Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
79.669
Cevap
469
Favori
2.653.325
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    4691 Mesaj
    Sar değerinden konu açılmışken . Şu karikatürü koyalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 16 Haziran 2017; 12:10:52 >

Orijinalden alıntı: cdemir

Sar değerinden konu açılmışken . Şu karikatürü koyalım.

Haha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    781 Mesaj
    Rehberdeki arama kaydı bölümünde mesajların görülmemesi için bir uygulama vardı ama marketten kalkmış. Sizlerin buna çözümü var mı?

|
    |

arkadaşlar bu uyarı çıkmaya başladı sarjim %25olunca.

normalde yoktu son güncellemeden sonra çıkıyor sanırım. nasıl kapatacağımida bulamadım. yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyupco -- 17 Haziran 2017; 10:46:52 >

• Yarbay
    4691 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyupco

arkadaşlar bu uyarı çıkmaya başladı sarjim %25olunca.

normalde yoktu son güncellemeden sonra çıkıyor sanırım. nasıl kapatacağımida bulamadım. yardımcı olur musunuz

Selam resimler görünmüyor.

Eğer %25 kaldıktan sonra reklama benzer bir bildirimle şarjınızın azaldığı vb. yazıyorsa peel remote uygulaması yapıyormuş bunu. Uygulama yöneticisinden dondurursanız sorun çözülür sanırım :)
    |
    |

• Yarbay
    4305 Mesaj

Hocam piyasası 1100-1000tl olacn cihazı 1600tl ye satmaya çalışmak ilginç...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ayberkatakan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam az demişsin. En az 2.000 demeliydin bence. Mesela bende note 2 var, 3.000 diyorum. Çünkü piyasada gerçekten böyle bi telefon yok.
    |
    |
    ayberkatakan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar. Telefonuma gelen en son güncelleştirme "N910CXXS2DQE1" koduyla başlıyor. Bu gücelleştirme herhangi bir probleme neden oluyor mu? Samsung Note 4'e 7 vermeyeceğini açıkladığından beri gelen güncelleştirmeleri biraz korkarak yüklüyorum.

|
    |

Çok sağolun hocam. Acaba menü geçişlerinde takılma falan var mıydı?

|
    |
    tohr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Menü gecisleri ve arayüz stock rom gibi hızlı.

|
    |
    LacWer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    tohr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben yükledim, zaten güncellemeden gayrı bataryam yavaş yavaş gitmeye başlıyordu onun dışında fazladan bir sorun yaratmadı bana, artısı da belki birazcık hızlanmıştır (en son eski bir güncellemede kaldıysanız)

|
    |
    Duncan Idaho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İyi forumlar suan son surum stock romdayim ama bazen beklenmedik tepkiler veriyor herangi bir rom onerirmisiniz iyimidir stock

|
    |
    Telefonu garantiye verdiğimde geçici olarak babamın eski iphone 6'sını kullandım 3-4 gün. Parmak izi tarayıcısında Apple fena tokatlıyor valla. 100 denemeden 90'ında rahat açtım telefonu. Note4'ü aldığımdan beri ara ara deniyorum, 100'de 10 anca başarılı olabiliyorum. İleriki modellerde nasıldır bilmem ama, N4'te parmak izi okuma olayı tamamen masal, yalan dolan.

Muhalefet olmak için söylemiyorum ama parmağınızı Note 4'e yanlış tanıtmışsınızdır yada sizin telefonda bir problem vardır. Çünkü ben parmak izi kullandığım zaman istisnasız açabiliyorum rahatça Note 4'ü.(Tek parmağımı telefon tutuş şeklime göre 30 haneye de kaydettim.) iPhone'un parmak izi sistemi daha iyi olabilir onu bilemem kullanmadım, fakat bizim telefonda da kolaylıkla açılıyor. Note 4'ün bu konudaki tek eksisi bence parmağı kaydırarak açmak zorunda oluşumuz.
    |
    |
    nighty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonuma artık rom atmaya karar verdim.Note 7 veya S8 (yapıldıysa) romlarından birini kurmak istiyorum stabil olması çok önemli. Eksileri artıları ile kurduğunuz romlardan önereceğiniz varmı? Birde hiç Kernel kurmuş birisi değilim kernel kurmak şartmı telefona.

Orijinalden alıntı: BöyükHilmi

Telefonuma artık rom atmaya karar verdim.Note 7 veya S8 (yapıldıysa) romlarından birini kurmak istiyorum stabil olması çok önemli. Eksileri artıları ile kurduğunuz romlardan önereceğiniz varmı? Birde hiç Kernel kurmuş birisi değilim kernel kurmak şartmı telefona.

Erobotu deneyin tek çalışmayan şey spo2 ölçümü.
    https://forum.xda-developers.com/note-4/development/rom-erobot-rom-note4-1-0-xxu2dpcb-t3357271
    Yüklerken stok kişiler stok mesajlaşma uygulamasını seçin kernelde stock olsun kurarken bunlar şeçiliyor ve ilerleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blumhouse -- 18 Haziran 2017; 16:38:58 >

• Teğmen
    101 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhaba benim telefonum şarjı %20 iken bir anda telefon kapanıyor ve şarj %0 gösteriyor batarya daha yeni aldım sayılır daha 4 ay falan oldu yani genel olarak sizde de böyle bir sorun var mı illa dışarıya çıkacakken powerbank dolaştirmak zorunda olmam beni artık bıktırdı yok mu bunun başka bir çaresi telefondan oldukça memnunum ama bu şarj sorunu beni oldukça bıktırdı

SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
30,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.