Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37473748374937503751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmydz

Hocam ben hala 5.1 deyim en sorunsuzu kesinlikle guncelleme yapmam satana kadar...goruntuden sikilirsam launcher yuklerim tamamdir...

Hocam 5.1.1 in hangi sürümü türkiye rom mu polonya mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • air rom v2 cok iyi olmus, twlefon kendine geldi biraz

• emozittin E kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende düşünüyordum da kendi götürme fırsatım olduğu için şanslıydım. Ümraniye servisini bi' arayıp sorun hocam, ben bilmiyorum. Batarya var mı diye de sorarsınız. Buraya da yazın ama, öğrenelim. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana kamerayı açarken 1 2 saniye telefonun içinde bişey çalışıyor gibi titriyor sanki kamera modülü bi makine gibi çalışıyor geri sessizleşiyor. Çalışmasında fotoğraf çekmesinde bir sorun yok ama bu ses sizde de oluyor mu sebebi nedir ki?

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Iyi günler iyi forumlar

Özellikle snapchat da çok oluyor.Düzelmesi için telefonu sallıyorum ben.Hemen hemen ois özellikli her telefonda (s6,s7,note 5) var bu sıkıntı.Yabancı forumlarda sayfalarca konuları var hatta. Yanlız değilsiniz

• gladio2 kullanıcısına yanıt
    Hocam arabistan romu

• beyler telefonum batarya yüzde 35 de iken birden hızlıca boşalıyor telefonum en son dün güncelledim bu sorunun sebebi nedir batarya 30 a felan kadar iyi geliyor sonra hurraaa sıfırı buluyor

• Genelde pil sorunlu olunca oluyor eger iki sene olduysa pili kullanali degistirme zamani gelmistir..

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.1.1 de facebook sürekli durduruldu hatası veriyordu. Facebook'a kullanıyor musunuz böyle bie durum var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

beyler telefonum batarya yüzde 35 de iken birden hızlıca boşalıyor telefonum en son dün güncelledim bu sorunun sebebi nedir batarya 30 a felan kadar iyi geliyor sonra hurraaa sıfırı buluyor

Benimde %5 in e gelince aynısı oluyor. 1 yılı geçti alalı batarya ölmeye başladığından o. Hızlı şarj yüzünden daha çok.

• Air rom u kullanan arkadaşlar karşılaştıkları hataları yazabilirler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 3 Eylül 2017; 10:10:25 >
  • Arkadaşlar son zamanlarda fark ettim ekranımda ghost screen var klavyem görülüyor arkada ve ayrıca bu şebeke vs sorunları artık sorun olmaya başladı bu tarz sorunlardan dolayı garantiye vereceğim;

birincisi ghost screen hatasını düzeltirler mi?
    ikincisi değişim vs mümkün mü?

samsung teknik servis nasıldır bu konuda?
  • Sanırım benim kızılötesi bomladı onun içinde servisle uğraşamam açıkçası sizin bu konuda çözüm önerileriniz var mı acaba Bir de S Pen de kullandığınız faydalı programlar var mı önerebileceğiniz şimdiden cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

Arkadaşlar son zamanlarda fark ettim ekranımda ghost screen var klavyem görülüyor arkada ve ayrıca bu şebeke vs sorunları artık sorun olmaya başladı bu tarz sorunlardan dolayı garantiye vereceğim;

birincisi ghost screen hatasını düzeltirler mi?
    ikincisi değişim vs mümkün mü?

samsung teknik servis nasıldır bu konuda?

Ghost screen garanti kapsamındaymış. Şebeke sorunu muallak. Düzelip düzelmeyeceğinin garantisi yok bildiğim kadarı ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şebeke sorunu berbat. Garantiden yeni telefon verdiler. Hatta anakartta değişti. Şebeke sorunu once yoktu. Yorumlarda Temmuz guncellemesiyle bu sorundan bahsediyorlar. Yolculukta telefon baz istasyonlarında geçiş yaparken gelen aramalar ulaşmıyor. Sinyal var telefon çekiyor ama ulaşılamıyor. 2-3 defa başına geldi. Sanırım 2G- 3G geçişlerinde sorun oluyor. Telefonu aç kapat yapinca veya şebeke seçince duzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 3 Eylül 2017; 21:9:56 >
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    @cdemir iyi bari onu halletsinler. şebeke sorunu için de pek umudum yok zaten ama deneyelim bakalım.

@andan44 hocam yeni telefon veriyorlarmı aslında onu öğrenmek istiyorum. Telefonu çok seviyorum ama iş gereği çok sık arama geliyor ve bazen arama yapıyorum yapmıyor yeniden başlatmam gerekiyor. Cihaz değişimi ya da para iadesi mümkün mü tüketici hakem heyetine gitsem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapz01 -- 4 Eylül 2017; 0:8:53 >
  • Arkadaslar telefonun son demlerini yasiyor gibiyim.

Soket bozuldu

Iki orjinal batarya bozuldu

Arka kamera odaklamasi iyice bozuldu. Cizir cizir ediyor video kaydi yaparken.

Şebeke malum artik tahammul edemiyorum.

Sizden oneri istiyorum.

S7 edge mi( edge olmasindan hoşlanmiyorum aslinda)

G6 mi (sd821 işlemci)

Note 5 mi( hafiza kart girişi yok) gonlum N5 de ama 2 yillik cihaz ve guncelleme miyadi doldu.

Siz ne diyorsunuz?

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    ıphone 6 ve üstünü tavsiye ederim maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

@cdemir iyi bari onu halletsinler. şebeke sorunu için de pek umudum yok zaten ama deneyelim bakalım.

@andan44 hocam yeni telefon veriyorlarmı aslında onu öğrenmek istiyorum. Telefonu çok seviyorum ama iş gereği çok sık arama geliyor ve bazen arama yapıyorum yapmıyor yeniden başlatmam gerekiyor. Cihaz değişimi ya da para iadesi mümkün mü tüketici hakem heyetine gitsem ?

Kardeşim önceki telefonum 7-8 kez servise gitti ve anakart dahil 7-8 parça değişti. Ona rağmen servis yeni telefon isteğimi kabul etmedi. Ancak tüketici hakem heyeti vasıtasıyla birebir değişim oldu. Samsung servisleri biraz ketum. Gerekli belgeleri topla ve zaman geçirmeden tuketici hakem heyetine Başvur. Önce tlf aldığın yere değişim isteğini iadeli tahattutle gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 4 Eylül 2017; 11:40:15 >

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    Hocam kalem kullanmiyosaniz kesinlikle s7 edge

• 
Sayfa: önceki 37473748374937503751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.