Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Root atmadan knox sayacı değişmez hocam
  • Beyler gear s in satışı durdu zannedersem hiçbir site de yok sizce samsung bayilerin de varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTC one m8

Beyler gear s in satışı durdu zannedersem hiçbir site de yok sizce samsung bayilerin de varmıdır
    Akıllı saat almak şu an akıllıca değil arkadaşlar.Ben aldım sony olandan en kralı bile güneşte halen zor okunuyor.Ayrıca bağlantı sorunları çok ve kapkara ekranla şık değil.Şu an 6s de var apple watch cihazımda.Apple watch gerçekten an itibıyla işini en iyi yapan cihazki oda çok sınırlı yeteneklere sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTC one m8

Beyler gear s in satışı durdu zannedersem hiçbir site de yok sizce samsung bayilerin de varmıdır
    6.0.1 Polonya Rom XDA
    http://forum.xda-developers.com/note-4/general/firmwaren910c6-0-1n910cxxu2dpcbxeo-t3354210

Alternatif:
    http://live.samsung-updates.com/details/64397/Galaxy_Note_4_Exynos/SM-N910C/XEO/N910CXXU2DPCB.html#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle -- 8 Nisan 2016; 8:53:19 >

• Arkadaslar merhaba,

4.5G heryerde cekiyor mu? Benim bulundugum bolgede bir ara 4g yaziyor sonra yer degistirdigimde h veya h+ a geciyor. Sizde de durum boyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kouken

Telefonumu spigen neo hybrid ile kullanıyorum. Telefonu gerçekten koruyor korumasını seviyorum fakat çok kalınlaştırıyor. Sizce amaç telefonu korumak olsa bile kalın bi kılıfla kullanmak ne kadar doğru? Geçen telefona bi arkadaş saolsun kola döktü ( hemen alıp sildim gerçi sıkıntı çıkmadı) yani demem o ki telefon gittikten sonra gidiyor kılıflı veya kılıfsız yarına sağ çıkcağı belli değil :D
    Kılıfsız kullanan arkadaşlar bi sorunla felan karşılaştılar mı veya telefonu çok fazla kalınlaştırmayan kullanımını bozmayan bi kılıf tavsiyeniz var mı?
    Edit:Telefon daha 4 aylık

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-S-View-Cover-Folio/dp/B00NQG2WF6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1460096645&sr=8-2&keywords=note+4+s+view s-view le kullanıyorum,cam koruyucu da var. Açıkçası cam koruyucular tam ekran olmadığı için kapaksız kullanmak bana daha riskli geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 8 Nisan 2016; 9:29:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prodigy_1107

Arkadaslar merhaba,

4.5G heryerde cekiyor mu? Benim bulundugum bolgede bir ara 4g yaziyor sonra yer degistirdigimde h veya h+ a geciyor. Sizde de durum boyle mi?
    Bende polonya indirdim şimdi rom atmaya başlıyorum. en son attığımda odin failed vermişti umaırm vermez şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarman

Bende polonya indirdim şimdi rom atmaya başlıyorum. en son attığımda odin failed vermişti umaırm vermez şimdi.

Cihazinizdaki sürümden daha düşük bir sürüm yüklüyse ondan hata veriyor en son sürüm polonya romu ile deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

quote:

Cihazinizdaki sürümden daha düşük bir sürüm yüklüyse ondan hata veriyor en son sürüm polonya romu ile deneyin

Alıntıları Göster
    Yukarıdakı arkadaşların verdiği linkden indirdim odin 3.09 kurdum onunla oluyor şu anda yarıyı geçti

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kurulumdan sonra sakın "wipe data factory reset" yapma. Ben yaptım samsung account girişinde "işleme başarısız" hatası aldım bir türlü telefonu kuramadım. Şimdi smart switch ile yazılım kurtarma yapıyorum.
    Bu arada cihazım da hiç root v.s. yapmadım hep stock rom kullandım.
  • quote:

Yukarıdakı arkadaşların verdiği linkden indirdim odin 3.09 kurdum onunla oluyor şu anda yarıyı geçti

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar, note 4 siparişi verdim yeni, size zahmet kapaklı olmayan, memnun kaldığınız bir kılıf ve temperli cam önerir misiniz? telefon gelesiye onu da alayım da riski minimize edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

merhaba arkadaşlar, note 4 siparişi verdim yeni, size zahmet kapaklı olmayan, memnun kaldığınız bir kılıf ve temperli cam önerir misiniz? telefon gelesiye onu da alayım da riski minimize edelim.

Alıntıları Göster
    Kurulumdan sonra wipe cache ve factory reset yaptım herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım samsung gördü ve doğruladı.
  • GoMMeS kullanıcısına yanıt
    Samsung Protective cover + Clear coat ekran filmi 1 yıldır böyle kullanıyorum çizik bile yok toplam masrafı 100 tl :) metal kılıflar çekim gücünü etkiliyor bu kılıfın köşeleri hava boşluklu ve ekstra korumalı orta arka bölgesi sert bi madde gayet kullanışlı ele de oturuyor
  • Cihaz volte özelliğini desteklemiyormuş. Halbuki forumlarda diğer modellerin desteklediğini söylüyorlar ve resmini çekip atmışlar. Belki de sadece bu model desteklemiyor bilmiyorum.

Bakalım daha samsungun ne kazıklarını görecez.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Cihaz volte özelliğini desteklemiyormuş. Halbuki forumlarda diğer modellerin desteklediğini söylüyorlar ve resmini çekip atmışlar. Belki de sadece bu model desteklemiyor bilmiyorum.

Bakalım daha samsungun ne kazıklarını görecez.

SamFirm yazılımı ile son Polonya ROm'u indirdim ve şuan yüklüyorum. Bakalım neler olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

Hayırlı olsun.
    Ekran koruyucu cam için şunu bilin ekranı tam kaplayan modeli yok. (Cam kenarları kavisli olduğu için) ben ilk gün girdim bir telefoncuya 15tl ye taktırdım.

Kılıf içinde bende kapaklı sevmiyorum. Dün siparişini geçtim birazdan teslim edilir dağıtıma çıkmış :)

Link :http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/galaxy-note-4-kilif-rubber-sert-mat-siyah-P102391371

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andios -- 8 Nisan 2016; 10:43:05 >

• GoMMeS kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/canta-kilif-aski/otterbox-symmetry-note-4-darbekor-arka-kapak-siyah-P90430339
    dostum bende yeni note 4 aldım piyasada ekrana cam taktırdım. belirttiğim linkte de otterbox marka kılıf aldım.bence bu kılıfı al mükemmel derecede kaliteli darbelere karşı koruyucu ve elde kesinlikle kaymıyor. otterbox ürünleri zaten çok kalitelidir. bu fiyata bu kılıfı bulmak bile bir mucize.bence kaçırma.
  • kouken K kullanıcısına yanıt
    Samsung protective cover aradığınız ürün hocam. Arkadaşlarda yazmış zaten. Bende ultra hybrid de var. Koruma olarak daha iyi ama daha kalınlaştırıyor telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Yaklaşık 2 hafta kadar önce browser için güncelleme gelmişti 5.1.1 kullananlar için. Simge 6 sürümdeki gibi mor olmuştu ve oldukça stabil, hızlı bir kullanım sunuyor. 5.1.1 de aynı şekilde kullanılıyor anlayacağınız.

Yarım saat 1 saat civarı mobil veri kullanarak Google play hizmetlerinin bağlantı süresini ve pile etkisini gözlemleyebilirmisiniz acaba. Bu sorunun 6.0.1 ile giderileceği söylenmişti ama sanırım düzeltmemiş..

O güncellemeyi bende yapmıştım ama böyle bir görünüm yoktu. Browserda. Kopyala yapıştırma seçenekleri bile değişmiş ve daha hızlı çalışıyor.

• CuCuK kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi baktım da 30 dolar gibi bir fiyatı var 100 tl sizce çok değil mi
  • 
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.