Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29482949295029512952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam görüntü sürekli sabitse duruyorsa ve cihaz çok ısınıyorsa! ekranda iz kalabilir yıllardır kullandığım hiçbir samsung urününde ekran yanığı yaşamadım..
    Cihazda pek oyun oynamam, oynadığım basit birkaç oyun var onlarda cihazı zorlamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andios kullanıcısına yanıt
    Aynen👍 ayda bir bataryayı doldursanız pil performansı nispeten performansını korur..
    Bu haliyle bile size en az 2gün gidiyordur 😆

• Merhaba,

Son güncellemeden sonra N910CQ'un kızılötesi led'in çalışmadığını tespit ettim, XEO/TUR romlarını yüklediğim halde hiç bir sekilde çalışmıyor; benzer durum yaşayan var mı ? Istanbul - Bakırköy bölgesinde tavsiye edilen servis var mı ? ( PEEL / AnyMote ) ile denedim.
  • Arkadaşlar son iki gündür smart manageri devredışı bırakıp deniyorum. Bence cihaz bariz bir şekilde daha uzun pil performansı sundu. Package disabler ile devredışı bırakınca pil simgeside kayboluyor ama cihaz hakkında kısmından cihazın ne kadar süredir çalıştığı görülebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TornadQ

quote:

Orijinalden alıntı: andios

Arkadaşlar aranızda taşınabilir şarj cihazı kullanan var mı? Tavsiyeniz nedir?

Xiaomi 16000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-16000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI16000

Bu ürün iyi gibi geldi bana. 4 defa en azından şarj eder gibi. Ne dersiniz?

Neler dikkat etmeliyiz bu ürünleri alırken?

Ben kullaniyorum bunun aynisi 16000 lik
    N11 den almistim 7 8 ay once 4 kere dolduruyoe rahat. En kaliteli powerbank lar arasinda.icinde lg piller var

Bu ürün kendi şarj olurken aynı anda telefon şarj edebiliyor mu?

Birde ebay gibi sitelerde 39 dolara 20000mah olanları var oradan getirtsem mi diyorum.

• Samsung'un kendi tarayıcısında yeni sekmeyi arka planda açmanın yolu var mıdır?

• ozankardes kullanıcısına yanıt
    Çok sağol işimi gördü bu.. Eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: inventive

Arkadaşlar son iki gündür smart manageri devredışı bırakıp deniyorum. Bence cihaz bariz bir şekilde daha uzun pil performansı sundu. Package disabler ile devredışı bırakınca pil simgeside kayboluyor ama cihaz hakkında kısmından cihazın ne kadar süredir çalıştığı görülebiliyor.

Bende şarjı 4g den ziyade google play hizmetleri sömürüyor.Arka planını kısıtlıycam ama bu seferde bildirimler gelmeyecek.
  • Arkadaslar sizce nisan ayi icinde android 6 gelir miki bize?

• Eskiden oglene dogru sarjim %50 seviyesine inerken, artik su saat itibariyle sarjim %48

4gnin cekim gücu daha az oldugu icin bu farkin ortaya ciktigiji düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Eskiden oglene dogru sarjim %50 seviyesine inerken, artik su saat itibariyle sarjim %48

4gnin cekim gücu daha az oldugu icin bu farkin ortaya ciktigiji düşünüyorum.

Hocam şebekeyi 4g den çıkarsak 3g şebekesine alsak durum çözülür mü?
    Şayet şuan için bu 4g ne işimize yarayacak henüz anlamış değilim şebeke de tam çekmiyor sanırım. En azından düzelene kadar ya da oturana kadar 3g şebekesinde sorunsuz kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

Arkadaslar sizce nisan ayi icinde android 6 gelir miki bize?

Gelebilir. 6.0 kullanan note 4 modelleri var dünyada :)
    Sıra türkiyede.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Denicem hocam sağol.

• andios kullanıcısına yanıt
    Daha yeni güncellemeyi alamadı turkcell romlar bizimkiler sene sonu ancak alır 6.0 ı.
  • quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-16000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJXIAOMI16000

N11 den almistim 7 8 ay once 4 kere dolduruyoe rahat. En kaliteli powerbank lar arasinda.icinde lg piller var

Birde ebay gibi sitelerde 39 dolara 20000mah olanları var oradan getirtsem mi diyorum.

10400 ve 16000 mah xioami var bende
    Ikiside sarj olurken cihazi sarj edebiliyor
    10400 2.5 defa 16000 3.5 defa
    Harici batarya yillarca n7000 kullandim eksi zararlarini gordum simdi rahatim dun hep disardaydik iki note 4 powerbank takip gun icerisinde sarj ettik ancak 16000 birazdaha agir 10400 tasimasi daha kolay sizin araciliginiz ile xiaomi powerbank almayi dusunen herkese yazmis olayim

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Merhaba,

Son güncellemeden sonra N910CQ'un kızılötesi led'in çalışmadığını tespit ettim, XEO/TUR romlarını yüklediğim halde hiç bir sekilde çalışmıyor; benzer durum yaşayan var mı ? Istanbul - Bakırköy bölgesinde tavsiye edilen servis var mı ? ( PEEL / AnyMote ) ile denedim.

İstanbul Caddesindeki KVK servisini tavsiye ederim bir kere işim düşmüştü ekran değişimi oldu gayet iyi hizmet kalitesi

• %15 ile %5 de ani düşüşler oluyor mu özellikle %5 de iken ani düşüyor bir dakika içinde...
    Diğer iki telefonda da denemiştim onlardada %15 den sonra sorun oluyordu...
    Samsung düzeltir diye düşünmüştüm ama bu telefonda da böyle...
    Sizde de böylemi ?

• inventive kullanıcısına yanıt
    Hocam smart manageri nasıl devre dışı bîraktınız devre dışı bırakılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

quote:

quote:

quote:

10400 ve 16000 mah xioami var bende
    Ikiside sarj olurken cihazi sarj edebiliyor
    10400 2.5 defa 16000 3.5 defa
    Harici batarya yillarca n7000 kullandim eksi zararlarini gordum simdi rahatim dun hep disardaydik iki note 4 powerbank takip gun icerisinde sarj ettik ancak 16000 birazdaha agir 10400 tasimasi daha kolay sizin araciliginiz ile xiaomi powerbank almayi dusunen herkese yazmis olayim

Teşekkürler.

• Ya 3 dakika icinde sarjin %2 dusmesi normalmi bataryayla 100 de baslayip 77 e geldiginde 50 dk anca ekran suresi resmen tlfonu aldigim gune lanet olsun 3 kez servise gitti yine de olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordy23 -- 5 Nisan 2016; 12:26:09 >
  • 
Sayfa: önceki 29482949295029512952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.