Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben denedim arkadaşım sonuçta çekim gücü olarak değişen birşey yok benimde iş yerinde çekim az idi ne fark etti böyle yapınca internet hızı baya bir düştü tekrar 4.5 G aktif ettim şuan daha iyi
  • Son zamanlardaki pil performansınız dedir.

6.0.1 ile 1 günü zor geçiriyo 1,5 senelik telefon.

Yeni pil mi almak gerekicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavye guzel oldu,calisiyor ama ayar dugmesine basinca klavye kuculme yok,onun disinda pano falan gayet iyi calisiyor,acaba kendi ozelligimi kucultme olmamasi,cunku yrni klavyenin ayarlarinda boyut degistirme ozelligi de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Erreguay

Son zamanlardaki pil performansınız dedir.

6.0.1 ile 1 günü zor geçiriyo 1,5 senelik telefon.

Yeni pil mi almak gerekicek

Evt yeni pil almak lazım.

• Son güncelleme ile pil çok çabuk bitiyor

• güle güle pil

Saat 2 olmadan %30a düştü bile

Neyse madem değiştiriceğim işyerinde de şarja takıcaz artık. Pilin ömrünü düşünmeden :(

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

sebeke sorunu olan arkadaslar sım karttan dırek 4.5g kullanımı kapatınız.evet 4.5 g kullanamayacaksınız ama telefon ayarlarında lte secsenız bıle cekım gucu full4-5 cızgı.hıc asagı dusmuyor nete fırıste o kadar cok ahamsaham derler ya o sekılde fark etmıyor.vıdeoları bıle bayagı hızlı acıyor.kısaca ne 4.5 g nede 3g ıkısının ortası 4g olarak baglanıyor sankı.ddenemenızı tavsıye ederım.
    sım kart 4.5g ayarını netten hesabınıza gırerek kapatabılırsınız.ornegın turkcell hesabım uygulamsı ıle cok basıt.

dediğini yaptım şuan telefon 3g de çalışıyor.
    iş yerinde çok iyi çekmiyordu bakalım senin tavsiyen işe yarayacak mı?

sonucu paylasabılırmısınız? ınternet hızınız o kadar fark edıyormu? sebeke cekım gucu nasıl?

Değişen birşey yok.

Eski haline çevirdim

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bana hem ing hem fr hemde tr lazım olduğu için yeni sürüm uymadı :)

• Aziz04 kullanıcısına yanıt
    Hocam baz aldığınız stock rom Türkiye romu mu?
    Samsung Sadece Türkiye stock romlarında Türkiye yaz saati yaması yayınladı.
    Sırf bu nedenle custom rom yüklemiyordum. Ama sanırım sizin rom Türkiye romu.

Bir de sildiğiniz 187 adet dosya/uygulamaların listesi var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HideSystem

verdiğiniz youtube linkinden "0:01 / 9:59 Toshiba WT8 A 102 windows 10 temiz kurulum rehberi" çıkıyor şuan en son sürüm 6.0.1 den 5.1.1 e dönen arkadaş varmı acaba hangi veriyonları yükleyerek 5.1.1 e dönebiliriz yardımcı olursanız sevinirim
    https://drive.google.com/drive/folders/0B_2BBoaWmyMSTDNibXVYNmVsUWs?usp=sharing
    burada ısıne yarayacak hersey var

1.sıradakı tek parcalı CPC1 romu onunlada donus yapabilirsiniz.ama yukleme oncesı guzelce bir wipe(temizlik islemlerini yapınız.).2.sıradakı 4 parcalı rom dıgerlerı hepsının ıcınde oldugu 7 part lı rar dosyası ısne yarayanı ındırebılırsın kendı uploadım.kolay gelsın

peki kitkata dönme şansımız varmı peki olursa süper olur kitkatı arıyorum resmen coj5 srümünden sonra dönemedik geriye ne yaptıysam olmadı

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba sms gönderebiliyormusunuz...? Ben gönderdiğimde hem gitmiyor hemde gönderilenelerde görünmüyor...?

• inventive kullanıcısına yanıt
    Hocam harika olur, elimi degemiyorum telefona korkudan, o kadar hızlı gidiyor şarj :)

• asiboldon kullanıcısına yanıt
    Türkiye romu. Tarih ve saat otomatik. Costum romlar gibi manuel ayarlamak gerekmiyor.

Gereksiz uygulama listesi var hocam.

Ben romu pc'ye aktardıktan sonra sistemden tek tek silmiştim ama böyle işkence resmen.

Flashlanabilir yapabilirsem upload edip link paylaşırım, yapamazsam listeyi paylaşırım siz root explorer ile listeye bakıp çoklu seçim ile silersiniz artık.

Gerçekten çok ama çok gereksiz dosya ve uygulama var. Ve sildikten sonra cihazda müthiş bir değişimin olduğunu farkedebiliyorsunuz.

Gerek ram, gereksede pil ve stabilite bakımından..!

• Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl daha garantisi olan tertemiz note 4 üme ne fiyat vereyim bir fikir verin

• vgengin kullanıcısına yanıt
    hıc denemedım donulur dersem yanlıs olur ama formda mesajını goren arkadaslar olur yardımcı olabılırler hatta azız04 arkadasımıza pm ozel mesaj at yardımcı olabılır.ıyı gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut71

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl daha garantisi olan tertemiz note 4 üme ne fiyat vereyim bir fikir verin

sıfır yenısı 200-2100 tl 1300-1500 arası ıyı bır fıat olur.temız cıhaz ıse.
  • Merhaba. Bende n 910h modeli note 4 var. Yurt dışı cihaz. Pasaport kayıtlı ama. Telefoncu işi değil getiren kaydettirmiş. Bir sorunum var. Görüşme sırasında sesim karşı tarafa çok iyi gitmiyor. Bir az bir çok gidiyor. Dalgalı gibi. 3g açıkken daha çok oluyor. Hiçbir yerde çözüm veya öneri bulamadım. Nasıl çözebilirim bu sorunu

Not: Ses kaydı yaptım mikrofon normal. Cihaz hakkında-durum kısmından sinyal değerlerine baktım 20 30 asu arası sürekli. Başka hat taktım yine aynı sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Teşekkürler. Bana hem ing hem fr hemde tr lazım olduğu için yeni sürüm uymadı :)

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    NT_4_PARCALI_ROM_5.1.1_COJ5 bu dosyayı indirdim açmak için şifre istiyor dosya şifrelenmiş
  • Aziz04 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Turkiye romu olması iyi oldu. Manuel saat dilimi ayarlasan da takvim uygulaması 1 saat geri kalıyor. Randevular için önemli bir konu.

Bir kaç önemli uygulama var benim için. Eğer onlar roma dahilse hemen yüklerim.

Emeğine sağlık.

• 
Sayfa: önceki 36293630363136323633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.