Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
79.817
Cevap
460
Favori
2.667.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    392 Mesaj
    Şu anda Kies ten indiriyorum %5 oldu.

bende görünmüyor sizde sürüm ne stock rom nasıl
    |
    |
    coksakinol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Androidd

Kies ne olaki :)
    nereden indirebilirim?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Androidd

Benim telefona aldığımdan beri hiçbir müdahalem olmadı. 5.0.1 de ota dan gelmişti. Şimdi OTA da bir şey gözükmüyor.
    Fakat Kies te 1846 MB gibi bir uzunlukta OI4 güncelleme olduğunu söyledi. Yapması için okey verdiğimde USB sürücüsünün
    tekrar yüklenmesi gerektiğini söyledi. Yükledim. Ardından tekrar Kies i açtım. Tekrar güncelleme uyarısı geldi. Yap dedim.
    Şimdi ekteki resimdeki gibi...
    |
    |

• Teğmen
    165 Mesaj
    Bende gördüm kies güncellemesini ama sarj az evde yapacam inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 2 Ekim 2015; 19:33:53 >
    |
    |

İlk önce ERobot kurmuştum ama beğenmedim. Aslında bugsuz ve çok iyi bir ROM'du ama nedense hoşuma gitmedi. Sixperence ne yazık ki çok fazla bug'u var o yüzden dediğiniz gibi DN5 kurdum. Bende baya uygulama var ama bu uygulamalardan değil çünkü Polonya COI4 ile 3G'de 3 saat civarında ekran süresi alıyordum. Ama bunda senkronizasyonu kapattım Güç Tasarrufu, GPS kapatma gibi şeylerle ancak 2 saat aldım. Şu anda birtek Supersu yeniden başlatma istedi ve onun için yeniden başlattım. Ama sürekli bişeyler senkronize ediyor olmalı ki onu kapatınca daha iyi gibi. Ne önerirsiniz?
    |
    |
    mudur1998 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    hayırlı olsun arkadaşlar sonunda 5.1.1 lollipop a kavuşmuş bulunmaktayız
    |
    |

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

Güncelleme gelen cihazlar Turkcell ROM'lu mu? Eğer değilse Turkcell ROM'lulara ne zaman gelir? Kies'ten baktığımda ben göremedim güncellemeyi çünkü..

Turkcell Rom lu olduğunu nasıl anlıyoruz cihazın samsung garantili ama içinde turkcell duvar kağıdı ve bir çok turkcell uygulaması mevcut cihazda hepsini devre dışı bıraktım bu cihaz turkcell rom lu mu ?

Turkcell romlu. Benim cihaz da ayni. Acaba size guncelleme geldi mi, smart switchten bakamadim daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Otadan yüklemenin sorunların en büyük sebebi olduğunu anlayan samsung otadan vermedi bu sefer sorunsuz telefon istiyorsanız otadan güncellemeyeceksiniz zaten ve yüklemeden sonrada bir adet wipe data.

• Teğmen
    103 Mesaj
    bize niye gelmedi arkadaş kieste en güncel diyo telefondan bakıyom en güncel diyo

nasıl yüklücez biz bunu ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asoyuerel -- 2 Ekim 2015; 20:14:50 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Otadan yüklemenin sorunların en büyük sebebi olduğunu anlayan samsung otadan vermedi bu sefer sorunsuz telefon istiyorsanız otadan güncellemeyeceksiniz zaten ve yüklemeden sonrada bir adet wipe data.

Icindeki tum bilgileri ayrica yedeklemeye gerek var mi? Zaten samsung gerekli olan tum yedeklemeleri yapmiyor mu?

|
    |

|
    |

Telefonu bilgisayara bağlayın eğer güncelleme geldiyse girişte gösteriyor.Telefonu Turkcell'den almadım bana da gelmiş.
    |
    |
    gmrkmustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BöyükHilmi

quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Bu arada boyutu 1841 mb gözüküyor. Yüklediğim zaman her hangi bir sıfırlama veya kayıp olmuyor değil mi ?

Bende şimdi telefonu kiese bağladım güncelleme var gözüküyor.

Geçerli sürüm: PDA:OC5 / CSC:OC1 / PHONE:OC5 (TUR)
    En son sürüm: PDA:OI4 / CSC:OI1 / PHONE:OI4 (TUR)
    Boyut: 1841 MB

Kies ile OTA üzerinden güncelleme yüklemenin farkları neler acaba OTA'ya ne zaman gelir?

Bende bilmiyom farkını. Henüz yuklemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sanırım öyle. Ve güncellemeleri de daha geç geliyor galiba bu Turkcell Romlarda..

|
    |
    EsaSOgLaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Notedaşlar şu 5.1.1 kargaşasında arada bir şey sormak istiyorum sizlere, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uygulamalarımın hepsi telefona yüklü, SD kart da sadece Mp3lerim ve kamera ile çektiğim fotolar var. Misal instagram da çektiğim fotoların, facebook'tan twitter'dan web'den indirdiğim fotoların SD kartımda olmasını nasıl sağlarım? Bu uygulamalarımı SD karta mı taşıyayım, çözüm olur mu acaba? Teşekkürler...

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

quote:

Orijinalden alıntı: Kaann26

Güncelleme gelen cihazlar Turkcell ROM'lu mu? Eğer değilse Turkcell ROM'lulara ne zaman gelir? Kies'ten baktığımda ben göremedim güncellemeyi çünkü..

Turkcell Rom lu olduğunu nasıl anlıyoruz cihazın samsung garantili ama içinde turkcell duvar kağıdı ve bir çok turkcell uygulaması mevcut cihazda hepsini devre dışı bıraktım bu cihaz turkcell rom lu mu ?

Turkcell romlu. Benim cihaz da ayni. Acaba size guncelleme geldi mi, smart switchten bakamadim daha

Herkes kies üzerinden geldi diyor deneme yapmak istiyorum geldi mi diye 5.1.1 deneyin varmı yokmu güncelleme diye

|
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.