Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37703771377237733774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosa'dan pil alınır mı? 130 lira da çok pahalı ya.
  • Belki son bir iki defa daha güvenlik güncelleştirmesi gelir de, genel anlamda Samsung firması bu telefona desteği kesti maalesef...

Bir de, Note4 telefona, bir başka Samsung cihazın official yazılımını uyumlaştırmaya çalışanların, çabası vardı. O da boş çıktı. Yani ;

Galaxy Tab2'nin android 7 yazılımı, Note4 için portlanacaktı.

Bu iş ile uğraşanlar hala portlayamadılar...

Portlayamadıkları için de, cortladılar !
  • pili vatan teknosa gibi yerlerden alın ya da samsungdan.
    nette satılan orjinal denenler orjinal değil.
    100 tl ye vatandan aldım 3-5 ay önce memnunum.
    telefonculardan orjinal diye 60-70 tl aldıklarım 5 para etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

Beyler şaka gibi ya kos koca note 4 te 5.1.1 sürümünde kamera deklanşör sesi kapatma yok çıldırıyorum. Fotoğraf çekerken telefonu sessize almak zorunsa kalıyorum bi foto çekince herkesin dikkatini çekiyor ses. Sistem seslerini 0 a düşürdüm 6.0 da böyle kapanıyodu 5.1 de yok. İlla root atmak gerekiyormuş. Nasıl böyle bişeyi düşünemezler anlamış değilim.

Kamera sesini kısma ülkelerdeki yasalara göre bazı ülkelerde var bazılarında yok mesela spo2 ölçümüde bazı ülkelere giden note 4 lerde yok.

Neyse zaten geri döndüm son sürüme.

Kamera sesi dışında, ekran kapalıyken not alınmaması, aldığım notu hatırlatıcıya bağlayamamam sebeplerinden dolayı son sürüme geri geldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki almaya değer mi? Şuan öğrenciyim ve 130 lira çok geliyor gözüme. Bir kahveye 10 lira verirken çok gelmiyor aslında ama teknolojiye para harcamayı sevmiyorum. 60 liraya powerbank almıştım 6 ay önce. Artık şarj telefonu kullandığımda 1 saat zor gidiyor. 3 sene oldu alalı.

Telefonu 2 sene daha kullanma niyetindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim iki yıllık note 4'ün sin pil durumu. Full 4.5g kullanımda ki durumu iyi bence. Oyun sadece 15 dk okey oynadım. Onun dışı sosyal medya ve internet.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Benim iki yıllık note 4'ün sin pil durumu. Full 4.5g kullanımda ki durumu iyi bence. Oyun sadece 15 dk okey oynadım. Onun dışı sosyal medya ve internet.

Android sürümü ne?

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    6.0.1 son güvenlik güncellemesini yapmadım. Yani 1 temmuz yaması hala. Bende 2 yıllık bir pil ile ve mobil olarak iyi süre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Hocam peki almaya değer mi? Şuan öğrenciyim ve 130 lira çok geliyor gözüme. Bir kahveye 10 lira verirken çok gelmiyor aslında ama teknolojiye para harcamayı sevmiyorum. 60 liraya powerbank almıştım 6 ay önce. Artık şarj telefonu kullandığımda 1 saat zor gidiyor. 3 sene oldu alalı.

Telefonu 2 sene daha kullanma niyetindeyim.

Deji pil alın yarı fiyatına güvenli ve uzun ömürlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Ekim 2017; 20:56:23 >
  • patlamasın? :(
  • Hocalarım bir şey de şunu sorcam, ben yeni batarya aldığımda powerbank kullanmaya devam edeyim mi? Powerbank'i Teknosa'dan aldım mavi bir şey.
  • Yav ben tasarım olarak note 4 ü çok seviyorum arkası deri gibi keşke note 5in arkası da böyle olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: knnolg

Yav ben tasarım olarak note 4 ü çok seviyorum arkası deri gibi keşke note 5in arkası da böyle olsa

Tasarım açısından note 7 den sonra piyasada ki en iyi telefon benim gözümde.

Ama tek kötü yanı note serisinin en geniş telefonu olması. Bu özelliğinden dolayı tek elle tutulan en zor note telefonu. Note 8 bile uzun olmasına rağmen ince olmasından dolayı daha kolay kullanılabiliyor. Tek elle kullanmayı, ekran küçültme modunda bile zorlaştırıyor bu olay. Hele bide kap varsa telefonda daha da zor tek elle kullanmak. Parmakları uzun biri olmama rağmen tek elle kullanmakta zorlanıyorum bu genişliği yüzünden. Onun dışında kusursuz bir tasarımı var. Hele ki arkasının verdiği o premium görüntü hiçbir telefonda yok.

Tabi bunlar zevki meseleler kişiden kişiye değişir.

Ama şahsen S6 tipindeki telefonları pek sevemiyorum. S6 jenerasyonundaki iğrenç sarımsı renk telefondan çok soğutuyor beni. Note 5 te S6/edge gibi bir tipe sahip o yüzden tipini çok sevemedim bende. Ama S6/ edge telefonlaeından yinede daha güzel note 5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 15 Ekim 2017; 4:14:22 >

• baysalgurler B kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi değil ama deneyimime dayanarak işi garantiye almak diyelim.
  • Arkadaşlar bu telefonla youtube'dan video izlerken karanlık sahneleri haddinden fazla karanlık yapıyor mu sizde de? Parlaklığı arttırmama rağmen çok karanlık yapıyor videoları. Ayrıntılar kayboluyor. Mesela samsung j7 2016 ile kıyaslama imkanım oldu. Kesinlikle her açıdan j7 2016'da çok daha iyi gözüküyor videolar.

Ayrıca telefondaki diğer bir sorun da ön kamerası. Xiaomi mi5 ve samsung j7 2016 modelleri ile kıyasladığımda renklerin çok soluk olduğunu görüyorum. Sizde de böyle mi? Ekran jelatiniyle falan mı bir alakası var anlamadım ama bana renkler çok soluk geliyor.
  • Parlaklık otomatik ise kaldırın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziong

Arkadaşlar bu telefonla youtube'dan video izlerken karanlık sahneleri haddinden fazla karanlık yapıyor mu sizde de? Parlaklığı arttırmama rağmen çok karanlık yapıyor videoları. Ayrıntılar kayboluyor. Mesela samsung j7 2016 ile kıyaslama imkanım oldu. Kesinlikle her açıdan j7 2016'da çok daha iyi gözüküyor videolar.

Ayrıca telefondaki diğer bir sorun da ön kamerası. Xiaomi mi5 ve samsung j7 2016 modelleri ile kıyasladığımda renklerin çok soluk olduğunu görüyorum. Sizde de böyle mi? Ekran jelatiniyle falan mı bir alakası var anlamadım ama bana renkler çok soluk geliyor.

ben oyle bi sorun yasamadim ekranda

on kamerayi kapatan koruma cami kullanmayin,ayrica kameraya toz filan kacmis olabilir,benim on kameraya da toz girmisfotolari editliyorum cektikten sonra zaten

• Note4'lere S8 yazılımı yüklendiğine dair youtube video'lar gördüm.

Galaxy S8 yazılımını Note4 'e yükleyen var mı ?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.
  • Ziong kullanıcısına yanıt
    Ön kameradan bende memnun değilim fotoğrafı çekerken iyi ama sonrasında galeriden açınca çok soluk çıkıyor bide üstüne kasıyor zaten eski telefonum s4 minim annemde yani bazen dönesim bile geliyor arka kameramızda çok dar açılı çekiyor s4 miniyle adeta dünyaları alıyormuşum kadraja
  • Arkadaşlar telefon sessizdeyken sesliye aldığımda bir yarı sesi çıkıyor. Önceki android sürümlerinde yoktu bu ses.

Ya da telefon sessiz moddayken direkt titreşime almanın bir yolu var mı?

Bildirim çubuğundaki yolla arada mutlaka sesliye almak zorunlu.

• 
Sayfa: önceki 37703771377237733774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.