Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30253026302730283029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemin ediyorum bu lg, huawei ne bileyim benzerleri gerizekali. Yav su not serisi gibi bir cihaza azicik kafa patlatsalar kose olacaklar. Hala tik yok adamlarda. Keske lg yapsa adam gibi bir cihaz. Kosa kosa gider alirdim. Su samsungun totosu kalkiyor da kalkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Pembeleşme değilde daha çok turuncu gibi

Farklılık gösterebiliyor ama kronik bi sorun olmaya başladı. Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara sordum geneli ısınmadan kaynaklı olduğunu düşünüyor yada telefonu şarjdayken kullanandıktan sonra bu sorunla karşı karşıya kaldığını düşünüyor.

• Arkadaşlar sizce gear s2 için ipad mini ve ilk gear ı takas etmek mantıklı mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Yemin ediyorum bu lg, huawei ne bileyim benzerleri gerizekali. Yav su not serisi gibi bir cihaza azicik kafa patlatsalar kose olacaklar. Hala tik yok adamlarda. Keske lg yapsa adam gibi bir cihaz. Kosa kosa gider alirdim. Su samsungun totosu kalkiyor da kalkıyor.

Katılıyorum dostum. Note serisine benzer bi telefon yapsalar iyi olcak. Samsung'un bi tarafı iyice kalkmış durumda. Özellikle şu son güncelleme resmen fiyasko

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Cok zor olmamali boyle bir telefon yapmak. Ama sanki bilerek yapmiyorlar. Mecburen samsunga mahkum kaliyoruz biz de. Buyuk ekran + hafiza kartı + cikarilabilir batarya oldugu icin aldim bu cihazi. Yoksa samsung dusunmuyordum. Not5 bu acidan bakarsak tam bir fiyasko oldu bence. Digerlerini zaten hic saymiyorum. Hep bir eksik oluyor

• Hocam oda parmak izi ile yapılabiliyor o açıdan demiştim.

• quote:

Cok zor olmamali boyle bir telefon yapmak. Ama sanki bilerek yapmiyorlar. Mecburen samsunga mahkum kaliyoruz biz de. Buyuk ekran + hafiza kartı + cikarilabilir batarya oldugu icin aldim bu cihazi. Yoksa samsung dusunmuyordum. Not5 bu acidan bakarsak tam bir fiyasko oldu bence. Digerlerini zaten hic saymiyorum. Hep bir eksik oluyor

Zemzunga mahkum kaldık dostum. Bi daha samsung almam hele o son güncelleme fiyaskosundan dolayı asla

Aynen arkadaşlar Son zamzung cihazım...note 4 THE AND benim için gittigi yere kadar kullanırım ne zaman kafasını yere koyar....O zaman Iphone alırım....Nasıl olsa zamzung Amiral gemisi bile 3 küsür bin eee daha ne den zamzung...? Servis rezalet müşteri Memnuniyeti rezalet....!!!

• http://samsung-updates.com

Şu adrese bakın J5 bile mm aldı....

• quote:

Orijinalden alıntı: Elseme

Aynen arkadaşlar Son zamzung cihazım...note 4 THE AND benim için gittigi yere kadar kullanırım ne zaman kafasını yere koyar....O zaman Iphone alırım....Nasıl olsa zamzung Amiral gemisi bile 3 küsür bin eee daha ne den zamzung...? Servis rezalet müşteri Memnuniyeti rezalet....!!!

Yok hocam 3300 6 ay sonra paralel 2500'e alırsınız

O degil bakiyorum simdi durumlara. Ben hicbir zaman ilk cikan cihazi almam. Yani genelde oyle yaparim. Telefon 1 sene gecerse fiyati duserse anca alirim. E bu duruma göre bakiyorum simdi. Not5 almam hayatta. G5 hosuma gitmedi onu da almam. S serisine ayarim zaten. Huawei desen ayri bir alem. Ne alacaz ya?

• quote:

O degil bakiyorum simdi durumlara. Ben hicbir zaman ilk cikan cihazi almam. Yani genelde oyle yaparim. Telefon 1 sene gecerse fiyati duserse anca alirim. E bu duruma göre bakiyorum simdi. Not5 almam hayatta. G5 hosuma gitmedi onu da almam. S serisine ayarim zaten. Huawei desen ayri bir alem. Ne alacaz ya?

Alacak telefon kalmadı hocam. Benim aklımda iphone var jb yapıp tadından yenmez heralde

Zaten 3bin vereceksek ohoo isimiz var. Yuksek fiyata ciktiktan sonra ya nexus ya iphone alirim. Avucunu yalasin bunlar

• quote:

Zaten 3bin vereceksek ohoo isimiz var. Yuksek fiyata ciktiktan sonra ya nexus ya iphone alirim. Avucunu yalasin bunlar

Aklımda iphone var ama. Kendim ipad kullandığım için zevkli oluyor. Kasma derdi de yok. Jb yaptım oh mis

Valla millet kullaniyor ama ben sevemedim bir turlu. Tabletini de telefonunu da. Kullanirken sanki varilin icine atip ayaklarima beton dokmusler gibi hissediyorum

• quote:

Valla millet kullaniyor ama ben sevemedim bir turlu. Tabletini de telefonunu da. Kullanirken sanki varilin icine atip ayaklarima beton dokmusler gibi hissediyorum

Jbsiz bende öyle dostum ama iphone jb ile daha zevkli oluyo

• komple ekran değişimi nin servis fiyatını bilen varmı acaba, ekran kirildida benim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Professor X

5.1.1 Tabanlı gayet hoş görsellere sahip Marshmallow teması. Notification Panel'e kadar yapmış adam.

http://forum.xda-developers.com/note-4/themes-apps/galaxy-note-5-theme-stock-tw-launcher-t3255109

Buda 6.0.1 için olanı;

http://forum.xda-developers.com/note-4/themes-apps/marshmallow-ui-theme-rounded-stock-tw-t3356343

5.1.1 deki launcher ler düzgün çalışmıyor hocam dikakt edin

Evet oyle diyorlar. Bir tecrube etmek lazim

• MuradinBronzeBeard kullanıcısına yanıt
    Yani şimdi gidip garantiye versek yeni sıfır telefon verirler mi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 30253026302730283029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.