Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37713772377337743775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Drak44

Arkadaşlar telefon sessizdeyken sesliye aldığımda bir yarı sesi çıkıyor. Önceki android sürümlerinde yoktu bu ses.

Ya da telefon sessiz moddayken direkt titreşime almanın bir yolu var mı?

Bildirim çubuğundaki yolla arada mutlaka sesliye almak zorunlu.

Telwfon sessizdeyken ses açma tuşuna 1 kez bas direk titreşime alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bişey diyeceğim, ben bilgisayardada telefondada aynı kulaklığı kullanıyorum. Ama bilgisayardaki sesler daha basslı ve daha güzel net geliyor. Yazılımsal ve donanımsal olarak dts audi diye bir ses sistemi var. Telwfon için önerebileceğiniz sesi daha iyi yapan bir uygulama veya müzik oynatıcısı var mı?

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Poweramp yükle kardes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysalgurler -- 17 Ekim 2017; 13:41:58 >
  • arkadaşlar telefonum sarjdayken %92de takılı kalıyor belli bir süre sonra kısa sürede 93 94 95 96 100e kadar ilerliyor ne yapmam lazım 92de belli bir süre kalmasını engellemem için
  • quote:

Orijinalden alıntı: death5454

arkadaşlar telefonum sarjdayken %92de takılı kalıyor belli bir süre sonra kısa sürede 93 94 95 96 100e kadar ilerliyor ne yapmam lazım 92de belli bir süre kalmasını engellemem için

Pili telefon kapananA kadar bitir sonra şarja tak

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    sonra herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu bu kadar mı sadece hocam
  • gladio2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Eski sürümler gibi sesliye alırken ses gelmese iyiydi ama şimdilik böyle idare edicem gibi.

• btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Bu samsungun ekran ayarlarında bir şey olduğunu fark ettim. Çözümü nedir bilmiyorum ama mesela galerideki fotoya girdiğimde özellikle yüzler soluk duruyor ancak fotoyu tam açmadan yani sadece galeri menüsünde gördüğümde biraz daha canlı duruyor. Sanki yazılımsal bir şey gibi. Ekran ayarlarında uyarlanabilir ekran yazıyor. Yani aslında görüntüye göre renkleri değiştiriyor bu ekran. Bilerek mi yapıyor bunu samsung bilmiyorum ancak j7 2016 modeli bariz bir şekilde daha iyi idi fotoğraf konusunda. Xiaomi mi5'i hiç saymıyorum bile o daha da iyi idi.
  • Ziong kullanıcısına yanıt
    Ben amoled sinemada kullaniyorum ama yinede oluyor dediginiz gibi degisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Note4'lere S8 yazılımı yüklendiğine dair youtube video'lar gördüm.

Galaxy S8 yazılımını Note4 'e yükleyen var mı ?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Note4 xda yazarak xda forumunun note4 exynos kismindaki romlardan herangi birini kurabilirsiniz suan 3 ana rom var air rom turk yapimi ama final yapti nemesis ve eroboot hala guncelleniyor destek acisindan nemesis yada eroboot onerebilirim hangisi hosunuza giderse rom yukleme islemi zaten aroma ile yapiliyor ama temel bilgiye googledan ulasabilirsiniz

• quote:

Belki son bir iki defa daha güvenlik güncelleştirmesi gelir de, genel anlamda Samsung firması bu telefona desteği kesti maalesef...

Bir de, Note4 telefona, bir başka Samsung cihazın official yazılımını uyumlaştırmaya çalışanların, çabası vardı. O da boş çıktı. Yani ;

Galaxy Tab2'nin android 7 yazılımı, Note4 için portlanacaktı.

Bu iş ile uğraşanlar hala portlayamadılar...

Portlayamadıkları için de, cortladılar !

Bekara karı boşamak kolay tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz04

quote:

Belki son bir iki defa daha güvenlik güncelleştirmesi gelir de, genel anlamda Samsung firması bu telefona desteği kesti maalesef...

Bir de, Note4 telefona, bir başka Samsung cihazın official yazılımını uyumlaştırmaya çalışanların, çabası vardı. O da boş çıktı. Yani ;

Galaxy Tab2'nin android 7 yazılımı, Note4 için portlanacaktı.

Bu iş ile uğraşanlar hala portlayamadılar...

Portlayamadıkları için de, cortladılar !

Bekara karı boşamak kolay tabi...

Herşeyi yaptılar da, bi bunu mu yapamadılar !?

• quote:

arkadaşlar telefonum sarjdayken %92de takılı kalıyor belli bir süre sonra kısa sürede 93 94 95 96 100e kadar ilerliyor ne yapmam lazım 92de belli bir süre kalmasını engellemem için

hocam bende de aynen dediğiniz gibi oluyor. birde yüzde 20 lerden aşağı inipte birde map gibi bir uygulamayı açınca direkt tel kapanıyor ve kapanmakla da kalmıyor sürekli açılmaya çalışıp samsung yazısında kalıp tekrar reset (bataryayı çıkarana kadar) yapıyor. siz ne yaptınız herhangi bir çözüm bulursanız bana da özelden yada alıntı yaparak paylaşımda bulunursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar stock romda olup da teli güç tasarrufu modunda kullananlar, statusbar ın o iğrenç gri renginden benim gibi nefret ediyorsanız STATUS diye google play de root gerektirmeyen ve ücretsiz, hiç de fena sayılmayacak bir program önermek isterim. şayet sizin daha güzel uygulama yada yöntemleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • fatpo kullanıcısına yanıt
    bende aynı konudan muzdribim ama cözüm bulamadım.senin söylediğin pro fena degil ama.lolipop un status bar ve güç tasarrufu efsaneydi,hem gti olmuyordu hrmde siyah beyaz secenegi vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 18 Ekim 2017; 22:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

hocam bende de aynen dediğiniz gibi oluyor. birde yüzde 20 lerden aşağı inipte birde map gibi bir uygulamayı açınca direkt tel kapanıyor ve kapanmakla da kalmıyor sürekli açılmaya çalışıp samsung yazısında kalıp tekrar reset (bataryayı çıkarana kadar) yapıyor. siz ne yaptınız herhangi bir çözüm bulursanız bana da özelden yada alıntı yaparak paylaşımda bulunursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

valla hocam o arkadaşın dediğini yaptım da pek bir fayda etmedi.Siz de bulursanız haber verin bana da.Bende araştırma içerisindeyim

• Aslında bu başlığın sorusu değil ama ben ultra güç tasarruf modu ile note 4 romu ile tanıştım sanırım sizlerden biri yardımcı olabilir.

Benim cihaz rootlu olduğu için ugtsm'u listesine istediğin uygulamayı ekleyip kullanıyorum fakat annemin tabletin 9 uygulama ekleme yeri mevcut olmasına rağmen listede sadece 6 uygulama mevcut. Bu şekilde çok kullanışsız bunu bir yöntemi var mı rootsuz cihazda ?

Sadece kitap okuma uygulanması çalışıyor ve onu ultra güç tasarruf modunda çalışmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 19 Ekim 2017; 21:30:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun sarj olma süresi çok çok uzadı.Yüzde 10 lardan yaklaşık 7 saatte ful doluyor.Hızlı sarjda ise hızlı bir şekilde oluyor.Yeni pil mi almam lazım? Servisin ücretsiz verme durumu olur mu yoksa direkt internetten alayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

arkadaşlar stock romda olup da teli güç tasarrufu modunda kullananlar, statusbar ın o iğrenç gri renginden benim gibi nefret ediyorsanız STATUS diye google play de root gerektirmeyen ve ücretsiz, hiç de fena sayılmayacak bir program önermek isterim. şayet sizin daha güzel uygulama yada yöntemleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

james fenn in programı mı dediğiniz ?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    evet aynen
  • 
Sayfa: önceki 37713772377337743775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.