Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok bende o şekilde anladım hocam. Benimde tercihim değişebilen batarya ve hafıza kartı takabilir olması nedeniyle note 4.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evranoz

One Plus 3

Özellikleri çok güzelmiş hocam. Mutlaka inceleyeceğim gidince. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Professor X

quote:

Orijinalden alıntı: andios

Selamlar note'daşlar.

Eşimin LG G3 telefonu garantisi bittikten 10 gün sonra anakart yanması nedeniyle çöp oldu. Servis 600TL dedi tamiri için zaten 2. el temizi o fiyata bulunacağından yaptırmaktan vazgeçtik..

Şimdi ben note 4 alalı 7-8 ay oluyor ve çok memnunum aynısından alayım dedim.

Ocak ayında da fransaya gideceğim 10 günlük. Orada buldum 300-400euro arası sıfır.

Note 4 ' e karşılık şunuda öneririm, bu fiyata şuda var yada bu daha performanslıdır kamerası daha iyidir diyeceğiniz bir model var mı? Sizlerinde önerilerinizi rica ediyorum.

Eğer kriterleriniz uygun ve garantili olması ise Xiaomi mi 5 var, hepsiburada'da 1300 tl bir şey bir yakınım aldı. Oldukça memnun. Performans olarak şöyle diyim, içinde Snapdragon 820 var, yani S7 edge'teki işlemci. Fiyat/performans adına fikir olması açısından yazdım. Öte yandan ZTE Axon 7, Huawei Mate 8, a7 2016, Lenovo p1,Lg g5, lg v10 gibi 2 bin tl altı başka cihazlarda mevcut.

Lg yi direk eleyip diğerlerini inceliyorum hocam :)
    Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar ekran koruyucu kullanmayan var mı? Varsa ekranının ne derece çizildiğiyle ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

• berkans kullanıcısına yanıt
    Beyler yeni note 4 aldım. Bana satan adam dedi ki içindeki şarjı bitir 16 saat şarja tak. Ben şarjı bitirdim ama 16 saat şarjda tutmak pek mantıklı gelmedi ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Londias

Beyler yeni note 4 aldım. Bana satan adam dedi ki içindeki şarjı bitir 16 saat şarja tak. Ben şarjı bitirdim ama 16 saat şarjda tutmak pek mantıklı gelmedi ne yapmalıyım?

Hocam dırek sarja takın aksam yatarken sabahta kalkın alın. 16 saat fılan gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sb_turan

Arkadaşlar ekran koruyucu kullanmayan var mı? Varsa ekranının ne derece çizildiğiyle ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

5 aydır ekran koruyucu herhangi bir kaplama malzemesi olmaksızın kullanıyorum. Şimdiye dek ekran ilk günkü gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Hocam dırek sarja takın aksam yatarken sabahta kalkın alın. 16 saat fılan gerek yok.

Teşekkür ediyorum bir sıkıntı olmaz demi, Şimdi tam 12de takarım sabah 9 da alırım 9 saat yeterli olur yani demi. Az veya fazla diye sıkıntı yapmaz.
  • Olmaz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Allah razı olsun bu telefonu zaten sizinle bir başkasının sayesinde aldım. Çok da mutluyum. Oldukça hızlı.
  • Gule gule kullanin hocam guzel telefon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    tekrardan teşekkürler .. aynen çok güzel cihaz :)
  • Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır note 4 kullanıyorum. Bu telefonla bıkac numarayı aradığımda karşıdaki kişi çok değişik gürültülü sesler duyduğunu soyluyor. Ben duymuyorum. Başka bi sim kart taktım onunla da ayni sey oldu. Servis bi arızası yok diyor. Var mı böyle buseyle karşılaşan?

• Belki birilerine faydamız dokunur.

SanDisk Ultra 200GB Micro SD (SDSDQUAN-200G-G4A)
    59$ - Dip Fiyat
    https://www.amazon.com/SanDisk-Ultra-200GB-Micro-SDSDQUAN-200G-G4A/dp/B00V62XBQQ

365 TL Net kâr = 166 TL
    http://www.sanalmarketim.com/sandisk-sdsdquan200gg4a-200gb-ultra-microsdxc-class-10-uhs1-90mbsn-bellek/p_64042

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Evet. :) telefonda özellik kapalı olunca düşük değer amperde akımda şarja devaö ediyor yani standart hale geliyor fakat açınca hızlı şarj dediğimiz yüksek amper akım çekiyor buda zaten %50 ye kadar. Yani bu Quick şarj aletlerimizi diğer Samsung bataryalarında da kullanabiliriz ve telefonumuzda hızlı şarj açık değilse standart değerle şarj eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: sb_turan

Arkadaşlar ekran koruyucu kullanmayan var mı? Varsa ekranının ne derece çizildiğiyle ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

Spen kullanırım diyorsan muhakkak ekran koruyucu almalısın.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar cok iyi hocam orjinal deme bunlar birde garantisi oluyor mu

• Arkadşlar polonya romu kullanan var mı. Türkiye romu çok sıkıntılı. Polonya romu iyiyse ona geçmeyi düşünüyrum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Teşekkür ediyorum bir sıkıntı olmaz demi, Şimdi tam 12de takarım sabah 9 da alırım 9 saat yeterli olur yani demi. Az veya fazla diye sıkıntı yapmaz.

Bu kulaklar teknik servisten cihazi degistiginde, teknik servis elemaninin da benzer seyleri duydu. 8 saat sarjda kaldin. Adam lydia teknik servisinde calisiyor, li ion pillerin altyapisindan habersiz. Yuh yani.

Yok hocam yok allasen. İstedigin gibi sarja tak,cikar yine tak yine cikar. Otobuste,arabada,vapurda sarj et ister 2dk sarj et, ister ful yap bir seycik olmaz.

Sadece ayda bir tam doldur bosalt yaparsiniz olur biter. Kalibrasyonmus neymis bunlar safsata

• quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

Fiyatlar cok iyi hocam orjinal deme bunlar birde garantisi oluyor mu

Tabiki :) Amazon, buradakilerden daha orijinal satar öyle söyleyeyim.

Sandisk'in garantisi uluslararası olması lazım imzamdaki Amazon rehberinde anlatımı var.
  • 
Sayfa: önceki 34383439344034413442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.