Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
391
Favori
2.803.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c.arda

3 gün önce i6 64 gb geçiş yaptım ilk baya bi karışık geldi şimdi alıştım. Note4 hala durmakta. Şu anlık memnunum herşeyden en çok korktuğum şey olan pil performansı ondan da memnunum. Bilgi vermek adına yazdım. Hala buralardayım birşey olursa yardımcı olurum elimden geldiğince. Herkesin iyi günlerde kullanması temennisi ile.

Saygılarımla...

Ne isle mesgulsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: binan22

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

Bende 910cq var ve bir süre önce Lollipop güncellemesini aldım.

Ancak eşime dün Kliksa'dan 910C modelinden aldım ve henüz güncelleme gelmediğini gördüm.
    Bildiğim kadarıyla global olan 910C modeli daha önce almış olmalı. Yanlış mı biliyorum?

N910c bende de var benim cihaz aldı güncellemeyi ben cihazı dubai den aldım ondan dolayı farklılık gösterebilir sizin cihaz hangi bölgeye ait bi cihaz bilgilerinden kontrol edin

Teşekkürler... Bunu nasıl kontrol edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewLiFe61

En uygun note 4 samsung tr garanti li olanı kim nerden aldı acaba yazabilirmisiniz suan n11.Com da 1950 tl 111 tl de bonus veriyor sadece sitede kullanmak şartıile iyimi ssizce

aynı soruyu bende sorucaktım bilgisi olan arkadaşlardan rica etsem hangi satıcıdan alalım paralel ve turkcel uygulamalı olmayan ?
    ve kılıf ekran koruyucu yedek batarya sarj standı gıbı aksesuar önerisi olan ?
  • Note 4 kullanıcıları;
    Exynos islemcimi krait islemcimi tafsiye ediyorsunuz, gerekceleri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carnifexx C kullanıcısına yanıt
    Pil süresi bana çok kötü geldi o nedir öyle 5s 23 dakka kullanım 5 saat ekran süresi zaten Şu Chrome kullanmayın samsungun Stok tarayıcısı ile daha iyi işler yaparsınız bana göre. Güç tasarrufu modunda en az 7 saat alınması lazımdı bana göre eğer oyun oynarkende tasarruf açık ise nasıl oynadınız merak ediyorum kasar bana göre.?
  • Arkadaslar ciddi bir problemim var, wifii bagli gorunuyor ama baglanmiyor.
    G3 ve Xshot var ikisinde de problem yok Note 4 bagli gorunmesine ragmen baglanti kuramiyor.
    Sifre sorunu yok, sinyal gucu problemi yok, ayarlarda sorun yok ama baglanmiyor.
    Ayni sorun farkli wifii aglarinda da olusuyor yardimci olabilecek var mi?
    Son surum yuklu bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: abuzer1907

Arkadaslar ciddi bir problemim var, wifii bagli gorunuyor ama baglanmiyor.
    G3 ve Xshot var ikisinde de problem yok Note 4 bagli gorunmesine ragmen baglanti kuramiyor.
    Sifre sorunu yok, sinyal gucu problemi yok, ayarlarda sorun yok ama baglanmiyor.
    Ayni sorun farkli wifii aglarinda da olusuyor yardimci olabilecek var mi?
    Son surum yuklu bu arada

merhaba wifi ayarlarından dns ayarlarınızı kontrol ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jupiter.99

quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Kaç gündür teli güncellesem mi diye kararsız kaldıktan sonra bugün lolipopa geçtim.

Telefon akıyor tek kelime ile neden beklediysem geç bile kalmışım diyorum. Çok fark var kitkat ile.

Ben de hala geçmedim. Herkes farklı bir sorundan bahsediyordu ilk günler oyüzden ürktüm. Herhangi bir sorun yaşarsanız mesajımdan alıntı yapıp paylaşır mısınız lütfen

Kitkatta devam et daha iyi ben diyim sana gpu problemli lolipopda

• Arkadaslar bende dayanamayip dun itibariyle lolipopa gectim,yalniz oyunlarda kasma yasadim bu kasma lolipoptaki gpu bug ile ilgili mi acaba?

• Arkadaşlar ben 2mayısta Note 4 aldım Vatan Bilgisayardan telefonda sosyal medya,clash of clans,kaspersky,maçkolik,nesine falan var yani telefonu zorluycak bişey yok ama bazen biraz clash oynuyim internette geziyim kameranın altında hafif bi sıcaklık oluyo yani belli oluyo telefonu tuttarken,ve bi kere telefon clash oynadım internette falan gezindim insta ya girdim işte home çektim menu açtım menu açarken bi anlık kastı falan biraz dolunca hafıza son uygulamaları geç açıyor,mesajlardaki ifadeleri gecikmeli açıyor bunlar normal mi vatan a geri götürmeli miyim ? götürüceksem ne yapmam ne demem laızm
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Pil süresi bana çok kötü geldi o nedir öyle 5s 23 dakka kullanım 5 saat ekran süresi zaten Şu Chrome kullanmayın samsungun Stok tarayıcısı ile daha iyi işler yaparsınız bana göre. Güç tasarrufu modunda en az 7 saat alınması lazımdı bana göre eğer oyun oynarkende tasarruf açık ise nasıl oynadınız merak ediyorum kasar bana göre.?

Kişiden kişiye değişir ben gayet memnunum.Güç tasarrufunda kasmıyor kassa zaten açmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: binan22

quote:

Orijinalden alıntı: jupiter.99

quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Kaç gündür teli güncellesem mi diye kararsız kaldıktan sonra bugün lolipopa geçtim.

Telefon akıyor tek kelime ile neden beklediysem geç bile kalmışım diyorum. Çok fark var kitkat ile.

Ben de hala geçmedim. Herkes farklı bir sorundan bahsediyordu ilk günler oyüzden ürktüm. Herhangi bir sorun yaşarsanız mesajımdan alıntı yapıp paylaşır mısınız lütfen

Kitkatta devam et daha iyi ben diyim sana gpu problemli lolipopda

Tam olarak nasıl bir sorun? Oyunlarda performans mı düşüyor yoksa genel grafiksel sorunlar mı yaşanıyor?

Bir de şu var, şebeke çekim sorunu yaşayıpta lolipopa geçince düzelen duydun mu

• İşimi neden sordunuz acaba? Cihazlar hakkında bilgi almak istiyorsanız elimden geldiğince cevaplarım.

Teşekkürler.

Saygılarımla...

• Arkadaşlar ben 2mayısta Note 4 aldım Vatan Bilgisayardan telefonda sosyal medya,clash of clans,kaspersky,maçkolik,nesine falan var yani telefonu zorluycak bişey yok ama bazen biraz clash oynuyim internette geziyim kameranın altında hafif bi sıcaklık oluyo yani belli oluyo telefonu tuttarken,ve bi kere telefon clash oynadım internette falan gezindim insta ya girdim işte home çektim menu açtım menu açarken bi anlık kastı falan biraz dolunca hafıza son uygulamaları geç açıyor,mesajlardaki ifadeleri gecikmeli açıyor bunlar normal mi vatan a geri götürmeli miyim ? götürüceksem ne yapmam ne demem laızm
  • Mortal Kombat X ve birkaç oyunda daha kasma ve aşırı ısınma yüzünden kitkata döndüm bu androidden adam olmaz her yeni sürümde herşey harika olucak gibi bir izlenim veriyor google ama hata bataklığı ile karşılaşıyoruz sonra kendi nexus cihazlarına güncelleme üstüne güncelleme ile hataları gidermeye çalışıyor diğer üreticilerde birkaç ay geriden takip edince hatalı sistemle uzun süre başbaşa kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Mayıs 2015; 1:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpFatih

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

Hangi launcheri kullanırsam kullanayım bir süre sonra orjinale dönme isteği geliyor ve dönüyorum orjinal tutkusu var.

Bende launchersiz kullanamiyorum...

hangisini kullanıyorsunuz ve hangi tema ile

nova prime kullanıyorum. pure plus ile birlikte. ama theme değiştiriyorum sıkıldıkça.

şu an ki home screen;

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Saatin yazı fontu farkli mi ?

Ust kosedeki saati soruyorsan evet dostum

Nedir hocam fontun ismi ?

Mix 6 font 41 yaziyor dostum. Google playden indirmistim font paketi. Onun icinden cikmisti.

Hocam vallahi bulamadim ya

• quote:

Mortal Kombat X ve birkaç oyunda daha kasma ve aşırı ısınma yüzünden kitkata döndüm bu androidden adam olmaz her yeni sürümde herşey harika olucak gibi bir izlenim veriyor google ama hata bataklığı ile karşılaşıyoruz sonra kendi nexus cihazlarına güncelleme üstüne güncelleme ile hataları gidermeye çalışıyor diğer üreticilerde birkaç ay geriden takip edince hatalı sistemle uzun süre başbaşa kalıyoruz.

O zaman senin yorumuna istinaden geri kalan yazıya şu gelir Ya Wp yada İos. Android adam olmaz diye bir şey yok Art geçtiği için şu anda eskisi gibi stabil değil daha bu zorlu bir süreç ama oyunlar farklıdır çok fazla beklenti içine girilirse eğer o zaman istenilen verim alınmaz. Bunların Android ile alakası yok tamamen Üreticiler ile alakalı.

Sistem güncellemesi daha sonra major güncellemelerin verilmesi lazım fakat bekle bekle derken sorunlar çıkıyor.
  • quote:

Mortal Kombat X ve birkaç oyunda daha kasma ve aşırı ısınma yüzünden kitkata döndüm bu androidden adam olmaz her yeni sürümde herşey harika olucak gibi bir izlenim veriyor google ama hata bataklığı ile karşılaşıyoruz sonra kendi nexus cihazlarına güncelleme üstüne güncelleme ile hataları gidermeye çalışıyor diğer üreticilerde birkaç ay geriden takip edince hatalı sistemle uzun süre başbaşa kalıyoruz.

Demekki ben yanılmıyormuşum. Benden önce KitKat yüklemişsiniz.
    Hangi ülke Romu yüklediniz ve nereden indirdiniz? Şuan durum nasıl oyunlarda. Lollipop daki ısınma ve buna paralel yavaşlama takılma sorunları gittimi?

• Şarjdan aldıktan sonra haber spor teknoloji takibi twitter ve forumu gezmek için web kullanımı.
    Sadece wifi ile %8 pil gücü ile 1 saat kullanım.
    Ekran parlaklığı sürekli %35 seviyesinde. Güç tasarrufu açık. Istenilirse sadece wifi ile oyun oynamadan 8 saat bile alınabilir.
    Uzun süre ekran süresi almaya çalışıp kasmaya gerek yok. Cihazın hakkını verip dilediğiniz gibi kullanın. 3 yada 4 saat bile olsa 2 gün şarja takmadan idare edecek bir cihaz. 5.0.1 de bulunan hatalarda olmasa daha ne isterim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

O zaman senin yorumuna istinaden geri kalan yazıya şu gelir Ya Wp yada İos. Android adam olmaz diye bir şey yok Art geçtiği için şu anda eskisi gibi stabil değil daha bu zorlu bir süreç ama oyunlar farklıdır çok fazla beklenti içine girilirse eğer o zaman istenilen verim alınmaz. Bunların Android ile alakası yok tamamen Üreticiler ile alakalı.

Sistem güncellemesi daha sonra major güncellemelerin verilmesi lazım fakat bekle bekle derken sorunlar çıkıyor.

Tamamen androidle alakalı benim gözümde jelly bean den kitkata geçiş sürecinide yaşadım oda aynıydı bol hatalı.
    Android yeni sürümmü çıkardı arkana bakmadan kaç artık böyle oldu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Mayıs 2015; 5:50:16 >
  • 
Sayfa: önceki 20232024202520262027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.