Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2944. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim tel yine kafayı yemeye başladı. En son rom atmistim zar zor yuklemeler on yuklemeler bittikten sonra kilitlenmesi cozulmustu simdi tekrar Açıldıktan 10 sn sonra kendini kıtliyor hiç bir şey yapamıyorum bir süre sonra kendi Reset atıyor?? Nedir sizce sorun ve batarya %30ken 18e düşüyor sonra tekrar çıkıyor 33lere işin ilginçi 45 dktir uğraştığım telefon şimdi düzeldi sanırım kilitlenmiyor.

Batarya bozuklugundan kaynaklanabilirmi? Telefon servisten yeni geldi sayılır değişilen ürünler arasında bataryada mevcuttu bekliyorum cevaplarınızi servise gönderip 1 hafta beklemek istemiyorum 😯

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün en Son android sistem webviev güncellemesi yaptım başka yaptıgim farklı bir şey olmadi

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-ogretmenden-orjinal-note-4-led-cover-284851571/detay

Eşime aldım ama mor kılıf istedi ihtiyacı olan alabilir ürün orjinal ve sifir

• msy2012 M kullanıcısına yanıt
    Sadece mobil veriye göre çok iyi bir değer 5.30 saati görür %5 gibi ki iyi bir değer hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Sadece mobil veriye göre çok iyi bir değer 5.30 saati görür %5 gibi ki iyi bir değer hocam

Yalnız mobil veriyi sadece ihtiyacım olduğunda açıyorum, sürekli açık değil yani

• msy2012 M kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam 5 saat gerçekten iyi bir süre sonuçta bu cihaz güçlü bir sisteme ve 2k ekrana sahip , gayet iyi değerler bugün yine full wifi kullandım %3 gibi bir değerde bende görüntü alırım

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz rootlu olduğumdan birçok gereksiz uygulama devre dısı...
    Bu arada 4g de iken arama yaptığınızda şebeke otomatik 3g ye dönüyor,fark ettiniz mi bilmiyorum.
    Ama arama geldiğinde ne oluyor daha test etmedim...
    ŞU CUSTOM ROM KULLANAN ARKADAŞLAR 4G DEKİ DEĞERLERİ Bİ SÖYLESELERDE CUSTOM ROMA DÖNSEK

• oakenfold_ kullanıcısına yanıt
    Stock rom ve üzeri suemax kernel üst barda 4G yazıyor...
    Custom romlarda LTE yazması lazım...

4g de iken ulaşılamama sorunu yaşayan oldumu?
    Çünkü az çektiği yerde kendini şebeke 2g ye alıyor zannedersem...2g de iken nete girmek istediğinizde 3g ye dönüyor...
    Bir kez denk geldim...

VODAFONE hız değerleri böylemi gidecek arkadaşlar.
    Bataryadan yüzümüz güldü ama hızda aynı gibi...

• Şöyle bir soru geldi aklıma 4g deki batarya performansını görünce...
    Stabil bir 4g mi daha fazla şarj götürür yoksa wifi mi?
    4g(3-4 çubuk çekimle)...

• Teşekkür ederim hocam.
  • Hocam 4g yi test etme fırsatım henüz olmadı hattım desteklemiyor zaten türk telekom 2g de bile çekmiyor wifi ile bugünü böyle kapattık
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Merhabalar cihazı bugün teknosadan aldık iki sorum olacak ikisi de ön kamerayla alakalı,
    1) cihazın ön kamerasında kasılma var, yani nasıl desem kafamı sağa çevirince yarım saniye sonra sağa çeviriyor. Webcam kameraları gibi
    2) cihazın ön kamerasını beğenmedim, kötü çıkıyor gibi geldi. Salonun ışığı sarı ve ön kamerasını denerken olduğundan çok daha sarı bir ton ile gösteriyordu yüzümü. Bunun bi çaresi var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Merhabalar cihazı bugün teknosadan aldık iki sorum olacak ikisi de ön kamerayla alakalı,
    1) cihazın ön kamerasında kasılma var, yani nasıl desem kafamı sağa çevirince yarım saniye sonra sağa çeviriyor. Webcam kameraları gibi
    2) cihazın ön kamerasını beğenmedim, kötü çıkıyor gibi geldi. Salonun ışığı sarı ve ön kamerasını denerken olduğundan çok daha sarı bir ton ile gösteriyordu yüzümü. Bunun bi çaresi var mıdır?

Ayarlar uygulama yöneticisi hepsi kamera bunu bulun verileri ve belleği silin tekrar giriş yapın gündüz çekim yapmayı deneyin ve kamera ayarlarını yapın hem ön hem arka olmak üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Hocam 4g yi test etme fırsatım henüz olmadı hattım desteklemiyor zaten türk telekom 2g de bile çekmiyor wifi ile bugünü böyle kapattık

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Pil durumundan geçmiş ayrıntılarını paylaşır mısın ?

• EsaSOgLaNN kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım hocam cihaz şuanda şarjda yüzde 32 doldu bir sonraki kullanımda bakayım

• Sadece ekran sürelerini değil genel süreyi paylaşalım arkadaşlar.
    3 saat ekranım var ama 3. Günü zorluyor cihaz

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Kendi şahsi fikrim rom Vs. Yüklerken temiz kurulum yapılmamış bir önceki yuklemenizden çeşitli dosyalar kalmış sıfırdan bilen biriyle tekrar kurmanızı öneririm.

Birde şunu ilave edeyim benim bundan önceki teline o kadar rom Vs. Durmadan yükledim ki sonunda artık ne olduysa telin donanımı mi etkilendi nedir bir daha asla stabil çalışmadı yeni şeyler denemek harikadir (rom) ama durmadan yaparsanız benim görüşüm tel sapitiyor

• Full 4g kullanım 5s20d ekran süresi aldım. Telefon 7 aylık ve senkronizasyon açık.Hız olarakta 18-75 mbps arası değişiyor

• 6.0 güncellemesiyle ilgili bilgisi olan varmı? Stabilite durumunu merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 910h modelinde 4g-lte olmadığını öğrendim Bu telefonla 4.5g kullanmanın bir yolu yokmu arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 29422943294429452946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.