Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R-sqL

Gerçekten maşallah bize daha nasip olmadı 4g yi test etmek şu sıralar android sistemi arka planda çok fazla çalışarak çok şarj harcıyor sizde bu durum var mı ? Ama bunada şükür wifi ile de olsa %50 şarj ile 3 saat 20 dakika ekran fena sayılmaz
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Hocam hangi rom kullanıyorsunuz. Türkiye romuysa 220 ve 60 mb lık güncellemeleri yaptınız mı. Çünkü bu süreler çok iyi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı mediamarkt dan aldım root ve rom atmadım 220 + 60 mb lik güncellemeler de kurulu wifi ile kullanımda ortalama 7 saat veriyor ama full wifi

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• 4g iyi güzel hoş ama arama esnasinda kesintiler oluyor ve bu nedenle 2g ye geçmek zorunda kaliyorum sizde de boylemi arkadaşlar

• Hocam henüz tam test edemedim

Simplicity Kernel yükledim 2 gün önce, üstüne 4 g geldi

2 günlük gözlemim 3g de daha hızlı bitiyordu pil ama kernelden mi 4g den mi bilmiyorum

Siz de mebil veri de 4g mi yazıyor LTE mi yazıyor

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    Bütçe 1600 ise bence Note 4 elde edebileceğin en iyisi şu an.
  • R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Hocam birşey dikkatimi çekti bende ise android os mobil veri açık olduğu zaman inanılmaz bir şekilde pil tüketiyor. sebebi nedir sizce...?

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Marshmallow dan beklentiniz nedir hocam.

batarya süresinin uzaması hocam.biz telefona gidelim o kadar para verelim 3 saat ekran süresini aşamayalım.batarya süresi uzatmazlarsa bari bootloader kilidini açsalar
  • Elseme E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şebekeden kaynaklanan sorunlardan kaynaklanabilir, cihaz otomatikte sürekli iyi çeken şebekeleri arayıp aralarda 2g ve 3g geçişlerini sık yaptığı için arkada çok fazla çalışıyor. Tahminim şebeke ve verimsiz sinyal den kaynaklanıyor olabilir , mesela bende türk telekom hat var ve evde hiç çekmiyor sürekli sinyal aradığı için olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-sqL -- 2 Nisan 2016; 21:23:37 >
    Bende de güncellemeler kurulu ama hiç buzamana kadar 7 saati göremedim. Sanırım batarya bozuk çünkü şarj yuzde 20 den birden kapandığı oluyor.

Sanırım yeni batarya alcam gibi

• mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    %20 ciddi bir şarj hocam kapanması çok abes bir durum, garantiniz devam ediyorsa servis garanti kapsamında değiştirir ama mutlaka değiştirin

Evet hocam garantisi devam ediyor. Öle yapcam bu gidişle .

• Sanırım bizim bölgede vodafoneun a1 800 bandı aktif, şarj iyi gidiyor, çekim de iyi ama hız işte en fazla bu kadar gördüm, millete göre çok büyük, anlaşılan ben tam 4gye geçemedim https://store.donanimhaber.com/de/f5/59/def5596c47d1c7894a179f61cd221e7f.png

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• Playstore dan ne indirirsem indireyim hız 60-80 kb arası dolaşıyor genel bir sorunmu var acaba?

Hocam bende de türk Telekom var wifide sıkıntı yok mobil veri açtıktan sonra başlıyor bu durum.... Yani android os içeriğinde de yazmıyor hangi amaç için çalıştığı....Bazen dışarıda olduğum zamanlar tüm gün mobil veri kullanıyorum o zaman oluyor...sadece android os akşama kadar % 20 civarında pil tüketiyor.....

• Elseme E kullanıcısına yanıt
    Hocam format atmayı bir deneyin. Arka planda istemsiz şarjı sömüren ve olağan dışı bir şey ise düzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar son zamanlarda dikkatimi çekti şarj eskisi gibi hızlı bir şekilde %100 olmuyor %92 oluyor 1 saat sonra tekrar bakıyorum hala %92 'de. Bu neden kaynaklanan bir şey acaba?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?
  • Telefon 92de çok bekleyip ancak 100e ulaşıyordu ben de dengesizlik vardır diye *#0228# yaptım sonra , Saat iki gibi şarjdan çekmiştim, hep lte/wcdma/gsm modunda kullandım, normal kullandım biraz internet girdim falan, bir de s health ile aktivite kaydı yaptım, üstelik bu sırada konum açıktı Google mapsten de navigasyona yol tarifini açmıştım, cebime atıp koşuyordum, arada yolu kontrol ediyordum, bu durum 1.5 saat sürdü tüm bunlara rağmen aldığım süre bu, bence yeterli

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

internette biraz araştırdım, böyle sıkontısı olanlar var lakin kesin bir çözüm yolu yok gibi..Sanırım dediğiniz gibi yapıcam son çare olarak....

• quote:

quote:

Arkadaşlar son zamanlarda dikkatimi çekti şarj eskisi gibi hızlı bir şekilde %100 olmuyor %92 oluyor 1 saat sonra tekrar bakıyorum hala %92 'de. Bu neden kaynaklanan bir şey acaba?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

Gösterge %92 de kalıyor ama pil %100 şarj olmuş oluyor o durumda.
    Göstergeyi düzeltmek için *#0228# Quick Start yapın ben son 1 aydır farklı adaptör ve kablo kullanıyorum düzeldi bendeki durum.

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.