciddi manada eksikliği çekiliyor. Zaten Google da bunun farkında ve eski sürümlerin üstünü çizmeye hazırlanıyor 64 bit'e tam geçiş için. Android 6'ya kadar çizecek ilk aşama için. İkinci aşamayı da tahmin ediyorsunuzdur. 6 ve 7'nin ölüm zamanı gayet de yakın sandığımızın aksine. Şu an tek derdim kullandığım birkaç uygulamanın desteğinin kesilmemesi. Geri kalanında arayüze de alıştık bir şekilde eski sürümün hezimetini de.
    Ya da 2000 liranın aşağısında getirebiliyorsanız temiz ikinci el Note FE'ye yönelin. Hiç değilse bu üç cihaz arasında Android 9 ile kapanış yapabilen tek telefon FE oldu. Uzun yıllar idare eder sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 28 Mart 2019; 12:3:16 >
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Ortalık sahtekârlarla doldu.
    Arada güvenilir olanlar varsa bile insanin güvenesi gelmiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

arkadaşlar son sürümde sorun yokmuş, bende öyle zannediyodum ama hard reset yapınca gayet güzel gidiyor
    bozkan arkadaşım yanlış anlamada bu son güncelleme ekim ayından beri çıktı çıkalı bitek sen memnunsun senin batarya sağlam :) ekim ayından bu yana bütün mesajlarını valla okudum. senin telefon modelimi başka pilimi başka yada ne bileyim ırkımı farklı anlamadım ama maşşallah allah zeval vermesin :D ha bu arada ben tahtakaledeyim sıfır kutusundan 4 batarya çıkarıp test ettim.hepsi su gibi akıyor.yani bataryalık hard fırmatlık bi durum değil..ki sorun format olsa PİT dosyası dahil 4 parçalı stokc rom şeklinde yüklüyorum..bundan dahada temizi zaten olamaz :) gene yanı gene aynı.aman sana nazarımız değmesin :D
  • sertacfilm kullanıcısına yanıt
    Hocam sen eski sürüme geçtin mi geçtiysen düzeldi mi

• Tahrandan 60 tl ye orjinal batarya aldım.
    Samsung bayiinden. Bir avm den.

• Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    Bataryadan memnun musunuz son gelen güncellemeyi yaptınız mı

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Memnun degildim.
    Uygun bir custom rom bakıyorum.
    Denemek istiyorum.
    Tavsiyelerinizi alabilirim.

şöyle izah edeyim, ama batarya 2 ay önce aldım bu arada onuda söyleyim orjinal pil...ilk güncelleme geldiğinde yaptım ve dediğiniz gibi sarj çok hızlı ve az gidiyordu, bu arada güncellemeden önceki sürüm bilgisayarımda 4 parçalı dosya olarak mevcut, sonra custom olaylarına girdim note fan android 7 romu kurdum rootlayıp, bir süre sonra hatalardan dolayı orjinal roma geçmek istedim ve bilgisayardan bir önceki sürümü flashladım, kurulumdan sonra hemen otomatik güncelleme olayını kapadım, hani biliyoz ya önceden güncelleyince az gidiyor, neyse, kurulum yaptım ve gene kullandım bir süre, ama sıkıntılıyız tabi yine custom romlar falan ve stock roma geri dönüş döngüsü...ama bu sefer dedimki bir öncekini kurup telefon temizken güncellemeyi hemen yapayım ve hard reset atayım, bu şekilde yapınca 1 hafta sonra anladımki son güncellemenin bir öncekinden hiç farkı yokmuş, pil ile 7 saat ekran süresi aldım...e şimdi bu deneyimlerimlerimle anladığım gerçeği paylaşmıyayım diyorsan eyvallah canın sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 30 Mart 2019; 10:19:21 >

Ha şimdi oldu.evvelki mesajlarında bu kadar detaylı anlatmamıştın.ayrica sende bu şarj sorununu yaşamışsın.. önceki mesajlarında sanki bu sorunla hiç karşılaşmamış havası vardı.. şimdi gelelim konuya..şuan önceki romdayim fakat ne hikmetse şarj hala hızlı tükeniyor.4 parçalı olmasina ragmen hala hizli bitiyor.ama senin yaptigini denememiştim.bugun senin yaptığını deneyeceğim.bakalim bi fark olacakmı.zaten son yazılımda gelen güncelleme batarya performans güncellemesi olarak geçmekte.deneme sonrası bilgi vericem olan biten hakkında.

👍ok inşaAllah düzelir, vatandan 169 tl ye orjinal pil almıştım tavsiye ederim, biraz pahalı ama kafan rahat olur

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Malesef recep önceki romda aynı şekilde.. Ya daha eskiye geçicem yada bozkanin dediği şekilde bi yukleyip deneme yapicam..cihaz yalama olacak neredeyse rom yüklemekte.. son çıkan custom romlardaysa farklı sorunlar var..en çok kullanılan note 7 de yazılımı ama ondada screen mirrong ekran yansitma çalışmıyor.

Tamamdır Bilgilendirme için teşekkür ederim

• farfara kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. 2 yıl önce mate 9 a geçmiştim telefon duruyordu. Reset atma problemi vardı. Geçen aklıma geldi bakayım dedim. Odin moda giriyor recovery moda giriyor wipe falan yapıyorum ama telefon açılmıyor. Odin moda alıp bilgisayara bağladığımda bu hatayı veriyor. Birtürlü telefona rom yükleyemedim. Sıfır pille denedim o da olmadı. Sıkıntı herhalde anakartta.

• 
Sayfa: önceki 38983899390039013902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.