Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29622963296429652966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese hayırlı akşamlar , hayırlı kandiller..

Benim sorum şudur ; telefonu aldığımdan beri ( 1,5 sene takriben ) ilk defa kies ile bağladım. Malum 6.0 güncellemesi görünüyor , yüklemedim ancak , note4 için güncelleme geri çekildi Nisan ayı sonunda gelecek diye bbirşey okumuştum. Note4 ünü 6.0 a güncelleyen varmı acaba.. Yada güncellemelimiyiz..
  • OSINOS kullanıcısına yanıt
    Hocam Tr mi Polanya mı yazılım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler hocam herkese hayirli olsun su an 6.0.1 oldu yazarken tus seslerinin degistigini fark ettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben hiçbirşey anlamadım rom atmadan da 6.0.1 güncellemesi mi geldi telefona. Ben baktım bana gelmemiş güncelleme falan ?
  • Giovannii kullanıcısına yanıt
    Polonya cihazlarına geldi hocam Türkiyede cihazına polonya romu atan arkadaşlar da haliyle güncellemeyi aldı Türkiye romuna yani bizim cihazların orjinal romuna henüz gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Giovannii

Beyler ben hiçbirşey anlamadım rom atmadan da 6.0.1 güncellemesi mi geldi telefona. Ben baktım bana gelmemiş güncelleme falan ?

Herkese değil sadece polonya rom û kullananlara geldi bizler beklemedeyiz yakındır gelmesi

• Polonya için geldi.. TR biraz daha bekleyecek sanırım.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Bu sd kart uyarisi gelmeye basladi durmadan ya telefonu her actigimda belirip duruyor nasıl kapanir bu illet

• Yahu telefonu her açtığımda şifre soruyor, nasıl iptal ederiz, telefonda marshmallow yüklü, güncelleme öncesi böyle bir şey yoktu. Yanlış anlaşılma olmasın telefonu tamamen kapatıp açtığımda oluyor, tuş kilidini açtığımda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicavush -- 8 Nisan 2016; 1:14:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumu spigen neo hybrid ile kullanıyorum. Telefonu gerçekten koruyor korumasını seviyorum fakat çok kalınlaştırıyor. Sizce amaç telefonu korumak olsa bile kalın bi kılıfla kullanmak ne kadar doğru? Geçen telefona bi arkadaş saolsun kola döktü ( hemen alıp sildim gerçi sıkıntı çıkmadı) yani demem o ki telefon gittikten sonra gidiyor kılıflı veya kılıfsız yarına sağ çıkcağı belli değil :D
    Kılıfsız kullanan arkadaşlar bi sorunla felan karşılaştılar mı veya telefonu çok fazla kalınlaştırmayan kullanımını bozmayan bi kılıf tavsiyeniz var mı?
    Edit:Telefon daha 4 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kouken -- 8 Nisan 2016; 2:27:10 >
  • 6 ya geçtim fakat istedigim gibi gelmedi arayuzde cok degisen bir sey yok acikcasi ben miui ye gecmek istiyorum 6 ile eski romlara donebiliyormuyuz acaba dostlar hemen deneyen oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: kouken

Telefonumu spigen neo hybrid ile kullanıyorum. Telefonu gerçekten koruyor korumasını seviyorum fakat çok kalınlaştırıyor. Sizce amaç telefonu korumak olsa bile kalın bi kılıfla kullanmak ne kadar doğru? Geçen telefona bi arkadaş saolsun kola döktü ( hemen alıp sildim gerçi sıkıntı çıkmadı) yani demem o ki telefon gittikten sonra gidiyor kılıflı veya kılıfsız yarına sağ çıkcağı belli değil :D
    Kılıfsız kullanan arkadaşlar bi sorunla felan karşılaştılar mı veya telefonu çok fazla kalınlaştırmayan kullanımını bozmayan bi kılıf tavsiyeniz var mı?
    Edit:Telefon daha 4 aylık

Kılıfsız değilde samsung protective cover bulursanız onla kullanın neo hybrid rezalet bir kılıf yazık yani.

• Hocam o kılıfı kullanma şansınız oldu mu veya kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız kalınlık bakımından nasıl kullanımı çok etkiliyor mu veya darbelere karşı ne kadar koruyor?
    O kılıfa balmıştım bi ara resimlerde gerçekten kalın gözüküyor özellikle kırmızı rengi fakat bi video izledim resimlerde göründüğü gibi kalın değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kouken

Hocam o kılıfı kullanma şansınız oldu mu veya kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız kalınlık bakımından nasıl kullanımı çok etkiliyor mu veya darbelere karşı ne kadar koruyor?
    O kılıfa balmıştım bi ara resimlerde gerçekten kalın gözüküyor özellikle kırmızı rengi fakat bi video izledim resimlerde göründüğü gibi kalın değilmiş

Kalın değil kesinlikle köşelerde hafif çıkıntı var darbeye karşı ayrıca kamerada korunuyor telefonun kılıfsız halinden daha güzel bir his veriyor kılıfta kullanılan malzeme.
    Daha öncede yazmıştım her note 4 sahibinde olmalı bu kılıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Mobil veri ile gerçekten çok iyi süre hocam, bu arada ekran camlarında hava kalan var mı ? Benim jelatinin kenarlarında hava kalıyor güzel ve tam oturan bir cam önerebilirmisinix arkadaşlar

Aynı şey bendede var. Teli alalı 1 ay oldu sayılır sol üst kenardan koruyucu hava almış :)

Cam değilde ince jelatin gibi olanlardan mı taktırsak acaba?

• Arkadaslar n910h icin 6 cikmadi degil mi henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Hocam pil performansında ciddi bir iyileştirme var mı

anlaşılması için 3-4 gün daha geçmesi lazım ama bana daha yavaş gidiyor gibi geldi %50 den 0 iki buçuk saat filan ekran süresi aldım
  • umtbra kullanıcısına yanıt
    Cevapladığım arkadaşın yazdıklarına bakarsanız neyi gördüğünü görürsünüz :)

• matias28 kullanıcısına yanıt
    Ben burdan indirdim buyrunbuyrun hocam

http://forum.xda-developers.com/note-4/general/note-4-n910c-lollipop-5-0-1-multiple-t3028939

• Telefona güç açma+ses tuşu+orta tuşla format atsam knox sayacı etkilenir mi?
  • 
Sayfa: önceki 29622963296429652966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.