Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37523753375437553756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen'in ekran koruyucusu koca ülkede yok mu ya? Yana yana arıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Arkadaşlar, Samsung türkiye garantili bir cihazı yetkili servise verdiğimizde , servis bataryanın bu telefonla ile aynı kutuda geldiğini görebiliyor mu ?

yani telefon ve batarya seri numaraları eşleşmi geliyor ?

Evde 2 tane note 4 var, biri türkiye diğeri yurtdışı note 4. Yurdışı note 4 ün bataryası öldü, bunu Samsung türkiye ürünü ile yetkili servise versem sorun yaşar mıyım ?

birde batarya probleminde , telefonu da vermek zorunda mıyız? ve değişim süresi ne kadar ?

Ümraniye'deki serviste 20 dakika içinde telefonu geri aldım. Arkada test yapıyorlarmış. Önceden servisi arayıp sorun ama, ellerinde varsa söylüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BöyükHilmi

Telefona rom atmaya karara verdim bugün erobot v31 indirdim. sormak istediğim rom atarken kernel atmak zorundamıyız ? en verlimli şekilde nasıl rom atılır? erobot romdan memnunmusunuz yada başka bir rom mu önerirsiniz nemesis vb.

kernel zorunlu degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BöyükHilmi

Telefona rom atmaya karara verdim bugün erobot v31 indirdim. sormak istediğim rom atarken kernel atmak zorundamıyız ? en verlimli şekilde nasıl rom atılır? erobot romdan memnunmusunuz yada başka bir rom mu önerirsiniz nemesis vb.

Şuan erobot v31 kullanıyorum. Yüklerken sana soruyor hangi kernel i yüklemek istersin diye. Stock romun kerneli de var.

Genel olarak romdan memnunum. Çalışmayan özelliği yok. Gayet stabil

.Batarya da iyi gidiyor. Ekran süresi 2 saati deviriyor yoğun kullanımda.

Romu yüklerken süper wipe seçeneğini işaretlersen temiz bir kurulum yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilhans -- 11 Eylül 2017; 14:35:1 >
  • Hocam merhaba,
    Bende uygulamak istiyorum. Anladığım kadarıyla root yapmadan sanırım CWM/TWRP/PhilzTouch Recovery yükleyemiyoruz dimi ?
    Direkt stock room üzerine bu modları yüklemenin başka yolu var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcinto

Hocam merhaba,
    Bende uygulamak istiyorum. Anladığım kadarıyla root yapmadan sanırım CWM/TWRP/PhilzTouch Recovery yükleyemiyoruz dimi ?

maalesef yok hocam

önce cf root ile root sonra odin ile twrp yukleyin.ardindan modlari flashlayacaksiniz

• Teşekkürler hocam. Yeşilcinde bir yerde anlatmışlar. Stock room üzerine odin ile twrp yüklenebilir diye ama emin olmadığım için yüklemek istemiyorum.
  • quote:

Teşekkürler hocam. Yeşilcinde bir yerde anlatmışlar. Stock room üzerine odin ile twrp yüklenebilir diye ama emin olmadığım için yüklemek istemiyorum.

yuklenir hocam ben stock uzerine root ve twrp kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

Hocam merhaba,

maalesef yok hocam

önce cf root ile root sonra odin ile twrp yukleyin.ardindan modlari flashlayacaksiniz

selam,

epey oldu aşağıdaki linkte nougat 7.1 in note 4 yüklenmesi .çin çalışma yapılıyordu, bunu denediniz mi?

http://akillitelefon.com/2016/12/05/samsung-galaxy-note-4-icin-android-7-1-nougat/

• O zaman süpermiş. Root işlerine hiç bulaşmadım korkuyorum ama deneyeceğim. İlk önce cf root yapacağız, arkasından twrp kuracağız dimi ? Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonun içindeki bilgiler silniyor mu peki ? Bir de sen modları yükledin. Çalışmayan, sorun çıkaran bir şey var mı ? 3 sene oldu bu ekrandan çok sıkıldım gerçekten. Değişiklik yapmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

Note 4 şebeke problemi hakkında bu sitede bir çözüm anlatılmış...deneyen veya yazıdaki kodu giren varmı aranızda?( bknz foto)

site:https://recomhub.com/blog/fix-signal-problem-in-samsung-note-4/

Foto
    SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Yıldız ve kareyle girilen kodu yazınca herhangi bir menu açılmadı ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut777

quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

Note 4 şebeke problemi hakkında bu sitede bir çözüm anlatılmış...deneyen veya yazıdaki kodu giren varmı aranızda?( bknz foto)

site:https://recomhub.com/blog/fix-signal-problem-in-samsung-note-4/

Foto
    SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Yıldız ve kareyle girilen kodu yazınca herhangi bir menu açılmadı ben de.

Bende de olmadı .. Çok şebeke sıkıntısı da yaşamıyorum ama denemek için yaptım olmadı ..

• Arkadaşlar telefona rom atayım derken bomladı firmware upgrade encountered diye hata veriyor.Recovery dosyası verebilecek varmı acaba teşekkürler.
  • Arkadaslar 1 yil garantisi olan sag ust koseden cercevede ve ekranda ufak centikleri olan cihaz 1100 lira eder mi ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Buna bir çözüm bulacak varmı

• quote:

O zaman süpermiş. Root işlerine hiç bulaşmadım korkuyorum ama deneyeceğim. İlk önce cf root yapacağız, arkasından twrp kuracağız dimi ? Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonun içindeki bilgiler silniyor mu peki ? Bir de sen modları yükledin. Çalışmayan, sorun çıkaran bir şey var mı ? 3 sene oldu bu ekrandan çok sıkıldım gerçekten. Değişiklik yapmak istiyorum.

root ve twrp ile bilgi silinmez

modlarda sikinti yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Arkadaslar 1 yil garantisi olan sag ust koseden cercevede ve ekranda ufak centikleri olan cihaz 1100 lira eder mi ne dersiniz

1100 liraya hatasiz note 4 alabilmek varken ben olsam vermem

• Yorum icin tesekkur ediyorum. 1 ay onceye kadar note3 kullaniyordum taki kirana kadar. Acikcasi piyasayi suan tam bilemiyorum. Garantili olunca da fiyatini normal dusundum. Sanirim arastirmak lazim daha fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

Hocam merhaba,

maalesef yok hocam

selam,

epey oldu aşağıdaki linkte nougat 7.1 in note 4 yüklenmesi .çin çalışma yapılıyordu, bunu denediniz mi?

http://akillitelefon.com/2016/12/05/samsung-galaxy-note-4-icin-android-7-1-nougat/

ben custom rom kullanmiyorum hocam

eskiden cihazlarda ciddi farklar olusturuyordu ama yeni cihazlarda performans konusunda ciddi fark olusturmuyo zaten gorunumu modlarla degistiriyorum

stabilite yonunden stock rom daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Yorum icin tesekkur ediyorum. 1 ay onceye kadar note3 kullaniyordum taki kirana kadar. Acikcasi piyasayi suan tam bilemiyorum. Garantili olunca da fiyatini normal dusundum. Sanirim arastirmak lazim daha fazla.

daha birkac hafta önce ciziksiz note 4 leri 1200 liradan satisa koydu forumdan 2 kisi yanlis hatirlamiyorsam

iyi bi arastirmayla 1100 civarina alinir bence

ya da ben cok ölücü bi kafa yapisina sahibim

• 
Sayfa: önceki 37523753375437553756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.