Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonu sinema modunda kullanıyordum aldığımdan beri yani yaklaşık 9 aydır. kuzenim de daha gecen hafta note 4 aldı ve ekranları kiyasladigimizda onunki daha beyaz benimki daha sarı. note 2 dede ekran sararması sorunum vardi ama note 4 dede yaşayan varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 5.1 de gunde 2 kere sarj eder oldum,var mi ayni sorundan yakinan? (Tek parca 5.1 polonyoyu indirp kurdm wipler tam)

• yalcines kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bendede var. Sirf rhat konusablyrm diye eskiye donmyrm. Diger romda ha bire alo alo diyorum. Bende durduk yere %20 yiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben de note 4 alarak araniza katiliyorum. Henuz cihazi teslim almadim kargoda su an. Gittigidiyor uzerinden turkcell romlu aldim. Nasipse yarin elimde olacak . sormak istedigim teslimalirken kutuyu acarken nelere dikkat etmeliyim. Cihazin kacak, sahte, kullanilmis olup olmadigini , herhangi bir arizasinin olup olmadigini anlamak icin ne yapmaliyim . bir sıkıntıda nasil bir yol izlemeliyim. Kisaca yazarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: scekcen

Sevgili arkadaşlar, Turkcell uygulamaları yüklü roma geçiş yapabileceğim yani CSC kodunu tekrardan TUR'dan TRC'ye garantiyi bozmadan ve root olayına girmeden çevirebileceğim konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı?

Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla...

Arkadaşım ben turkcell rom dan kurtulmak için çabalıyorum sen turkcell rom a dönmek istiyorsun sebebi nedir ki

• Google Hizmetlerinin çok şarj yemesinden yakınıyordum ve yakınanlar var aynı zamanda. 31 Ağustos tarihli bir güncelleme gelmişti, tekrar bi güncelleme daha gelmiş. Markette aratılıp görünmediğinden telefonu otomatik olarak güncellemeyenler için linkini vereyim bi de bunu deneyin. İnşallah ram kullanımı sorunu çözülmüştür

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Ayni durum bendede var. Sirf rhat konusablyrm diye eskiye donmyrm. Diger romda ha bire alo alo diyorum. Bende durduk yere %20 yiyor

Guncelleme falan verirler heralde? 5.0 da vermslerdi cunku.Hizi iyi de gpu mal mal takilmasa ota bka iyi olcak sunu halledemdler 4.4 ten sonra

• Değişik bi bug keşfettim, bildirimleri aşağıya çektiğimizde çıkan ikonlarda ki Çoklu Pencere seçeneğini kullanmadığım halde telefonu her restart yaptığımda kendi kendine seçiliyor.

En önemlisi 5.1.1.'i güncellediğimden beri 5-10 dakika kullandığımda (ekran parlaklığı %40'larda) ekranı ılınan, yarım saatten fazla kullandığımda ise ekranı ve bataryası ateş gibi olan telefon 1 saattir buz gibi. Bilmiyorum belki benim keşfimden dolayı belki de başka bir etkenden dolayı da olabilir, Geliştirici Seçenekleri'nde ki GPU Görüntülemeyi Zorla seçeneğini kapattım ve 1 saattir ısınma veya ılınma yok. Hani olur ya, belki sebep budur, siz de bi deneyin derim Notedaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 2 Eylül 2015; 0:57:04 >
  • Smart Remote kullanan arkadaşlar. Bu uygulamadan google ile oturum açmayın. Uygulama google play hizmetlerine bilgi gönderiyor. Eğer açtıysanız kapatın derim. Bu şarjı olumsuz etkiliyor. Kapatmak için Menüdeki Google Ayarlarına girip ordan Bağlı Uygulamalar kısmına giriniz.

• Arkadaşlar note 4 ü tasaruf modunda ve sürekli wifi açik ama uyku modundayken wifi kapalı olacak seviyede ve otamatik parlaklıkta (evdeki parlaklık fazla güneş almıyor oda) clash face forum gibi uygulamalarla ekran sürem ne kadar olur 4.4.4 android sürümü için
    Saygılar

• Bugun bende note 4alip araniza katilcam arkadaslar baska telefon yok aklimda alinacak

• Note5'e geçecektim ama hem USB type-c yok hemde Exynos M1 işlemci S7 ile gelecek diye bekleme kararı aldım. iPhone 6S Plus yada Martta S7 çıkana kadar Note4'le devam.

• Kasa açıklığı son serilerde var mı arkadaşlar alanlar bilgilendirme yapabilir mi Teşekkürler şimdiden

• Bence aldigin bayide kutuyu acmadan saticiya belirt bu aciklik meselesini. Varsa da almadan kosarak kac :)

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Ama yapilan konfigurasyonlari her formattan sonra google dan geri yukluyor bu guzel bir ozellik. Sarja etkisi bizi uzecek seviyede degildir herhalde.

• echosaviour kullanıcısına yanıt
    Sinema modunda kullaniyorum demissiniz o yuzden ekran tonu zaten sari dostum. Uyarlanabilor mod a gecin.

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Genelde degisik hatalar ya da durduruldu hatasi aliyorsaniz bu gelistirici seceneklerinin acik olmasindan kaynaklanir. Bazen menude bile duzenleme yaparken force close hatasi verebilir touchwiz. Gelistirici seceneklerini tamamen kapatin sorun kalmaz arka plani kisitlamak ya da animasyon kapatmak hayat kurtarmaz. 20 25 dk fazladan sarj gitmesi icin cihazda kisitlama yapmaya gerek yok. Yillardir elde ettigim sonuc bu. Sonucta sahada calisan bi insan degilsek dibimizde priz vardir ya da aksam eve gidiyoruz sonucta. Cihazin sarji kisa surede yeteri kadar doluyor. Bu tip seyleri dert etmemek lazim

• Kim ne derse desin bence halen en stabil ve sorunsuz rom kitkat. Ne kasma ne pil ne de başka bişey. Saat gibi masallah. Lollipop olmamış. Polonya 5.1.1 de olmamış. Pil her şarj sonrasi farklı şeyler gösteriyor. Google play i durdurmak imkansız. Nereden kapatırsanız kapatın veri kullanmasa da çalışıyor. Durdurun. Ama yine bir sure sonra çalışıp hep bana diyor. Kurun 4.4.4 kitkat ı keyfinize bakın. Tabi benim düşüncem. Herkese saygılar. 5.1 den üst çıkana kadar asla lollipop yüklemem bir daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

Merhaba ;
    Telefonumu sammobile'den 4 parçalı 5.1.1 dosyası ile odin üzerinden polonya romu yükledim. Fakat bi takım hatalar , donmalar vs. yüzünden tekrar orjinal Türkiye romuna dönmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.Kies üzerinden yaptığım denemedeki ekran görüntüsü bu.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Bence öncelikle imzamdaki videodan wipe yap ve bak bakalım hatalar düzelecek mi diye. Düzelmezse geri dönersin.

Teşekkür ederim videodaki gibi wipe yaptım. Şu an AnTuTu skoru 37938 olarak aldım. Henüz bir hata gözlemlemedim. AnTuTu için belki yarın daha iyi bi skor alırım diye düşünüyorum.

Bence antutu testlerine fazla takılmayın çünkü çok tutarsız oluyor. Yok illa yapacaksan da cihaz soğukken yada buzdolabındayken yap madem.

Merhaba AntuTu ile ilgili görüşlerinize katılıyorum. Fakat cihazı wipe yapmama rağmen şu an özellikle kilit ekranında ciddi takılmalar ve uygulamalar içindeyken zaman zaman uygulamadan atma hatası oluyor. 5.0.1 'deyken bu sorunları yaşamıyordum. Tekrar 5.0.1'e dönmek istiyorum.

• Bütün gece telefonu şarj da tutup sabah evden çıkarken alıp çıkarım. Galiba 5.1.1'e bu fazla geldi. Evden çıkarken %98 olan şarj yeniden başlatınca %80'e düştü. Fazla şarjdan başı döndü galiba
  • 
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.