Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38713872387338743875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

Nemesis eRobot Ditto

Pil ve sistem stabilitesi acisindan bu romlar arasi kayda deger fark goren var mi? Appler duzgun calissin, donup cokmesin ve sacma sapan wakelocklar ile pil gitmesin istiyorum. LOS14.1 kullaniyorum ama kamera iptal, mikrofon ses kaydi yapmiyor (gain cok dusuk) ve appler arada donuyor
    Bir kaç rom denedikten sonra tedybear v1 rom da karar kıldım.Bence en stabil rom o...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Telefonun imei kayıtlı olduğu klasör olan efs idi sanırım ona bi zarar gelme ihtimali var mı ?

Alıntıları Göster
    Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama tedbir olarak twrp den yedekleme yapabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: malibo

Bir kaç rom denedikten sonra tedybear v1 rom da karar kıldım.Bence en stabil rom o...

Alıntıları Göster
    1.5i kurup hata gördüğün oldu mu?

Parmak izi okuyucu hangi sürümde çalışıyor?

• Note 4 telefonumun ekranı kendiliğinden bozuldu. İlk önce ekran renkleri bozuldu sarımsı hal aldı hemen sonrasında da görüntü gitti siyah ekran oldu.

Bazen görüntüler satır satır geldi ama yine renkler bozukdu, nedenini telefoncuya sordum büyük ihtimal ekran gitmiştir dedi, iyi ihtimalle de ekrana görüntü veren film de sorun vardır dedi.

O zaman için 650 TL ekrana fiyat söylediler pil de bitik gibiydi ben de garantisi olmayan senelerce kullandığım telefona bu kadar para vermemek için yeni telefon aldim.

Ilk sorun elim de kalan bu Note 4'u nasıl değerlendirebilirim para edermi. Bu arızaya benzer durumla karşılaşan oldumu acaba ekran mi gitmişmidir yoksa başka bir şey olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnsfgl

Note 4 telefonumun ekranı kendiliğinden bozuldu. İlk önce ekran renkleri bozuldu sarımsı hal aldı hemen sonrasında da görüntü gitti siyah ekran oldu.

Bazen görüntüler satır satır geldi ama yine renkler bozukdu, nedenini telefoncuya sordum büyük ihtimal ekran gitmiştir dedi, iyi ihtimalle de ekrana görüntü veren film de sorun vardır dedi.

O zaman için 650 TL ekrana fiyat söylediler pil de bitik gibiydi ben de garantisi olmayan senelerce kullandığım telefona bu kadar para vermemek için yeni telefon aldim.

Ilk sorun elim de kalan bu Note 4'u nasıl değerlendirebilirim para edermi. Bu arızaya benzer durumla karşılaşan oldumu acaba ekran mi gitmişmidir yoksa başka bir şey olabilir mi?
    Anakarti bozuk olan note 4 sahiplerini bulup onlara satabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

1.5i kurup hata gördüğün oldu mu?

Parmak izi okuyucu hangi sürümde çalışıyor?

Alıntıları Göster
    Yeni sürüm yayınlandıktan sonra kurmak için kulkanıcı yorumlarını bekliyordum.Birçok kullanıcı karşılaştıkları hataları paylaşınca kurmaktan vazgeçtim.Parmak izi V1 sürümünde çalışıyor.

• Yeni nougat rom on numara 5 yıldız olmuş. Bu romdaki stabilite erobotta bile yok. Yağ gibi akıyor telefon. Şiddetle tavsiye ederim. Android 6.0 üzerine kurulu romlara artık göz ucu ile bile bakmıyorum. Bu rom hem 7.0 hemde stabilite stock romdan farksız. Tek handikapları parmak izi ve video çekmek için ayrı bi uygulamaya ihtiyacınız olması. Zaten ben gibi note 4 sürtürmatik parmak izini kullanmayanları hiç etkilemez bile

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Hocam rom benim de çok hoşuma gitti ama görüşme sırasında karşı tarafa kendi sesi belirgin bir şekilde yankı yapıyor du sonradan 5.2.1 İle ilgili bir yama verildi ama bu durum sizde nasıldır bilgi verir misiniz? Benlik bir hata varsa romu tekrar kuraym yada yama ile duzeldiyse

• kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün yaklaşıp 4 5 kere telefon görüşmesi yaptım. Hiçbir şekilde karşıdakiler kişiler sesim yankı yapıyor demedi bana. Hocam romu yüklerken twrp nin 3.2 sürümü var romun paylaşıldığı ana konuda özellikle o twrp ile yükleyin diyor ben ununla yükledim. Acaba siz twrp nin geçmiş sürümleri ile yüklediğiniz için mi sıkıntı oluyor

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki hocam hem eski twrp ile yükledim hemde xposed kurmuştum birdaha deneyelim bakalım müsait bir zamanda. Teşekkür ederim.

• WakingLifee kullanıcısına yanıt
    Evet hiç yok.
  • ayhantanis A kullanıcısına yanıt
    Galeri de fotoğraf silme ile ilgili problemler vardı çözüldü mu?

• Selamlar,

Telefonumun kızılötesi özelliği maalesef bozuldu. Kızılötesi gözü (IR Blaster) bazen bozlulabiliyormuş bu telefonlarda.

Alışveriş sitelerinde N910C için ön kamera modülü arıyordum, emin olmadığım için satıcılara bu modülde kızılötesi göz tümleşik mi diye soruyorum ama net yanıt alamıyorum maalesef.

Sanıyorum kızılötesi gözü, yakınlık sensörü, ön kamera aynı elektronik modülde bu telefonda ama bu bilgi doğru mıdır, bilgisi olan var mı acaba?

• Sizce En İyi Android 7 Rom Hangisi ? Note7fe 5.5 5.1 Hariç 5.5 İle İyice Battı çünkü Rom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowN -- 3 Aralık 2018; 20:44:19 >
  • KnowN K kullanıcısına yanıt
    Note 7fe kurduğuna göre telefonun n910c. lineage 14.1 unoficial ve rr nougat rom var başka da ne android 7 ne 8 ne de 9 rom yok telefona malesef linki buradan Bu telefonu neden ihmal ediyorlar anlamadım. Adam gibi stabil andorid 7 bile yok aslan gibi telefona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinemaker -- 4 Aralık 2018; 9:33:27 >
  • bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    %100 emin olmamakla birlikte birleşik olarak hatırlıyorum. Kızılötesi bozuktu, ön kameram bozulunca kamerayı değiştirdim, kızılötesi de çalışmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

%100 emin olmamakla birlikte birleşik olarak hatırlıyorum. Kızılötesi bozuktu, ön kameram bozulunca kamerayı değiştirdim, kızılötesi de çalışmıştı.
    Çok teşekkür ederim.

• cinemaker kullanıcısına yanıt
    Sorun Sammsung'da kaynak kodlarını paylaşmadığı için geliştiricilerin eli kolu bağlı oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba FE rom atmak istiyorum ama daha önce hiç rom atmadım ve bu romu kullanan birisi ile konuşup hem romun avantajları dezavantajları hem de kurulumu ile ilgili yardım alma şansım var mı?
  • İş dönüşü telefonu opetin araç yıkama yerinde düşürmüşüm 1 saatlik arama heyecanıyla telefonu suyun içinde buldum telefonda görüntü yok bozuldu dedim pirinç kurulama yaptım bekliyor bu arada mi8 e geçtim mecburen. Bakalım düzelirse kullanmayı düşünüyorum note4 ümü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 38713872387338743875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.