Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
79.624
Cevap
478
Favori
2.647.225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    1260 Mesaj
    |
    |

Orijinalden alıntı: tnrskr

Çok teşekkür ederim . Çok yardımı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Rica ederim. Bence kaliteli değecek ürünler.

|
    |
    trh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bir sorum olacak,Note 4 için android 7 sürümü bekliyoruz yada heves ediyoruz...büyük ihtimal 7 yi alamama durumu da olabilecek...sorum şu: bu meşhur 7 ,telefona gelmezse ne kaybederiz?...ahım şahım bir update midir? Ne fark var?...6 bizi,2 sene daha sırtlamaz mı? Birde root ile 7 yükleme muhabbeti nedir ?(doğan görünümlü şahin mi?)Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 20 Eylül 2016; 19:14:07 >
    |
    |

Vikings
    Hail Earl Ragnar!
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

Bir ay önceydi. Ankara kolejdeki servise vermiştim.

Hocam verdiğiniz servisin adresi bu mu ?

LİBYA CD.NO.8 KIZILAY/ANKARA, ANKARA, ÇANKAYA

Evet burası

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    PaTRaiN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5663 Mesaj

Arkadakilerde yanmadan alabilsek diye takip edenler mi acaba.

|
    |
    Professor X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet burası

Ben şebeke sorunu ve pilin az gitmesinden dolayı servise vermek istedim Etlik'te ki servise gittim. Telefonu almamak için direndi 4G de kullanma deyip çıktı işin içinden. Zorla telefonu verdim. Pil kaydını almadı şarj cihazı yanımda olmadığı için. Neyse deyip sustum. Şebeke sorununu halledin pil için tekrar getiririm dedim. 3 ay içinde getirirseniz para alırız deyip çıktılar işin içinden. Böyle saçma bir uygulama olamaz işinizi yapın dedim. Şimdi telefonun servisten çıkmasını bekliyorum. Çıktığı zaman Kolej de sizin verdiğiniz yere pil için servise vereceğim. Hücresel veri açmaya korkuyorum şarj çabuk bitiyor.

Orijinalden alıntı: MUST@F

Telefonunuzun üretim tarihi nedir. Phonw info *Samsung* uygulaması ile üretim tarihini öğrenebilirsiniz. veya bataryayı söktüğünüzde bataryanın arkasında kalan kısımda telefonun seri numarası vardır.
    4 karakter üretim yılını, 5 karakter ise üretim ayını belirtir.

Telefonu servise verdim hocam bakamadım o yüzden.
    |
    |

Bu fiyata sadece kablo veriyorlar valla...Hayırlı olsun.

|
    |
    QuexSeeL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsPompikGuys

Hocam sizlere bir sorum olacak.
    Bir arkadaşım note 4'nü garantiye verdi ve sıfır telefon gönderdiler.
    Kutusu açılmamış ve garantisi 10 ay daha devam etmekle beraber 1100 TL ye bana satacak.
    Sizce halen bu fiyata alınabilir telefon mu. çok farklı yorumlar okudum karar veremedim. beni 2 sene götürür mü rahat bir şekilde
    Şimdiden teşkkürler

1100 liraya bu özellikte başka bir telefon bulamazsınız. Bence kaçırmayın ;)
    |
    |

Orijinalden alıntı: PaTRaiN1

quote:

Evet burası

Ben şebeke sorunu ve pilin az gitmesinden dolayı servise vermek istedim Etlik'te ki servise gittim. Telefonu almamak için direndi 4G de kullanma deyip çıktı işin içinden. Zorla telefonu verdim. Pil kaydını almadı şarj cihazı yanımda olmadığı için. Neyse deyip sustum. Şebeke sorununu halledin pil için tekrar getiririm dedim. 3 ay içinde getirirseniz para alırız deyip çıktılar işin içinden. Böyle saçma bir uygulama olamaz işinizi yapın dedim. Şimdi telefonun servisten çıkmasını bekliyorum. Çıktığı zaman Kolej de sizin verdiğiniz yere pil için servise vereceğim. Hücresel veri açmaya korkuyorum şarj çabuk bitiyor.

Benim telefonu servise alırken de şarj cihazını sormuşlar, ama yine de almışlar. Olmadı şarj cihazınızı da yanınızda götürün.
    |
    |

• Yarbay
    5663 Mesaj
    Arkadaşlar bu özel mode dosyalarını sd kartta tutma şansı varmı acaba.

|
    |
    |
    |
    Hepsiburada (HB) den aldığım kitli batarya fos çıktı diye yazdım etiketi kaldırınca 3000 mah değeri yazıyor etiket üstündede 3220 mah kit ise korece araştırmalarım sonucu 56 89 tl hatta 100 tl üstü satan kişiler var sonuç olarak aliekspress de çinde aldığım batarya ile aynı yazılara sahip satıcıları görünce adamlar toplu alıp feci kâr ettiklerini gördüm piyasa resmen dolandırıcılığa dönmüş boşa para kaptırmayın aliekspress den alın linke bakın ve bense bataryanın resmine aynı üstelik linkini verdiğim satıcı aynı fiyata kit 2 batarya ve silikon kılıf veriyor . Puanlama ve alıcı görüşlerinede bakın.

2 X Not 4 Pil 3220 mAh 1 Beyaz Ev Şarj Cradle Için Samsung Galaxy Note 4 N910F N910V N910P N910C N910T Note4 EB-BN910BBE
    http://s.aliexpress.com/iQbYvUZf
    (from AliExpress Android)

Birde şunu belirteyim paranız GG ve HB gibi güvenli havuzda bekletiliyor 60 90 gün onaylama süreniz oluyor satıcı ile çeviri ingilizce ile iletişim kurabilirsiniz bundan da sipariş vericem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EndSpeed

Söyleyip söylememek arasında kaldım birşeyler anlatıyorum ama pek ciddiye alan olmuyor konuda günceş ve mesajım geride kalıyor geriye dönüp okuma zahmetindede bulunmuyorlar...
    Hepsiburada (HB) den aldığım kitli batarya fos çıktı diye yazdım etiketi kaldırınca 3000 mah değeri yazıyor etiket üstündede 3220 mah kit ise korece araştırmalarım sonucu 56 89 tl hatta 100 tl üstü satan kişiler var sonuç olarak aliekspress de çinde aldığım batarya ile aynı yazılara sahip satıcıları görünce adamlar toplu alıp feci kâr ettiklerini gördüm piyasa resmen dolandırıcılığa dönmüş boşa para kaptırmayın aliekspress den alın linke bakın ve bense bataryanın resmine aynı üstelik linkini verdiğim satıcı aynı fiyata kit 2 batarya ve silikon kılıf veriyor . Puanlama ve alıcı görüşlerinede bakın.

2 X Not 4 Pil 3220 mAh 1 Beyaz Ev Şarj Cradle Için Samsung Galaxy Note 4 N910F N910V N910P N910C N910T Note4 EB-BN910BBE
    http://s.aliexpress.com/iQbYvUZf
    (from AliExpress Android)

Birde şunu belirteyim paranız GG ve HB gibi güvenli havuzda bekletiliyor 60 90 gün onaylama süreniz oluyor satıcı ile çeviri ingilizce ile iletişim kurabilirsiniz bundan da sipariş vericem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sizi okuyoruz..ben şahsen hb den almaktan mesajiniz yuzunden vazgectim.
    n11 deki de 90 liraya satilan da mi sizin dediklerinizden acaba?

• Teğmen
    246 Mesaj

Büyük ihtimalle öyle farkındaysanız hiçbir satıcı garanti vermiyor fatura kesiliyor fiş kesiliyor bazıları onuda kesmiyor orjinal yazıyor bana kalırsa çok çok az sayıda orjinal batarya var bunu her satıcı elde edemez anca telefon bayileri veya bu işle uğraşan samsung bayileri servisler bile kıt kanaat değişim yapıyor geçen s5 mini batarya aldım orjinal genpa 2 yıl garantili ikisine 120 verdim hologram ile kutu üzerinde mühür vardı yurtdışından ithalat ile gelmiş nfc antenide var telefonların kutusundan çıkan ilk bataryada bile yok nfc anteni muhtemel yurtdışında kullanılan modellerin bataryası ve benim araştırmalarım sonucu birtek pda teknoloji note 4 orjinal bataryasını getirmiş satmış GG de ve sitesinde diğer tüm satıcılara mesaj attım 2 kişi ithalat ile getiriyoruz 3 ile 6 ay garanti verdiklerini söyledi buda zaten kullanım ömrüne tekabül ediyor sonra ölüyor istesende birşey yok satış stratejisi ve s5 mini bataryaları aynı performansı veriyor yani anlayacağınız kazandırdığınız her 50 30 40 60 80 90 100 tl bu adamla süper kar yaptırıyor deji benim için tek paramın karşılığını verecek batarya birde bu çin sitesindekini deneyeceğim nfc antenli etiket altına bakacam adamlar resmen kopyalamışlar herşeyini ayırt etmesi zor alt üst tabaka pin arası boşluk nfc anteni farkı etiket altı değerler ve en son olarak voltaj değeri bunlar yazılımla bile hallediyorlar sahte gözükme bakın resmini attığım bataryanın altındaki destek boşluk doldurma plastiği düştü geri yapıştırdım orjinali zorlasan çıkmaz belkide denemedim ama aynı yere çıkartırken tırnak atıyoruz sonuçta çıksa o çıkar durumlar bundan ibaret güvenmeyin illa alacam diyorsanız alın deneyin ama kısıtlı imkanlar dahilinde paranızı deji ile bile sokağa atmayın servisleri samsung bayilerini aşındırın.

|
    |
    trh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    197 Mesaj

Bundan 3 ay önce olay aynen şöyle oldu sisli cevahir avm gittim ordaki samsung bayi ne girdim 109 tl ye note 4 orjinal pili aldım ve çıktım. O günden bugüne pil kıtlığı başlamadı ise pil servis ve bayilerde var. Aldığım pil performans memnunum 1 aya kadar ekrani amoled yanigi sebebi ile değişme vereceğim bu arada eski pili de vereceğim 10 gün mus süre bari aradan oda çıksın

|
    |
    EndSpeed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.