Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3771. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37693770377137723773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar galeride "Klasör içinde klasör" gibi bir şeyi nasıl yapabilirim acaba ? 3.parti yazılım mı kurmam gerekiyor dersiniz ? 128 gb hafıza kartım var ve yaklaşık 40 kadar da farklı klasör var telefonumda.

Şimdiden teşekkürler 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• note 4 +camera fv5

5 sn pozlama

kameramizin degerini bilelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

Arkadaşlar bişey soracağım 6.0 da kamera deklanşör sesi sistem sesini kısınca kapanıyordu ama 5.1 de deklanşör sesini kapatmayı bulamadım. Nasıl kapatabilirim bunu?

Kamera içindeki ayarlarda deklanşör sesi var. Onu kapatırsanız ses çıkmaz.

Diğer cevap için teşekkür ederim. Çoğunluk 5.1.1'e dönme çabasında anladığım kadarıyla.
  • Note 4 için 7.1.1 tonu yok mu

• arkadaşlar note 4 den samsung j7 proya geçen varmı
    pil çok iyi diyorlar performans olarak da aynıdır gibi geliyor bana.
    kalemi pek kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

quote:

Arkadaşlar bişey soracağım 6.0 da kamera deklanşör sesi sistem sesini kısınca kapanıyordu ama 5.1 de deklanşör sesini kapatmayı bulamadım. Nasıl kapatabilirim bunu?

Kamera içindeki ayarlarda deklanşör sesi var. Onu kapatırsanız ses çıkmaz.

Diğer cevap için teşekkür ederim. Çoğunluk 5.1.1'e dönme çabasında anladığım kadarıyla.

Hocam kamera ayarlarında öyle bi yer yok. Yada ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

arkadaşlar note 4 den samsung j7 proya geçen varmı
    pil çok iyi diyorlar performans olarak da aynıdır gibi geliyor bana.
    kalemi pek kullanmıyorum.

J7 pro yu bilmiyorum ama j7 prime pil konusunda muhteşem, bi arkadaşta görmüştüm 3-4 saatlik erkan süresi ve neredeyse 2 gün önce şarj edilmiş haliyle %50 lerdeydi telefon. Ben telefonu 1 gün içerisinde max 4.5 saat ekran süresiyle kullanıyorum o da eğer 4G kullanıyorsam 3 saat kadar anca gidiyor. O yüzden 4G yi kullanmayı bıraktım:D

Bu arada J7 lerin radyasyon değerleri vücuda çok yüksektir. Tüm J7 ler avrupada 1.4 ten yukarı sar değeri verir. Eğer bir fikrin yoksa şöyle diyeyim. Bu sar değeri(vücut için diyorum hepsini, kafa için ayrı sar değeri veriliyor) note 2 de 0.36 note de ise 0.4 civarındadır. İphone lardada genelde 1 ve üstünde oluyor 7plus ta 1.39. Eğer sar değerini benim gibi kafaya takan biri değilseniz alın ama ben şahsen 1 ve üstü sar değeri olan telefonları almam zaten günlük hayatta her yerden radyasyon alıyoruz. O yüzden tavsiyem A serisindeki telefonlara bakmanız. Hme performans konusunda çok kayıp yaşamazsınız.

Ama Kafaya takan biri değilseniz dediğim gibi j7 pro değilde j7 prime almanızı tavsiye ederim. Hayatım boyunca daha iyi pil performansı veren bir telefon görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 11 Ekim 2017; 0:10:47 >

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    pil tamam ama performansda sıkıntı yaşarmıyım korkusuda var j7 proda.
    a serisinede bakabilirim.
  • Eski rom lara dönüş için illa çok parçalı rom mu kullanılmalı?

6.01 Mayıs ayı romuna geri dönmek istiyorum. Sammobile de tek parça olan var. O rom ile geri dönüş yapabilir miyim?

• yaky kullanıcısına yanıt
    Aynı android versiyonu içinde geri dönüş tek-çok parçalı rom farketmez. Android 5 e dönüş için çok parçalı rom mecburi.
    Kendim denediğim için yazıyorum.... android 6 N910CXXS2DQF4 romundan android 5 N910CXXS2CPC1 4 parçalı romuna sorunsuz geçiş yaptım. Bu romdan androis 5 N910CXXU1COI4 romunada sorunsuz geçiş yapmıştım. Bu romu pil açısından çok fazla övenler var. Ben hala denemedim.

Şu an android 6 N910CXXS2DQF4 romundayım. Aynı sınıftaki diğer romlara göre 4g si ve bluetooth bağlantı istikrarı daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rumuzumdur -- 12 Ekim 2017; 14:13:46 >
  • telefonun çekiminden şikayet eden arkadaşlara tavsiyelerim.

- android 6 N910CXXS2DQF4 romunda sabit yerimde 4g ilk bir kaç dakika full çekiyor ve bağlantı testindede bunu görüyorum. sonra aynı hat ve aynı yerdeki diğer samsung telefonun (a7 2016) çekimine eşitleniyor, düşüyor. Yani 4g bu romd fena değil. ekim 2017 ye kadar diğer romlarda bunun gibi çekebilen görmedim. Ayrıca e1 diyen romda bluetooth bağlantı hatası çok veriyordu.

- telefonda ayarlar-diğer ayarlar-mobil ağlar- şebeke modundan
    yalnızca gsm: kesinlikle işaretlemeyin. Bütün turkcell ve vodafonda 2g kesinlikle daha kötü çekiyor.
    sadece wcdma: Tavsiye ederim. 3g Turkcell ve vodafonda tüm türkiyede 2g ve 4g den çok daha iyi çekiyor.
    lte/wcdma/gsm: Çok internet kullanma durumunda bunu açın. Açtıktan bir kaç dakika sonra bakmayı ihmal etmeyin. Çekimi düşer ama bu düşüş 30mbt in üstündeyse sorun yok.

kolay şebeke modu değiştirme için direk o menüye götüren widget var. 2g-3g OnOff.

- Turkcell hediye ya da katlanan internetlerinde 4g sınırı bulunuyor. 70mbit sanırım. buna kıyasla telefonlarımz (n910CQ) 50 mbit falan anca çekebilir. şaşırmayın. Hediye internetlere dikkat.

- İnanmazsınız ama telefon kulesinden kulesine, zamandan zamana bile sinyal davranışı çok farkediyor. Şehir dışında bir 4g kulesi manyakça hızlara bizi çıkartabilirken (cat4 140mbit) daha iyi performans beklediğimiz şehir içi merkezi yerler bizi süründürüp 3g ye itebiliyor.

• rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Mayıs ayında yeni pil almıştım. O zaman 2 gün bekleme, 5 saat ekran süresi alıyordum. Onu dışında bir daha o değerleri alamadım. Müsait bir zamanda tekrar o romu denemek istiyorum.

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    j7 pro nun sesi çok az çıkıyor tavsiye etmem...
  • Kardes 5 romlara dönmek için parçalı olmasına gerek yok ben coj5 surumune çok rahat döndüm Odinle mümkün yanlış bilgi vermeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Private_88

j7 pro nun sesi çok az çıkıyor tavsiye etmem...

Çok haklısınız, bu telefondan annemize almıştık, herşeyinden memnunuz ancak ses gerçekten çok zayıf, ne yaptıysak arttırmayı başaramadık..
  • Beyler şaka gibi ya kos koca note 4 te 5.1.1 sürümünde kamera deklanşör sesi kapatma yok çıldırıyorum. Fotoğraf çekerken telefonu sessize almak zorunsa kalıyorum bi foto çekince herkesin dikkatini çekiyor ses. Sistem seslerini 0 a düşürdüm 6.0 da böyle kapanıyodu 5.1 de yok. İlla root atmak gerekiyormuş. Nasıl böyle bişeyi düşünemezler anlamış değilim.

• quote:

Beyler şaka gibi ya kos koca note 4 te 5.1.1 sürümünde kamera deklanşör sesi kapatma yok çıldırıyorum. Fotoğraf çekerken telefonu sessize almak zorunsa kalıyorum bi foto çekince herkesin dikkatini çekiyor ses. Sistem seslerini 0 a düşürdüm 6.0 da böyle kapanıyodu 5.1 de yok. İlla root atmak gerekiyormuş. Nasıl böyle bişeyi düşünemezler anlamış değilim.

hocam ben arab surumunu kullanıyorum ılk cıktıgı surumu 5.1 in onda var deklansor sesı ayarı..
  • güvenlik günceşlemesinden haber varmı.destek kesildimi yani note4 e

• quote:

Beyler şaka gibi ya kos koca note 4 te 5.1.1 sürümünde kamera deklanşör sesi kapatma yok çıldırıyorum. Fotoğraf çekerken telefonu sessize almak zorunsa kalıyorum bi foto çekince herkesin dikkatini çekiyor ses. Sistem seslerini 0 a düşürdüm 6.0 da böyle kapanıyodu 5.1 de yok. İlla root atmak gerekiyormuş. Nasıl böyle bişeyi düşünemezler anlamış değilim.

Kamera sesini kısma ülkelerdeki yasalara göre bazı ülkelerde var bazılarında yok mesela spo2 ölçümüde bazı ülkelere giden note 4 lerde yok.

• 
Sayfa: önceki 37693770377137723773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.