Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
391
Favori
2.803.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon beklerken de bir miktar sarj tuketecek tabi ki. Gece ile sabah arasinda nerden baksaniz 8 saat var. %2 kaybettigini soylemissiniz. Bu da normal. 5 saat ekran suresi, toplam bekleme surenizle beraber kiyaslandiginda ancak mantikli bir yorum yapilabilir. Ama yine de normal gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orijinalden alıntı: x X x

Bir ürünün kalitesini en kalitesiz parçası belirler. Renault'a kalitesiz diyorsan Mercedes de Renault'dan kaliteli değildir.

Bu da "okuduğunu anlayamama" bıdı bıdına

sen git kumda oyna çocuğum!!!

Arkadaş sen nerden çıktın yagmur sonrası çıkan mantarlar gibi konuda huzur vardi oda gitti sayende

• andios kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Flash belleklerin yanında harddisklerinizi de bu yöntemle bağlayabilirsiniz telefonunuza. Note 4 bu manada yeterli enerjiyi verebiliyor harddiske.
    Fakat kendi 1TB harddiskimle deneme yaptığımda özellikle 720p+ çözünürlükteki filmlerde ara belleğe alma hızının yetersiz kaldığını, ara ara takılmalar olduğunu gözlemlemiştim. Bu durumlarda telefonda yer varsa filmi kopyalamak daha mantıklı.

• ertugmry kullanıcısına yanıt
    Ehehe :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

Arkadaşlar bende cam ekran koruyucu kullanıyorum ancak hiç memnun değilim, hem kirler yapışıp kalıyor hemde kalem ekranın üzerinde zor kayıyor, bana tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı

note4 ün ekranı gorilla glass 4 diye almadık mı arkadaşlar????
    gorilla glass 4 çok güçlü ve koruyucu bir cam zaten.... çizilmez ve kolay kolay zarar görmez... sizin piyasadan alacağınız her türlü cam koruyucudan daha dayanıklı bir malzemedir....
    bu cam koruyucuları tam bir pazarlama kandırmacası.... inanmayın..... telefonunuzun camı gorilla glass 4 gibi çok kaliteli bir cam ise piyasadan alacağınız en kaliteli cam koruyucunun ekstra br faydası olmaz sadece birilerini zengin edersiniz ama sizin paranız boşa gider... o kadar....

telefonumuz note4 büyük olduğu için onun tek bir riski var YERE DÜŞÜNCE KÖŞEDEN ALINACAK DARBE !!!!!!!!!!!!!
    zaten note4 en büyük hasarı düşme sırasında köşeden aldığı darbe ile büyük ekran çatır çatır çatlıyor.... kaliteli ve sağlam bir kılıfı yoksa ekrandaki cam korumanın hiçbir faydası olmuyor!!!!
    bir başka risk ise düşme sonucu ekran tam yüzeye yapışırcasına beton zemin ile öpüşünce oluyor ama bunda çok büyük hasar olmuyor... arada kalan hava yastık görevi görüyor ve çarpışmayı hafifletiyor ama yinede çatlama olma ihtimali var

ancak en ciddi zarar tam köşeden alınan darbe
    bu sırada hem ekran çatır çatır gidiyor hemde telefonun iskeleti bir daha düzeltilemeyecek şekilde kayıyor... yani tam PERT durumları

mısır giza piramitlerinden note4 çantamdan fotoğraf makinamı çıkarırıken aşağıya düşmüştü... köşelerinden zıplaya zıplaya belki 15-20 metre basamak şeklindeki piramit yamacından aşağıya düştü... bunu gören insanların çoğu vah vah der gibi dudak büktüler... içim gitti tabii.... ümitsizce telefonumu almaya aşağıya indim... bir ingiliz telefonumu eline almış inceleyip woowww filan diyip bana uzattı... eyvah dedim telefon tuzla buz.... meğer ise woowww demesi telefonun çizik bile almadan sapa sağlam kalmasıymış... zaten telefonu bana verirken kılıfın çok iyimiş dedi ve markasını aldı... aynı zamanda yukarı çıktığımda yanımdaki mısırlı arkadaşta kılıfın markasına hemen kaydetmişti... tam ürün reklamı gibiydi... filme alınsa yerinde olurdu valla :))))

İŞTE BU KÖŞEDEN ALINAN DARBE İÇİN EN BÜYÜK KURTARICINIZ ÇOK KALİTELİ VE TEKNİK OLARAK BU DURUM İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ KILIFTIR.....

size benim ve tavsiyem ile note4 kullanan arkadaşlarımın da kullandığı SPIGEN NEO HYBRİD kılıfı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum... parasının karşılığını kuruşu kuruşuna veren bir ürün....
    ANCAK TAKLİTLERİNİDEN SAKININ..!!!!!... piyasada spigen marka ürünlerin taklitleri var.... orjinal kendi sitesinden veya güvenilir (D&R gibi) satıcıdan alın... ucuza kaçmayın!!!!!

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-4-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid,PR-722.html

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

SPIGEN NEO HYBRID kılıf iki parçadır.... telefonu ekran hariç saran yumuşak ancak köşeleri takviyeli TPU kılıfa ilave kenarı çepeçevre saran sert bir çerçeve bulunur.... dolayısıyla köşelerden alınacak darbelerden telefonu koruyan piyasadaki en iyi kılıftır... ayrıca kenar kalınılığı telefonun kenarından 1mm daha kalın olduğundan telefonu ekranı üzerine yere düşürdüğünüzde ekran camı kesinlikle yer ile temas etmez ve arada kalan hava yastığı sayesinde telefonunuz düşmelerde cam kırılmasına karşı korunur.... ayrıca kılıf bu kalite ve koruma güvencesine rağmen abartı şekilde telefonu irileştirmez ve yine zarif bir halde görünmesine neden olur.... ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM... tavsiyeme uyarak bu kılıfı alanların hepsi % 1000 (yüzde yüz değil yüzde bin!!!) memnunlar.... ALAN MEMNUN ALMAYAN PİŞMAN

spigen neo hybrid kılıf kullanıyorsanız ekran korumasına hiç gerek yok...

önemli not: reklam gibi oldu ama ... cidden bir reklam değildir...... haaa spigen reklam parası verecek ise banka hesabını özelden gönderebilirim....

Hocam mesajlarınız gerilim filmi gibi. Gerek capslock açık vurgularınız, gerek mısırlılar, piramitler, ingilizler, piramitler. İlgiyle takip ediyoruz

• xxxerman X kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim cevabınız için.

• Karsinizda mahalle arkadasiniz yada bu konuda bilgisiz biri yok spigen kullaniyorum memnunum ama begenmedigim kismini soylemeye hakkim var herkesin kendi gorusu kendini baglar dayatma yapar gibi istediginiz kadar yazin kendi aklina yatani alir karsidaki..
    Bakin hulux bey ne guzel kendi gorusunu beyan etti onun soylediklerinide not ettim ama sonucta alip kullanicak kisi benim anlatabildimmi tercihim spigen armor oldu esimle begendik umarim memnun kalirimz ama veruste aklimda birdahakine onuda alabilirim 2 yila yakindir ara ara takip ediyorum burayi ilkdefa boyle bir konusma icerisinde oldum bir kilif nelere kadirmis:)
    Velhasil herkese iyi forumlar telefonuyla hayirli gunler yorum isteyen olursa kilif gelince neo hybrid ile kiyaslama yapar yazarim benim gibi kararsiz kalanlara yardimci olur belki yorumum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 12 Nisan 2016; 16:58:13 >
  • Arkadaşlar merhaba, öğrenmek istediğim bir konu var, Samsung'un "findmymobile" uygulamasını kullanan var mı, ne yaparsam yapayım cihazımı aktif gösteremedim. Neyi yanlış yapıyorum acaba, bilgilendirebilirseniz ya da bir kaynak iletebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x X x

Rica ederim.
    Flash belleklerin yanında harddisklerinizi de bu yöntemle bağlayabilirsiniz telefonunuza. Note 4 bu manada yeterli enerjiyi verebiliyor harddiske.
    Fakat kendi 1TB harddiskimle deneme yaptığımda özellikle 720p+ çözünürlükteki filmlerde ara belleğe alma hızının yetersiz kaldığını, ara ara takılmalar olduğunu gözlemlemiştim. Bu durumlarda telefonda yer varsa filmi kopyalamak daha mantıklı.

32g ile sonuç aldığım gibi 2tb 2.5'' lik hdd yide denerim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 12 Nisan 2016; 17:15:28 >
  • ElmaKent kullanıcısına yanıt
    hocam sağolun..... sıkıntı yok dalgamı geçiyorum... ben pek böyle şeylere kafamı takmam... takarsamda en fazla 60sn takarım.... keyfimiz bol olsun.....
  • Arkadaslar millet olarak tartisma fikir alisverisi ve sair hususlarda gercekten cok DUYGUSAL insanlariz. Halbuki bu kadar basit ve hayati olmayan bir konuda daha guzel usluplar olmali.

Spigen ile ilgili tavsiyem olacak. Gerek Note 3 telefonumda gerekse de Note 4 te hep kullandim. Son derece memnunum. Arkadaslarim da benden gorup aldilar. Kenardan gelecek darebelere karsi cok iyi. Ama biz bu telefonu bataryayi rahat degistimek icin de aldik. Yani NeoHybrid kilifin takilip cikarilmasi cok zor. O yuzden Spigen Capsule modelini incelemenizi tavsiye ederim. Bir senedir yuzlerce kez cikarip takmama ragmen en ufak bir deforme yok. Telefon da ayni aldigim gun gibi. Ayrica metal sertligi yok. Telefonun kenarlarinda cizilmeye sebep olmuyor. Cekim gucune olumsuz etkisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyefendi34 -- 12 Nisan 2016; 16:40:29 >
  • Professor X kullanıcısına yanıt
    hocam sağolasın..... profesör takipcilerime bir yenisi daha eklendi ne güzel yahu .... azıcık gerilim azıcık macera hayat tek düze olmuyor hocam... hayatı renklendiren farklılıklardır.... keyfiniz bol olsun
  • Arkadaşlar 5.1.1 için ultimate kernel kullandınız mi tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn3439

Arkadaşlar telefonum durduk yere şarj yiyo.Mesela gece %90ken sabah bi bakıorum %88 olmuş neden böyle? Bir de ekran süresi 5 saat gördüm sizce batarya normalmi?

Daha ne istiyorsunuz hocam gayet güzel , sonuçta bu elektronik bir cihaz illa boşta pil yiyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: asarman

6 polonya kullanan arkadaşlar kilit ekranınıza kilit açarken bir kasılma mevcut mu? O dalgalanma da kasma mevcut bende önemli değil ama dikkatimi çekti. Ve yenilik olarak bir fotoğraf paylaş dediğimizde üstte şununla paylaş kısımlarında sık görüşülen whatssapp kişileri atıyor sanırım otomatik direk gönderilebiliyor.

Aynen animasyon takılması bende de oluyor. Kapatıp açınca bir süreliğine düzeliyor. çok sıkıntı etmedim ben de :) kullanımda sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

quote:

Orijinalden alıntı: asarman

6 polonya kullanan arkadaşlar kilit ekranınıza kilit açarken bir kasılma mevcut mu? O dalgalanma da kasma mevcut bende önemli değil ama dikkatimi çekti. Ve yenilik olarak bir fotoğraf paylaş dediğimizde üstte şununla paylaş kısımlarında sık görüşülen whatssapp kişileri atıyor sanırım otomatik direk gönderilebiliyor.

Aynen animasyon takılması bende de oluyor. Kapatıp açınca bir süreliğine düzeliyor. çok sıkıntı etmedim ben de :) kullanımda sıkıntı yok.

Onceki sayfalarda takilma icin 4 parcali romun yuklenmesi tavsiye ediliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyefendi34

Arkadaslar millet olarak tartisma fikir alisverisi ve sair hususlarda gercekten cok DUYGUSAL insanlariz. Halbuki bu kadar basit ve hayati olmayan bir konuda daha guzel usluplar olmali.

Spigen ile ilgili tavsiyem olacak. Gerek Note 3 telefonumda gerekse de Note 4 te hep kullandim. Son derece memnunum. Arkadaslarim da benden gorup aldilar. Kenardan gelecek darebelere karsi cok iyi. Ama biz bu telefonu bataryayi rahat degistimek icin de aldik. Yani NeoHybrid kilifin takilip cikarilmasi cok zor. O yuzden Spigen Capsule modelini incelemenizi tavsiye ederim. Bir senedir yuzlerce kez cikarip takmama ragmen en ufak bir deforme yok. Telefon da ayni aldigim gun gibi. Ayrica metal sertligi yok. Telefonun kenarlarinda cizilmeye sebep olmuyor. Cekim gucune olumsuz etkisi yok.

Siparisimi vermeden once keske yorumunuzu gorebilseydim..gerci capsule o model heryerde yok artik powerbank kullandigimizdan takip cikarma sorunumuz yok ama cekim gucu sorunu yasiyoruz zati kilifta etken olabiliyorsa kötü oldu bu..

• @DoSöDoKöKo;

60 sn'mi? Böylelerini gereğinden fazla kafana takıyormuşsun. :)

Derin bir nefes al, 5'den geriye doğru say, 5..4..3..2..1..0, tamamdır. En fazla 10 saniye. Tecrübeli bir doktordan sana tavsiye. :)

Sağlıcakla.
  • TWRP recovery yüklediğimiz zaman Knox sayacı değişiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş bu telefonda ne zaman arama yerine girsem kişiler hep çift oluyor ayarını yapıyorum gene sonra eski haline dönüyor bir şekilde, arayacağım kişiyi ara yerine ismini yazıyorum 2-3 çift çıkıyor aynı isimden, nasıl düzelir bu tek sorunum şimdilik bu ?
  • 
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.