Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz )
79.666
Cevap
469
Favori
2.653.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    122 Mesaj

xda da telefon sıcakken bile 53000 aldıklarını yazanlar vardı.
    |
    |
    dJ_bLoW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

antutuyu silmistim bir daha deniyim oda sicakliginda bende sorun yok gibi gorunuyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dJ_bLoW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xda 5.1.1 den 4.4.4 dönüş yok deniyor ama burada yapılabilinir deniyor kafam karıştı knox ü tetiklemeden dönüş var mı yok mu işyeri programları nedeniyle Knox iptal edemiyorum zaten 5.0.1 deki bluetooth ve wifi sorunu yüzünden 4.4.4 kullanıyorum eğer 5.1.1 de varsa dönmek zorunda kalacağım

Telefon: Iphone XS Max 256GB A2101 Şebeke: Turkcell
    Tablet: Ipad Mini 2 32 GB JB.
    Ultrabook: Macbook Pro 13 (2019 ) i7 1.7GHZ 16GB 128GB SSD
    Konsol: Xbox One + 640 GB HDD + Kinect ( Satılık ) yerine Nintendo Switch gelecek
    Diğer: Samsung S7Edge || Samsung Note 1 [N7000 Stock] || Samsung Note 2 [N7100 Stock] Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W10 // Android
  • Teğmen
    122 Mesaj

4pda.ru ve xda da okuduklarıma göre dönüş mümkün yapanlar var-mış
    |
    |
    kendimce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fps düşüşü antutu da bariz ancak chrome ile web de gezerken de fps dususu fark ediliyor. Artik bi guncelleme ile duzelir herhalde. Antutu da 39 bin aldi. 7 8 sira yukarida galaxy note 4 görünuyo siralamada ama işleyiş harika. 5.0.1 in gariplikleri gitmis bu sefer de gpu cortlamis :)

|
    |
    |
    |
    Anlasilan 5.1.1 e ufak bi guncelleme daha simdiden gozuktu. Ama oyun bagimlisi degilseniz en azindan arama gecikmesinden kurtulmak icin gecebilirsiniz. Bir de yarin aksama pil performansi da ortaya cikar

Orijinalden alıntı: replyme

4pda.ru ve xda da okuduklarıma göre dönüş mümkün yapanlar var-mış

Knox void olur deniyor ben biraz daha kalayım 4.4.4 de

|
    |

Telefon: Iphone XS Max 256GB A2101 Şebeke: Turkcell
    Tablet: Ipad Mini 2 32 GB JB.
    Ultrabook: Macbook Pro 13 (2019 ) i7 1.7GHZ 16GB 128GB SSD
    Konsol: Xbox One + 640 GB HDD + Kinect ( Satılık ) yerine Nintendo Switch gelecek
    Diğer: Samsung S7Edge || Samsung Note 1 [N7000 Stock] || Samsung Note 2 [N7100 Stock] Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W10 // Android
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    arkadaşlar ios kullanıyorum androide geçiş için bu telefonu düşünüyorum ne diyorsunuz fiyat biraz daha düşmesini beklemeli miyim?
    |
    |

5.1.1 bence gayet iyi gpu durumuda sanki duzelmis eskide ilk antutuda bile tam sonuc vermiyordu. Yine kesin cozum gelmediyde bundsn sonra da gelmez zaten buna cozum, oyunla deneyenler daha iyi bilirler farki bu arada bende kaydirmalarda vs herhangi bir fark yok yine son derece akici.

|
    |
    junex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bariz fark var ama mesela chrome ile actigim sayfada fazla nesne varken kasiyor ama stock browser da kasmiyor. Bazi gecislerde de kasiyor ki antutu gpu 3d testte fps 12 13 15 e dusuyor. Full wipe mı yapsam acaba ? Ben direkt ustune kurdum.

|
    |
    psyshock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

wipe cache yap oncelikle sonrasinda tekrar bakarsin. chrome bende duzgun gorunuyor ama nova launcher sacmaladi bende de ornek olarak ilk gunlerde sacmalamalar biraz doal ilerleyen gunlerde bakmak lazim ama wipe cache en azindan yap.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    junex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler 5.1.1 güzel gibi görünebilir ama ciddi stabilite sorunlari var. Once otadan yukledim kullandim. Gun içinde bildirim paneli inerken takilarak iniyordu. Formatlayip tekrar kullandım. Bu seferde spotify acikken cihaz anlamsiz kasiyor. Whatsappdan mesaj gelince kilit ekranında parmak izini okuyup acarken donuyor. Takiliyor. Bi tuhaf olmus. Eski hatalar gitmis yenileri gelmis. Polonyaya 1 2 haftaya yeni guncelleme gelir

|
    |

quote:

COH4 kurdum direkt odin ile 5.0.1 üstüne. Biraz oynamalar var güzel olmuş

http://i.hizliresim.com/OZD15Q.png
    http://i.hizliresim.com/ylq7vy.png
    http://i.hizliresim.com/WZDMP2.png
    http://i.hizliresim.com/mzoYn8.png

Merhaba,

Paylaştığınız resimlerde wifi ile bağlı olduğunuz halde silinik olarak H ve şimşek işaretine benzer birşey görüyorum.
    indirme hızlandırıcı falanmı? ayrıca ülkemizde kullanılmadığı için daha önce hiç görmediğim bir durum. nedir o kısım? 5.1.1 ile farklı birşey mi yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 27 Ağustos 2015; 1:14:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: junex
    MSI Z97 MPOWER MAX AC /| INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /| Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /| EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /| Corsair H100 /| SAMSUNG 23" SyncMaster XL2370 LED Monitör /| SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /| SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /| Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /| CM HAF-X 942 /| Logitech X-530 5.1

• Binbaşı
    1014 Mesaj

Factory Reset yapmadan sadece wipe cache yaptım ve Antutu 49bin e yükseldi. Temiz yüklemek gerekiyormuş diyebiliriz yani Ama chrome daki anlamsız kasma arada sürüyor. Artık beklicez bakalım.

|
    |
    psyshock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.