Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
391
Favori
2.803.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36243625362636273628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin telefonda sorun olmalı. Aynı telefonu kullanıyorum yağ gibi akıyor. Ne kasma ne şişme ki ek ekranlarda oldukça fazla widget kullandığım halde.

Temiz kurulum deneyin düzelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon ilk açıldığında 3-4 dk. Full çekiyor sonra 1 veya 2 kadmeye düşüyor. Telefon ile alakalı bir sıkıntı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

Arkadaşlar 5dk önce 550.64 MB güncelleme geldi sonra diyerek erteledim sizlerede geldimi bu güncelleme durum nedir..

Allah allah bu guncelleme Turkiye telefonlarina gelmis bir de N910CQ diyor

Ben denetliyorum denetliyorum yok

Siz subati da yüklemiş oradaki anabant no yapım no falan hep subat guncellemesinin

Guncelleme ile mart guncellemesi mi geldi hocam?

Hocam Aralık güncellemesi vardı 2 gün önce Şubat güncellemesi geldi şarjda iyi şuan için sorun sadece çağrı cevaplamada ses patlaması oluyor onu düzeltemediler..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Arkadaşlar 5dk önce 550.64 MB güncelleme geldi sonra diyerek erteledim sizlerede geldimi bu güncelleme durum nedir..

Allah allah bu guncelleme Turkiye telefonlarina gelmis bir de N910CQ diyor

Ben denetliyorum denetliyorum yok

Siz subati da yüklemiş oradaki anabant no yapım no falan hep subat guncellemesinin

Guncelleme ile mart guncellemesi mi geldi hocam?

Hocam Aralık güncellemesi vardı 2 gün önce Şubat güncellemesi geldi şarjda iyi şuan için sorun sadece çağrı cevaplamada ses patlaması oluyor onu düzeltemediler..

Tamamdir simdi anladim. Iki guncelleme toplu halde 550 mb olarak gelmis, ikisini ayri indirmek yerine

• ubeyaz U kullanıcısına yanıt
    Tam olarak yazan kapasitede olmaz zaten kartlar hdd ler hiçbir zaman bit byte meseleleri 64gb lık kartlarda 59gb civarı gözükür.

• Var ya şu telefonun garantisi bitsin direk stok roma geçeceğim. Her güncellemeyle kötüye gidiyor gibi gözüküyor telefon.
  • Chromosty kullanıcısına yanıt
    Kardes ben de Custom roma geçecem dedim ama stok roma geri döndüm ben tavsiye etmiyorum çok kötü Custom romlar PORT olduğu için duzgun calismiyor hep bi hata var o kadar rom kurdum bitane si düzgün çalışmıyor bence en iyisi kendi romu..

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Game tuner mi?

Evet yanlış yazmışım game tuner yüklemen lazım.

• WhiTeRaVeN kullanıcısına yanıt
    Bekle . Valla ciddi düştü bende daha önce dediğin ay iyiydi

Şarj süresi 5 saate kadar 4.5 saate kadar alıyordum ekran şimdi 3.5 saat alıyorum en fazla. Birdahaküni güncelleyimde yine sor söylerim. 😂

• Arkadaşlar 2 gündür durduk yere Ağ kullanilamiyor diye bir uyarı alıyorum sürekli çıkmaya başladı sorun nedir tam olarak ?

Not: WiFi bağlı bütün gündür evdeyim. Mobil veri açmadım hiç.

• Otomatik güncellemeyi kapattım buradaki yorumlara gmre güncelleyeceğim artık (en son şubatı kurdum sıkıntı yok şimdilik şeytan kulağına kurşun)

• quote:

Orijinalden alıntı: baysalgurler

Kardes ben de Custom roma geçecem dedim ama stok roma geri döndüm ben tavsiye etmiyorum çok kötü Custom romlar PORT olduğu için duzgun calismiyor hep bi hata var o kadar rom kurdum bitane si düzgün çalışmıyor bence en iyisi kendi romu..

Benim stoktan kastım telefon ilk çıktığında geldiği versiyona dönmek. Sanırsam bu telefon 4.4.2 ile çıktı piyasaya
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede başladı telefonu açıp kapatıyorum düzeliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem_uA C kullanıcısına yanıt
    Bunu al bana dua edeceksin

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 ŞEFFAF KRİSTAL KPAK BUMPER SİYAH

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-note-4-seffaf-kristal-kpak-bumper-siyah-P39014645

• Son dengesizliklerin nedeni uygulamalardan biriydi sanırım. Eski düzen devam ;)

• kim ne derse desin samsungun belkide sağlam ve alınabilecek tek telefonu note serisidir. özellikle 4 hiç üzmedi beni 2 yıldır.
  • avianca kullanıcısına yanıt
    Aynen bende ama note 8 i bekliyorum İNŞALLAH fiyatı manyak olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Aynen bende ama note 8 i bekliyorum İNŞALLAH fiyatı manyak olmaz.

böyle giderse en aşağı 3.5 ki 2 bin liranın üstünü bir telefona vermeyi ben doğru bulmuyorum. çünkü biz verdikçe onlar fiyatını daha da artırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubeyaz

Arkadaşlar wish den promosyonlu Original Transcend Micro sd Card Micro SD SDXC 256GB UHS-I
    kart aldım note 4 için 250 gb görüyor test etmem için program öneriniz var mı sizce nasıl bu kartlar...

blomhouse arkadasımızın dedıgı dogrudur 64 gb alırsın ama 58 -59 gb olarak.256 gb kartı 250 olarak gormende cok mantıklı dogru bır bırımdır.6 gb goremezsın normaldır.kart hafızamıktarları arttıkca gorunmeyen eksık kısım cogalır.daha oncelerı bırılerı bu konuda 1 gb 1024 mb olarak degılde 1 gb=1000 mb olarak hesapladıklarını ve cogu fırmanın bunu kucuk puntalı yazılarla belırtttıgını soylemıstı.tyanı aldıgın kart aslında 256 gb degılde 250 gb karttır.ama tum fırmalar 250 gb demez 256 gb der. gorursun ızın verılen mıktar odur.4k 60fsp/120ffsp yazma hızı var.bıldıgım kadar en az 30 M/s yazma hızı var.104 mb okuma hızı var uhs3 lerde .sayet cakma sahte degılse marka ıyı marka kalıtelı urtunlerı var bılgınıze.
    ayrıca note4 te bu kartı kullanamayabılrsın cunku 128 gb desteklıyor dıye resmı bılgı mevcuttur.son olarak gule gule kullanın hayırlı olsun fıatı nedır kac gunde geldı acaba? bılgı verebılırmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 13 Mart 2017; 11:21:34 >
  • o kadar yorum okudum ve kesınlıkle artık suphem kalmadı Samsung telefonları cınde tek fabrıkada uretmıyor.tasoronlara verılıyor bır ıspatıda pıllerı tasoron fırmalara urettıp sucu ustlerıne attıgı gıbı .cunku aynı model aynı marka telefon kımınde sebeke sorunu yok kımınde var.kımınde pıl sorunu yok kımınde var kımınde herıkısıde yok kımınde herıkısıde var.ıkı kısı aynı guncellemeyı yukluyor bırının pılı hemen tukenıyor bırının pılı daha gec tukenıyor (elbette kullanma farklılıkları vardır ama daha once kullandıkları ıstatıstıklere gore degerlendırdıklerıde acıktır) demekkı sansa kalmıs ıs.elektronık cıhaz almak sans ısıdır lafı gercek olmus oluyor.sorunlu cıhazlar demkkı gece vardıyasında calısan uykulu Çin li kardeslerımız uretmıs montaj etmıs herhalde.urun parcaları 1 degıl bırden farklı tasoronlara yaptırılmıs demekkı tum telefonları aynı testlerden gecırıp pıyasaya surmuyorlar uretılen serıden 3-5 alıp tamam deyıp gerıye kalan yuzbınlerce telefon oylece pıyasa suruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 13 Mart 2017; 11:40:35 >
  • 
Sayfa: önceki 36243625362636273628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.