Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taptazesut

Polonyadan gelen note 4 de sim kilidi olacak. Türkiyeye getirmeden 5 dakika polonyada polonya hatti (veya herhangi bir ab ulkesi de olabilir) ile konuşma yap. Yoksa burada kullanamazsın. Ben geçen ay Polonyadan getirttim 64 bit olanını .güncelleme var 5.0.1 e geçti telefon o konuda sıkıntı olmuyor

şimdi internette araştırdım da türkiyeye getirip telefoncularda da bi miktar para karşılığı açılabiliyormuş bu sim kilidi var mı böyle bişey
  • Telefonu sallayınca kamera tarafindan ses geliyor sizdede öyle oluyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poseid_10

Telefonu sallayınca kamera tarafindan ses geliyor sizdede öyle oluyormu

Bende öyle bir durum yok ama bazı arkadaşlar zamanla kalemin yuvasında oynadığını ve ses yaptığını dile getirmişlerdi. Kamera değil de kalem olabilir mi? Kalemi çıkarıp dener misin bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N910H modeleri alarak araniza katildim. Note 2 den gecis yaptim.

Android 5.01 ile geldi.

ilk izlenimler olarak note 2 ile karsilastirdigimda wifi ve sebeke cekimi kötü. Yazılımsal bir sorun olabilir. Belki 4.4 te daha iyiydi..

• Hola Launcher diye bir Launcher var store da iyi midir? Yükleyenler varsa aramızda yorum yapabilir mi?

• Arkadaslar asus zenpower powerbank alsam cihaza herhangi bir zarar verirmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_Bey

Hola Launcher diye bir Launcher var store da iyi midir? Yükleyenler varsa aramızda yorum yapabilir mi?

yükledim, pek hoşuma gitmedi sildim. silmesi gayet kolay bir sıkıntı yaratmıyor. yükleyin deneyin, beğenmezseniz kaldırın uygulamalar bölümünden :)
  • Arkadaslar duvar kagidi sürekli sabit. Pencereler arasinda geçişle birlikte kayan duvar kağıdı ayarlayamiyor muyuz ?
    Bir de denklanşör sesi kapatilmiyor heralde ?

• S6 ile karşılaştırdığımızda Note 4'ün performans durumu nasıl? Bir de piksel yoğunluğu daha az, farkedilecek bir seviyede mi?
  • arkadaşlar 25 gun once kardesime beyaz s6 edge aldik. bugun dusurmus ekrani catlamis ugrasip yaptirmadan satmak istiyoruz ilgilenenler pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

S6 ile karşılaştırdığımızda Note 4'ün performans durumu nasıl? Bir de piksel yoğunluğu daha az, farkedilecek bir seviyede mi?

Üst seviyedeki cihazlarda piksel görünürlüğü 2013 ten sonra kalktı.Merak etme büyüteçle bakmadıkça göremezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: inventive

quote:

S6 ile karşılaştırdığımızda Note 4'ün performans durumu nasıl? Bir de piksel yoğunluğu daha az, farkedilecek bir seviyede mi?

Üst seviyedeki cihazlarda piksel görünürlüğü 2013 ten sonra kalktı.Merak etme büyüteçle bakmadıkça göremezsin.

Alakasi yok. Arkadasimda one m7 var 4.7 inc e full hd ekrani var ve ekran cozunurlukleri note 4 le karsilastirinca hemen anlasiliyor. Full hs cihazlarin simgeleri biraz daha puruzlu en azindan ben kendim fark ediyorum Cozunurluk farkini.

• Evet cozunurluk hemen farkediliyor. S4 ile karsilastirdigimda yazilardan bile cok bariz fark belli

• quote:

Piksel yoğunluğunun neden az olduğunu biliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Ayni cozunurlukte olmalarina ragmen note 4 un ekraninin fiziksel olarak daha buyuk olmasindan kaynaklanmiyor mu?

• typing kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjda 30 dakikada %50
    Normal şarjda 30 dakikada %30
    İkisiylede %100 yapınca hızlı şarj daha çabuk bittiğine göre %30'la %50 Arasında fazla bi fark olmasa gerek mantıken...
    Ama %50 ye kadar verimli gerisini verimsiz dolduruyorsa başka tabi.
    Ya da hızlı olunca seyrek dolduruyor 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

Arkadaslar asus zenpower powerbank alsam cihaza herhangi bir zarar verirmi acaba?

Ben aldım çok memnunum 10500mah 59.90 dı gecen ay. Bir çok güvenlik özelliği de var .
    Çin malı olanlar çok yavaş şarj ediyor. ASUS prizle aynı hızda (normal şarj modunda)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Ayni cozunurlukte olmalarina ragmen note 4 un ekraninin fiziksel olarak daha buyuk olmasindan kaynaklanmiyor mu?

Evet ve bunun üreticiler tarafından bir özellikmiş gibi sunulması kadar saçma birşey görmedim telefon piyasasında, ekran büyük olduğu için inç başına düşen piksel daha az, farkedilecek seviyede olmasıda imkansız.

• Seçim muhabbetinden ötürü evdeydim. Telefonu öğlen şarjdan çıkardıktan gece 2'ye kadar sadece wifi ile bağlanarak kesintisiz devamlı twitter ve browser kullandım, 9.5 saat ekran süresi aldım. Güç tasarrufum açık, ekran parlaklığım yarıdan az, gps ve bluetooth'um her zaman kapalıdır. Normal kullanımda (sadece mobil veya Mobil/Wifi karışık) 4 saati zor bulurken, 4.5 saati geçmem imkansız iken neden sadece wifi kullanarak daha fazla ekran süresi alıyorum onu anlamıyorum işte! Demek ki burada aylardır ben 6 saat alıyorum, ben 7 saat alıyorum kardeşim, siz nasıl alamıyorsunuz vs. diyenler sadece wifi kullanıyor herhalde. Bir kaç defa da hiç wifi kullanmadan sadece 3G ile denedim imkanı yok 5'i bulmuyor. Şu 5.1 her şeyi düzeltir inşallah, gelse de bi denesek artık!

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Arkadaslar duvar kagidi sürekli sabit. Pencereler arasinda geçişle birlikte kayan duvar kağıdı ayarlayamiyor muyuz ?
    Bir de denklanşör sesi kapatilmiyor heralde ?

Telefonunuz rootlu ise sistem dosyasında değişiklik yaparak deklanşör sesi kapatılabiliyor

• 
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.